• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків | MoeDobro

 1. Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків Ютуб вже давно перестав бути...
 2. 7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.
 3. 6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.
 4. Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків
 5. 7 нюанси, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД ВІД КАНАЛУ YOUTUBE:
 6. 7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.
 7. 6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.
 8. Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків
 9. 7 нюанси, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД ВІД КАНАЛУ YOUTUBE:
 10. 7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.
 11. 6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.

Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків

Ютуб вже давно перестав бути простий хостинг-майданчиком для розміщення відеороликів. Зараз на цій платформі заробляють мільйони людей, зробивши такий вид доходу основою свого добробуту. І в цій статті ви дізнаєтеся, як же отримати перші долари, що зараз в тренді у глядачів і наскільки заробіток на YouTube взагалі актуальне. Крім того, нижче викладена докладна інструкція про те, як новачкові розкрутити канал і отримувати з нього прибуток.

ЗМІСТ СТАТТІ:

7 нюанси, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД ВІД КАНАЛУ YOUTUBE:

 • Правильний вибір ніші;
 • Якість розміщуваних матеріалів;
 • SEO просування роликів;
 • Важливість виходу нових відео;
 • Вплив кількості переглядів;
 • Як перетворити відео в гроші - монетизація;
 • Секрети монетизації.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ДЛЯ ЗАРОБІТКУ на ютубі.

 • Пряма реклама;
 • Використовуємо Google Adsense;
 • самореклама;
 • Монетизація за партнерською програмою;
 • Експлуатація чужих роликів;
 • Поєднання типів блогерства.
 • Керівництво до дії - простий і ефективний план заробітку для новачків;
 • Висновки.

ГРОШІ НА YOUTUBE: ЧИ МОЖНА ВЗАГАЛІ ЗАРОБИТИ І СКІЛЬКИ.

Чому ця платформа так популярна? Відповідь криється в двох нюансах - хостинг дійсно платить гроші і для ведення власного каналу потрібен мінімальний інвентар. Все, що використовується для створення відео, є у будь-якого сучасного людини - комп'ютер і пристрій, за допомогою якого можна робити записи, наприклад, звичайний смартфон або фотоапарат.

До того ж навчитися азам якісної зйомки не складно, не витративши на це ні копійки, адже в інтернеті досить безкоштовних уроків і курсів. Так і виходить, що абсолютно будь-яка людина може заробляти на YouTube, незалежно від віку, статі та роду занять.

Головне, що гроші можна отримати гідні. Так, більша частина блогерів заробляє близько 500 USD. Доходи деяких знаходяться на позначці в 1000 USD, але для доводиться докладати величезних зусиль. І такі люди вважаються вже професіоналами. Для них зйомки роликів уже давно не хобі або підробіток, а повноцінна робота, що займає досить багато часу. І для отримання подібних сум потрібен не один місяць наполегливої ​​праці.

Хоча багато хто йде по більш простому шляху, з меншими витратами часу і сил, але і ефект виходить не постійним. Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style.

Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style

Вірусним роликом називається відео, що набирає популярність з максимальною швидкістю завдяки тільки лише вкрай неординарному або спірного змісту.

Дохід від такого контенту, звичайно, високий, але головна проблема в тому, щоб зробити дійсно резонансний матеріал.

Якщо хочете знати СКІЛЬКИ ЗАРОБИВ PSY на GANGNAM STYLE, можу надати приблизну статистику.

На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл
На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл. Але Ви прекрасно розумієте, що це не основний його заробіток.

А ось на кліпі Psy - Gentleman заробив що більше півтора мільйона доларів.

Досить непогано для одного кліпу 🙂

Маю велику надію, що допоможемо нашим передплатникам і хтось повторить або перевершить його успіх!

7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.

Наведений нижче список допоможе будь-якому новачкові зробити якісний ривок в сфері заробітку на своїх відео, подолавши більшість класичних проблем.

Правильний вибір ніші.

Вибрати тематику каналу потрібно на самому початку діяльності на YouTube, або взагалі заздалегідь. Справа в тому, що існує таке поняття, як «грошові» ніші. Фактично, воно визначає, наскільки великі фінансові обороти має той чи інший сегмент ринку.

За статистикою, одними з найбільш дорогих напрямків вважаються будівництво і медицина. Відповідно, працюючи над відео в цих напрямках, дохід виявиться більше, ніж, наприклад, від роликів про розведення домашніх квітів або приготуванні страв.

Така ситуація складає тому, що більшу частину доходу відеоблогер становить реклама. І чим більше грошей у рекламодавця, тим вище вона оплачується А наявність великого бюджету залежить саме від популярності тематики у користувачів. Досить просто вирішити, де великі капітали - в будівельному бізнесі або в вишиванні хрестиком.

Висновок логічний - потрібно знімати відео на популярні і затребувані тематики. Навіть якщо вони не є улюбленими або приносять задоволення.

Якість контенту.

Потрібно відразу зрозуміти і запам'ятати - саме від якості роликів безпосередньо залежить їх популярність, а значить і прибуток від переглядів. Ні в якому разі не можна робити відео абияк, а намагатися взяти глядача кількістю взагалі погана ідея. Люди завжди віддають перевагу більш якісного контенту, швидко забуваючи як про погані записах, так і про каналах, на яких вони викладені.

Тому до створення кожного матеріалу підходите відповідально:

 • продумуйте структуру;
 • додавайте ефекти;
 • не нехтуйте титрами;
 • складайте чіткий план записи.

Багато успішних блогери навіть пишуть сценарій до кожного відео, продумуючи все до дрібниць. Все це, звичайно, не просто так - статистика стверджує, що один дійсно якісний ролик набирає більше переглядів, ніж 5 з розряду «ширвжитку». Так що краще записувати один кліп раз в тиждень, ніж кожен день, але робити це максимально якісно.
SEO просування роликів.

Йтиметься скоріше не про самих способах просування відео, а важливість правильного підходу до цього питання. Грамотний підхід ключів слів і фраз, і органічне їх використання в назві і описі - ось запорука успішної розкрутки каналу в цілому, адже по ключам записи знайти легше, а значить, їх подивиться більшу кількість людей.

Головне правило в тому, щоб текстова інформація збігалася з вмістом ролика. В іншому випадку, глядачі не затримаються, і про прибуток можна буде тільки мріяти.

До речі, в якості додаткової платформи для просування можна використовувати соціальні мережі, для більшості яких є взаємна інтеграція з YouTube.
Важливість виходу нових відео.

Природно, що сама поява нових роликів навіть не обговорюється - без них взагалі нічого не вийде. Справа в регулярності поновлення каналу. Найбільш ефективним вважається випуск кількох відео в тиждень по певним дням. Стабільність появи контенту оцінить як сама система, ставши частіше рекомендувати канал глядачам, так і постійні передплатники.

Часто блогери записують і розміщують відразу багато відео, наприклад, за один або два дні, йдучи після цього на тривалу підготовку нового «пакета» записів. Такий підхід в корені невірний і є тупиковим. Канал ніколи не отримає високу популярність з такою методикою заливки роликів.
Вплив кількості переглядів.

Від цього показника безпосередньо залежить дохід. Ланцюжок проста: більше переглядів - вище популярність - дорожче реклама - максимальний прибуток. Природно, що найбільші цифри переглядів отримують цікаві, корисні і якісно зняті ролики.

Також, цей параметр дозволяє відстежувати розвиток каналу і вчасно міняти стратегію або тематику матеріалів. Як тільки перегляди почали падати щодо минулих періодів - це явний сигнал, що відео знімаються не в тому ключі, який цікавий глядачам. У той же час збільшення переглядів свідчить про актуальність роликів і правильно обраної стратегії розвитку каналу.
Як перетворити відео в гроші - монетизація.

Це вже безпосередній заробіток на відео. Фактично, якщо на каланамі є деяка кількість передплатників, пара десятків відео і кілька тисяч їх переглядів в день, ніяких грошей з цього не з'явиться. А ось монетизувати ролики - наступний етап для будь-якого блогера. Це можна зробити, як за допомогою YouTube, який пропонує розміщувати в записах контекстну рекламу, так і самостійно, рекламуючи в них свою власну продукцію або послуги, і тим самим отримуючи продажу.
Секрети монетизації.

До цього етапу слід переходити вже після прийняття рішення про те, що ж саме принесе прибуток - простіше кажучи, визначивши спосіб монетизації. Важливо якісно розмістити інструменти, безпосередньо приносять гроші, на каналі і в кожному відео.

Один з найбільш популярних способів заробітку - партнерські програми. Якщо взяти їх в якості прикладу, то блогер повинен заздалегідь продумати, як і в якому ключі згадувати в своїх записах товари від партнерів, щоб їх продажі росли. Відповідно, чим більше глядачів купить щось від партнера, тим вище і дохід вашого каналу.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE

Власне, це - основна частина статті, в якій розглянуті способи отримання грошей з каналу. Нижче наведені найбільш дохідні варіанти монетизації відеороликів.

Пряма реклама.

Мабуть, цим способом заробляти найпростіше - досить згадати певну компанію в відео. Це можна зробити декількома способами:

 • прозорі іконки;
 • водяні знаки;
 • текстове повідомлення;
 • картинка;
 • реклама по ходу розповіді протягом ролика.

Для простоти прикладу візьмемо туристичну компанію, організовувати тури в Європу. Природно, менеджер такої фірми буде шукати канали з тематикою подорожей. І блогеру досить поставити заставку з рекламою цього турагентства, тривалістю 3-4 секунди в початок кожного ролика.

Оплата приходить власнику каналу безпосередньо від фірми-партнера по фіксованій ціні для кожного ролика, або їх циклу.
Використовуємо Google Adsense.

Ще один вид реклами, що виглядає як повідомлення, що з'являються по ходу відеозапису. Найцікавіше, що YouTube самостійно підбирає відповідні для контенту - глядач не побачить у записи про ремонт у ванній рекламу гірськолижного курорту.

Оплата нараховується за кліки глядачів за цими повідомленнями. Важливо відзначити, що від автора роликів не потрібно взагалі ніяких зусиль, адже система сама і підбирає рекламу, і виводить її на екран. Ця методика приносить стабільний дохід, хоча він і не є дуже високим.

Самореклама.

А ось цей вид заробітку здатний принести найбільший дохід. Але і складнощів у реалізації має найбільше, адже потрібно:

 • самостійно щось робити або надавати послуги;
 • регулярно знімати про це відео, підтримуючи при цьому їх корисність та актуальність;
 • переконати глядача не тільки в тому, що ваша продукція варта уваги, а й в тому, що її потрібно купити;
 • постійно отримувати нових передплатників, і, відповідно, потенційних клієнтів.

Основна перевага в тому, що весь заробіток отримує власник каналу, не віддаючи його частина ні рекламодавцеві, ні системі хостингу.

Монетизація за партнерською програмою.

Практично повністю схожа на попередній пункт, з однією істотною відмінністю - блогер, знімаючи ролик, продає товари або послуги не свого виробництва, а від сторонньої компанії. За кожну продаж за допомогою відео, автор отримує комісійні виплати, які залежать від договору з замовником. Також часто такі канали розміщують посилання, згадки або підказки, про які просить виробник, і також отримувати за них оплату.

Експлуатація чужих роликів.

Ця методика, по суті, не є блоггерство. Її суть в тому, щоб заливати на канал популярні ролики, зроблені іншими, і вставляти в них рекламу або посилання на своїх спонсорів відповідно до тематики. Дохід досить високий, а сам заробіток таким способом має незаперечну перевагу - контент створює максимально швидко. Власне, він і не створюється зовсім, а просто копіюється у інших каналів.

Але і мінуси є, причому досить істотні:

 • власний «бренд» і впізнаваність абсолютно не розвиваються, а значить, приплив постійних глядачів мінімальний;
 • порушення авторських прав - серйозне правопорушення, за яке власники використаних матеріалів можуть навіть подати до суду;
 • немає страховки, що YouTube не заблокують канал, який використовує чужі відео;
 • не вийти підлаштовувати контент під мінливі тренди, адже тематика роликів вибирається стороннім автором.

Досить популярний метод, хоча і пов'язаний з високими ризиками втратити канал.

Поєднання типів блогерства.

Йдеться про комбінацію декількох платформ - текстового блогу чи сайту, зібраного на популярній CMS (наприклад, WrodPress) і YouTube. Основним плюсом є можливість перенаправлення відвідувачів з одного хостингу на інший, а об'єднання блогів через соціальні мережі взагалі дозволяє обмінюватися переглядами і приміщеннями. Трафік виходить подвійний (з двох джерел), і зростає відповідно.

КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ - простий і ефективний план заробітку для новачків.

План по отриманню першого доходу включає всього три пункти, які не становлять складності.

1. Створення YouTube каналу.

Це зажадає реєстрації в системі Google, тому що саме ця корпорація є власником Ютуб і для будь-яких дій на майданчику відеохостингу потрібен відповідний аккаунт. Процес реєстрації дуже простий і не займе більше 10-15 хвилин.

2. Оформлення зовнішнього вигляду каналу і завантаження роликів.

Відразу після реєстрації канал виглядає наступним чином:

Щоб приступити до оформлення, потрібно натиснути відповідну кнопку (блакитну, посеред екрану, як на картинці) і з представлених зображень вибрати найбільш підходяще тематиці каналу.

Тут два варіанти:

 • застосувати стандартну тему, запропоновану хостингом безкоштовно;
 • замовити оформлення у професійного дизайнера - фон, іконку, логотип і унікальний стиль.

Друге, звичайно, зажадає деяких фінансових витрат, але окупиться сторицею - за статистикою у каналів з фірмовим оформленням більшу кількість передплатників і переглядів, тобто і дохід від них вище.

І ще раз варто повторити - краще не використовувати ролики з чужих каналів для швидкого набору переглядів. Це загрожує вічним баном в системі YouTube, і всі зусилля підуть прахом.

3. Монетизація відео на каналі.

Насамперед потрібно підключити внутрішню монетизацію YouTube - це проста і надійна функція для заробітку, розглянута трохи вище. Щоб підключити її, потрібно зробити наступне:

Вибрати в меню Ютуб кнопку «Мій канал» і перейти по ній.

Кількома кнопку «Менеджер відео». Зліва знаходимо вкладку «Канал», а в ній опцію «Країна». Потрібно поставити «США». Такий вибір значно прискорить модерацію заявки на монетизацію.

У лівому меню «Канал» натискаємо «Статус і функції», і в правій частині екрану відкриється детальний функціонал, в якому і буде потрібна графа «Монетизація» з кнопкою «включити». Активуємо її і слідуємо вказівкам для подачі заявки на монетизацію.

Протягом декількох днів від адміністрацію порталу прийде повідомлення, в якому повідомляється про схвалення або відхилення заявки.

Ось і все - це ваші перші гроші на YouTube. Звичайно, прибуток від внутрішньої реклами хостингу - тільки частина можливостей. Паралельно можна рекламувати і сторонні компанії, і свою продукцію, і працювати з партнерськими програмами. І все це в сумі принесе непоганий дохід, який при належному завзятості перетворюється з додаткового в основний.
ВИСНОВКИ:

Вище досить докладно розглянуті основні способи заробітку на YouTube і дані докладні пояснення, що і як робити для отримання перших доларів від свого каналу. Варто пам'ятати, що дохід не з'явиться відразу - потрібно мінімум кілька тижнів, а частіше місяців, щоб почати заробляти хоч щось, не кажучи вже про повноцінний високий дохід.

У будь-якому випадку, канал на Ютуб є хорошим доповненням до будь-якого роду діяльності. Навіть якщо більшу частину дня ви проводите в офісі, ніхто не заважає реалізовувати свої прагнення або хобі, і знімати цікаві відеоролики, ще й отримуючи за це гроші.

Також YouTube значно допоможе просунути власний бізнес, адже самореклама в інтернеті є вкрай важливим нюансом розвитку. Тим більше що прорекламувати свою продукцію або послуги можна без особливих вкладень, адже досить навіть звичайного телефону.

Сподіваємося, що все вищесказане допоможе вам на шляху до звання найпопулярнішого відеоблогера. Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу.

Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу

Дякую за Ваші відгуки та коментарі!

Бути добру!

Хлопці, ми вкладаємо душу в MoeDobro.com. Спасибі за те, що відкриваєте нові горизонти разом з нами. Дякую за натхнення і підтримку. Приєднуйтесь до нас в FaceBook

Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків

Ютуб вже давно перестав бути простий хостинг-майданчиком для розміщення відеороликів. Зараз на цій платформі заробляють мільйони людей, зробивши такий вид доходу основою свого добробуту. І в цій статті ви дізнаєтеся, як же отримати перші долари, що зараз в тренді у глядачів і наскільки заробіток на YouTube взагалі актуальне. Крім того, нижче викладена докладна інструкція про те, як новачкові розкрутити канал і отримувати з нього прибуток.

ЗМІСТ СТАТТІ:

7 нюанси, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД ВІД КАНАЛУ YOUTUBE:

 • Правильний вибір ніші;
 • Якість розміщуваних матеріалів;
 • SEO просування роликів;
 • Важливість виходу нових відео;
 • Вплив кількості переглядів;
 • Як перетворити відео в гроші - монетизація;
 • Секрети монетизації.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ДЛЯ ЗАРОБІТКУ на ютубі.

 • Пряма реклама;
 • Використовуємо Google Adsense;
 • самореклама;
 • Монетизація за партнерською програмою;
 • Експлуатація чужих роликів;
 • Поєднання типів блогерства.
 • Керівництво до дії - простий і ефективний план заробітку для новачків;
 • Висновки.

ГРОШІ НА YOUTUBE: ЧИ МОЖНА ВЗАГАЛІ ЗАРОБИТИ І СКІЛЬКИ.

Чому ця платформа так популярна? Відповідь криється в двох нюансах - хостинг дійсно платить гроші і для ведення власного каналу потрібен мінімальний інвентар. Все, що використовується для створення відео, є у будь-якого сучасного людини - комп'ютер і пристрій, за допомогою якого можна робити записи, наприклад, звичайний смартфон або фотоапарат.

До того ж навчитися азам якісної зйомки не складно, не витративши на це ні копійки, адже в інтернеті досить безкоштовних уроків і курсів. Так і виходить, що абсолютно будь-яка людина може заробляти на YouTube, незалежно від віку, статі та роду занять.

Головне, що гроші можна отримати гідні. Так, більша частина блогерів заробляє близько 500 USD. Доходи деяких знаходяться на позначці в 1000 USD, але для доводиться докладати величезних зусиль. І такі люди вважаються вже професіоналами. Для них зйомки роликів уже давно не хобі або підробіток, а повноцінна робота, що займає досить багато часу. І для отримання подібних сум потрібен не один місяць наполегливої ​​праці.

Хоча багато хто йде по більш простому шляху, з меншими витратами часу і сил, але і ефект виходить не постійним. Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style.

Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style

Вірусним роликом називається відео, що набирає популярність з максимальною швидкістю завдяки тільки лише вкрай неординарному або спірного змісту.

Дохід від такого контенту, звичайно, високий, але головна проблема в тому, щоб зробити дійсно резонансний матеріал.

Якщо хочете знати СКІЛЬКИ ЗАРОБИВ PSY на GANGNAM STYLE, можу надати приблизну статистику.

На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл
На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл. Але Ви прекрасно розумієте, що це не основний його заробіток.

А ось на кліпі Psy - Gentleman заробив що більше півтора мільйона доларів.

Досить непогано для одного кліпу 🙂

Маю велику надію, що допоможемо нашим передплатникам і хтось повторить або перевершить його успіх!

7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.

Наведений нижче список допоможе будь-якому новачкові зробити якісний ривок в сфері заробітку на своїх відео, подолавши більшість класичних проблем.

Правильний вибір ніші.

Вибрати тематику каналу потрібно на самому початку діяльності на YouTube, або взагалі заздалегідь. Справа в тому, що існує таке поняття, як «грошові» ніші. Фактично, воно визначає, наскільки великі фінансові обороти має той чи інший сегмент ринку.

За статистикою, одними з найбільш дорогих напрямків вважаються будівництво і медицина. Відповідно, працюючи над відео в цих напрямках, дохід виявиться більше, ніж, наприклад, від роликів про розведення домашніх квітів або приготуванні страв.

Така ситуація складає тому, що більшу частину доходу відеоблогер становить реклама. І чим більше грошей у рекламодавця, тим вище вона оплачується А наявність великого бюджету залежить саме від популярності тематики у користувачів. Досить просто вирішити, де великі капітали - в будівельному бізнесі або в вишиванні хрестиком.

Висновок логічний - потрібно знімати відео на популярні і затребувані тематики. Навіть якщо вони не є улюбленими або приносять задоволення.

Якість контенту.

Потрібно відразу зрозуміти і запам'ятати - саме від якості роликів безпосередньо залежить їх популярність, а значить і прибуток від переглядів. Ні в якому разі не можна робити відео абияк, а намагатися взяти глядача кількістю взагалі погана ідея. Люди завжди віддають перевагу більш якісного контенту, швидко забуваючи як про погані записах, так і про каналах, на яких вони викладені.

Тому до створення кожного матеріалу підходите відповідально:

 • продумуйте структуру;
 • додавайте ефекти;
 • не нехтуйте титрами;
 • складайте чіткий план записи.

Багато успішних блогери навіть пишуть сценарій до кожного відео, продумуючи все до дрібниць. Все це, звичайно, не просто так - статистика стверджує, що один дійсно якісний ролик набирає більше переглядів, ніж 5 з розряду «ширвжитку». Так що краще записувати один кліп раз в тиждень, ніж кожен день, але робити це максимально якісно.
SEO просування роликів.

Йтиметься скоріше не про самих способах просування відео, а важливість правильного підходу до цього питання. Грамотний підхід ключів слів і фраз, і органічне їх використання в назві і описі - ось запорука успішної розкрутки каналу в цілому, адже по ключам записи знайти легше, а значить, їх подивиться більшу кількість людей.

Головне правило в тому, щоб текстова інформація збігалася з вмістом ролика. В іншому випадку, глядачі не затримаються, і про прибуток можна буде тільки мріяти.

До речі, в якості додаткової платформи для просування можна використовувати соціальні мережі, для більшості яких є взаємна інтеграція з YouTube.
Важливість виходу нових відео.

Природно, що сама поява нових роликів навіть не обговорюється - без них взагалі нічого не вийде. Справа в регулярності поновлення каналу. Найбільш ефективним вважається випуск кількох відео в тиждень по певним дням. Стабільність появи контенту оцінить як сама система, ставши частіше рекомендувати канал глядачам, так і постійні передплатники.

Часто блогери записують і розміщують відразу багато відео, наприклад, за один або два дні, йдучи після цього на тривалу підготовку нового «пакета» записів. Такий підхід в корені невірний і є тупиковим. Канал ніколи не отримає високу популярність з такою методикою заливки роликів.
Вплив кількості переглядів.

Від цього показника безпосередньо залежить дохід. Ланцюжок проста: більше переглядів - вище популярність - дорожче реклама - максимальний прибуток. Природно, що найбільші цифри переглядів отримують цікаві, корисні і якісно зняті ролики.

Також, цей параметр дозволяє відстежувати розвиток каналу і вчасно міняти стратегію або тематику матеріалів. Як тільки перегляди почали падати щодо минулих періодів - це явний сигнал, що відео знімаються не в тому ключі, який цікавий глядачам. У той же час збільшення переглядів свідчить про актуальність роликів і правильно обраної стратегії розвитку каналу.
Як перетворити відео в гроші - монетизація.

Це вже безпосередній заробіток на відео. Фактично, якщо на каланамі є деяка кількість передплатників, пара десятків відео і кілька тисяч їх переглядів в день, ніяких грошей з цього не з'явиться. А ось монетизувати ролики - наступний етап для будь-якого блогера. Це можна зробити, як за допомогою YouTube, який пропонує розміщувати в записах контекстну рекламу, так і самостійно, рекламуючи в них свою власну продукцію або послуги, і тим самим отримуючи продажу.
Секрети монетизації.

До цього етапу слід переходити вже після прийняття рішення про те, що ж саме принесе прибуток - простіше кажучи, визначивши спосіб монетизації. Важливо якісно розмістити інструменти, безпосередньо приносять гроші, на каналі і в кожному відео.

Один з найбільш популярних способів заробітку - партнерські програми. Якщо взяти їх в якості прикладу, то блогер повинен заздалегідь продумати, як і в якому ключі згадувати в своїх записах товари від партнерів, щоб їх продажі росли. Відповідно, чим більше глядачів купить щось від партнера, тим вище і дохід вашого каналу.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE

Власне, це - основна частина статті, в якій розглянуті способи отримання грошей з каналу. Нижче наведені найбільш дохідні варіанти монетизації відеороликів.

Пряма реклама.

Мабуть, цим способом заробляти найпростіше - досить згадати певну компанію в відео. Це можна зробити декількома способами:

 • прозорі іконки;
 • водяні знаки;
 • текстове повідомлення;
 • картинка;
 • реклама по ходу розповіді протягом ролика.

Для простоти прикладу візьмемо туристичну компанію, організовувати тури в Європу. Природно, менеджер такої фірми буде шукати канали з тематикою подорожей. І блогеру досить поставити заставку з рекламою цього турагентства, тривалістю 3-4 секунди в початок кожного ролика.

Оплата приходить власнику каналу безпосередньо від фірми-партнера по фіксованій ціні для кожного ролика, або їх циклу.
Використовуємо Google Adsense.

Ще один вид реклами, що виглядає як повідомлення, що з'являються по ходу відеозапису. Найцікавіше, що YouTube самостійно підбирає відповідні для контенту - глядач не побачить у записи про ремонт у ванній рекламу гірськолижного курорту.

Оплата нараховується за кліки глядачів за цими повідомленнями. Важливо відзначити, що від автора роликів не потрібно взагалі ніяких зусиль, адже система сама і підбирає рекламу, і виводить її на екран. Ця методика приносить стабільний дохід, хоча він і не є дуже високим.

Самореклама.

А ось цей вид заробітку здатний принести найбільший дохід. Але і складнощів у реалізації має найбільше, адже потрібно:

 • самостійно щось робити або надавати послуги;
 • регулярно знімати про це відео, підтримуючи при цьому їх корисність та актуальність;
 • переконати глядача не тільки в тому, що ваша продукція варта уваги, а й в тому, що її потрібно купити;
 • постійно отримувати нових передплатників, і, відповідно, потенційних клієнтів.

Основна перевага в тому, що весь заробіток отримує власник каналу, не віддаючи його частина ні рекламодавцеві, ні системі хостингу.

Монетизація за партнерською програмою.

Практично повністю схожа на попередній пункт, з однією істотною відмінністю - блогер, знімаючи ролик, продає товари або послуги не свого виробництва, а від сторонньої компанії. За кожну продаж за допомогою відео, автор отримує комісійні виплати, які залежать від договору з замовником. Також часто такі канали розміщують посилання, згадки або підказки, про які просить виробник, і також отримувати за них оплату.

Експлуатація чужих роликів.

Ця методика, по суті, не є блоггерство. Її суть в тому, щоб заливати на канал популярні ролики, зроблені іншими, і вставляти в них рекламу або посилання на своїх спонсорів відповідно до тематики. Дохід досить високий, а сам заробіток таким способом має незаперечну перевагу - контент створює максимально швидко. Власне, він і не створюється зовсім, а просто копіюється у інших каналів.

Але і мінуси є, причому досить істотні:

 • власний «бренд» і впізнаваність абсолютно не розвиваються, а значить, приплив постійних глядачів мінімальний;
 • порушення авторських прав - серйозне правопорушення, за яке власники використаних матеріалів можуть навіть подати до суду;
 • немає страховки, що YouTube не заблокують канал, який використовує чужі відео;
 • не вийти підлаштовувати контент під мінливі тренди, адже тематика роликів вибирається стороннім автором.

Досить популярний метод, хоча і пов'язаний з високими ризиками втратити канал.

Поєднання типів блогерства.

Йдеться про комбінацію декількох платформ - текстового блогу чи сайту, зібраного на популярній CMS (наприклад, WrodPress) і YouTube. Основним плюсом є можливість перенаправлення відвідувачів з одного хостингу на інший, а об'єднання блогів через соціальні мережі взагалі дозволяє обмінюватися переглядами і приміщеннями. Трафік виходить подвійний (з двох джерел), і зростає відповідно.

КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ - простий і ефективний план заробітку для новачків.

План по отриманню першого доходу включає всього три пункти, які не становлять складності.

1. Створення YouTube каналу.

Це зажадає реєстрації в системі Google, тому що саме ця корпорація є власником Ютуб і для будь-яких дій на майданчику відеохостингу потрібен відповідний аккаунт. Процес реєстрації дуже простий і не займе більше 10-15 хвилин.

2. Оформлення зовнішнього вигляду каналу і завантаження роликів.

Відразу після реєстрації канал виглядає наступним чином:

Щоб приступити до оформлення, потрібно натиснути відповідну кнопку (блакитну, посеред екрану, як на картинці) і з представлених зображень вибрати найбільш підходяще тематиці каналу.

Тут два варіанти:

 • застосувати стандартну тему, запропоновану хостингом безкоштовно;
 • замовити оформлення у професійного дизайнера - фон, іконку, логотип і унікальний стиль.

Друге, звичайно, зажадає деяких фінансових витрат, але окупиться сторицею - за статистикою у каналів з фірмовим оформленням більшу кількість передплатників і переглядів, тобто і дохід від них вище.

І ще раз варто повторити - краще не використовувати ролики з чужих каналів для швидкого набору переглядів. Це загрожує вічним баном в системі YouTube, і всі зусилля підуть прахом.

3. Монетизація відео на каналі.

Насамперед потрібно підключити внутрішню монетизацію YouTube - це проста і надійна функція для заробітку, розглянута трохи вище. Щоб підключити її, потрібно зробити наступне:

Вибрати в меню Ютуб кнопку «Мій канал» і перейти по ній.

Кількома кнопку «Менеджер відео». Зліва знаходимо вкладку «Канал», а в ній опцію «Країна». Потрібно поставити «США». Такий вибір значно прискорить модерацію заявки на монетизацію.

У лівому меню «Канал» натискаємо «Статус і функції», і в правій частині екрану відкриється детальний функціонал, в якому і буде потрібна графа «Монетизація» з кнопкою «включити». Активуємо її і слідуємо вказівкам для подачі заявки на монетизацію.

Протягом декількох днів від адміністрацію порталу прийде повідомлення, в якому повідомляється про схвалення або відхилення заявки.

Ось і все - це ваші перші гроші на YouTube. Звичайно, прибуток від внутрішньої реклами хостингу - тільки частина можливостей. Паралельно можна рекламувати і сторонні компанії, і свою продукцію, і працювати з партнерськими програмами. І все це в сумі принесе непоганий дохід, який при належному завзятості перетворюється з додаткового в основний.
ВИСНОВКИ:

Вище досить докладно розглянуті основні способи заробітку на YouTube і дані докладні пояснення, що і як робити для отримання перших доларів від свого каналу. Варто пам'ятати, що дохід не з'явиться відразу - потрібно мінімум кілька тижнів, а частіше місяців, щоб почати заробляти хоч щось, не кажучи вже про повноцінний високий дохід.

У будь-якому випадку, канал на Ютуб є хорошим доповненням до будь-якого роду діяльності. Навіть якщо більшу частину дня ви проводите в офісі, ніхто не заважає реалізовувати свої прагнення або хобі, і знімати цікаві відеоролики, ще й отримуючи за це гроші.

Також YouTube значно допоможе просунути власний бізнес, адже самореклама в інтернеті є вкрай важливим нюансом розвитку. Тим більше що прорекламувати свою продукцію або послуги можна без особливих вкладень, адже досить навіть звичайного телефону.

Сподіваємося, що все вищесказане допоможе вам на шляху до звання найпопулярнішого відеоблогера. Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу.

Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу

Дякую за Ваші відгуки та коментарі!

Бути добру!

Хлопці, ми вкладаємо душу в MoeDobro.com. Спасибі за те, що відкриваєте нові горизонти разом з нами. Дякую за натхнення і підтримку. Приєднуйтесь до нас в FaceBook

Інструкція по заробітку на YouTube: докладна інформація для новачків

Ютуб вже давно перестав бути простий хостинг-майданчиком для розміщення відеороликів. Зараз на цій платформі заробляють мільйони людей, зробивши такий вид доходу основою свого добробуту. І в цій статті ви дізнаєтеся, як же отримати перші долари, що зараз в тренді у глядачів і наскільки заробіток на YouTube взагалі актуальне. Крім того, нижче викладена докладна інструкція про те, як новачкові розкрутити канал і отримувати з нього прибуток.

ЗМІСТ СТАТТІ:

7 нюанси, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД ВІД КАНАЛУ YOUTUBE:

 • Правильний вибір ніші;
 • Якість розміщуваних матеріалів;
 • SEO просування роликів;
 • Важливість виходу нових відео;
 • Вплив кількості переглядів;
 • Як перетворити відео в гроші - монетизація;
 • Секрети монетизації.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ДЛЯ ЗАРОБІТКУ на ютубі.

 • Пряма реклама;
 • Використовуємо Google Adsense;
 • самореклама;
 • Монетизація за партнерською програмою;
 • Експлуатація чужих роликів;
 • Поєднання типів блогерства.
 • Керівництво до дії - простий і ефективний план заробітку для новачків;
 • Висновки.

ГРОШІ НА YOUTUBE: ЧИ МОЖНА ВЗАГАЛІ ЗАРОБИТИ І СКІЛЬКИ.

Чому ця платформа так популярна? Відповідь криється в двох нюансах - хостинг дійсно платить гроші і для ведення власного каналу потрібен мінімальний інвентар. Все, що використовується для створення відео, є у будь-якого сучасного людини - комп'ютер і пристрій, за допомогою якого можна робити записи, наприклад, звичайний смартфон або фотоапарат.

До того ж навчитися азам якісної зйомки не складно, не витративши на це ні копійки, адже в інтернеті досить безкоштовних уроків і курсів. Так і виходить, що абсолютно будь-яка людина може заробляти на YouTube, незалежно від віку, статі та роду занять.

Головне, що гроші можна отримати гідні. Так, більша частина блогерів заробляє близько 500 USD. Доходи деяких знаходяться на позначці в 1000 USD, але для доводиться докладати величезних зусиль. І такі люди вважаються вже професіоналами. Для них зйомки роликів уже давно не хобі або підробіток, а повноцінна робота, що займає досить багато часу. І для отримання подібних сум потрібен не один місяць наполегливої ​​праці.

Хоча багато хто йде по більш простому шляху, з меншими витратами часу і сил, але і ефект виходить не постійним. Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style.

Мова про вірусні відео, за допомогою яких заробляють, наприклад творці каналу +100500 і автори Gangnam Style

Вірусним роликом називається відео, що набирає популярність з максимальною швидкістю завдяки тільки лише вкрай неординарному або спірного змісту.

Дохід від такого контенту, звичайно, високий, але головна проблема в тому, щоб зробити дійсно резонансний матеріал.

Якщо хочете знати СКІЛЬКИ ЗАРОБИВ PSY на GANGNAM STYLE, можу надати приблизну статистику.

На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл
На 16 березня 2017 роки ми бачимо, що на одному відео Psy заробив приблизно 4 180 000 долл. Але Ви прекрасно розумієте, що це не основний його заробіток.

А ось на кліпі Psy - Gentleman заробив що більше півтора мільйона доларів.

Досить непогано для одного кліпу 🙂

Маю велику надію, що допоможемо нашим передплатникам і хтось повторить або перевершить його успіх!

7 нюанси ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ ДОХІД.

Наведений нижче список допоможе будь-якому новачкові зробити якісний ривок в сфері заробітку на своїх відео, подолавши більшість класичних проблем.

Правильний вибір ніші.

Вибрати тематику каналу потрібно на самому початку діяльності на YouTube, або взагалі заздалегідь. Справа в тому, що існує таке поняття, як «грошові» ніші. Фактично, воно визначає, наскільки великі фінансові обороти має той чи інший сегмент ринку.

За статистикою, одними з найбільш дорогих напрямків вважаються будівництво і медицина. Відповідно, працюючи над відео в цих напрямках, дохід виявиться більше, ніж, наприклад, від роликів про розведення домашніх квітів або приготуванні страв.

Така ситуація складає тому, що більшу частину доходу відеоблогер становить реклама. І чим більше грошей у рекламодавця, тим вище вона оплачується А наявність великого бюджету залежить саме від популярності тематики у користувачів. Досить просто вирішити, де великі капітали - в будівельному бізнесі або в вишиванні хрестиком.

Висновок логічний - потрібно знімати відео на популярні і затребувані тематики. Навіть якщо вони не є улюбленими або приносять задоволення.

Якість контенту.

Потрібно відразу зрозуміти і запам'ятати - саме від якості роликів безпосередньо залежить їх популярність, а значить і прибуток від переглядів. Ні в якому разі не можна робити відео абияк, а намагатися взяти глядача кількістю взагалі погана ідея. Люди завжди віддають перевагу більш якісного контенту, швидко забуваючи як про погані записах, так і про каналах, на яких вони викладені.

Тому до створення кожного матеріалу підходите відповідально:

 • продумуйте структуру;
 • додавайте ефекти;
 • не нехтуйте титрами;
 • складайте чіткий план записи.

Багато успішних блогери навіть пишуть сценарій до кожного відео, продумуючи все до дрібниць. Все це, звичайно, не просто так - статистика стверджує, що один дійсно якісний ролик набирає більше переглядів, ніж 5 з розряду «ширвжитку». Так що краще записувати один кліп раз в тиждень, ніж кожен день, але робити це максимально якісно.
SEO просування роликів.

Йтиметься скоріше не про самих способах просування відео, а важливість правильного підходу до цього питання. Грамотний підхід ключів слів і фраз, і органічне їх використання в назві і описі - ось запорука успішної розкрутки каналу в цілому, адже по ключам записи знайти легше, а значить, їх подивиться більшу кількість людей.

Головне правило в тому, щоб текстова інформація збігалася з вмістом ролика. В іншому випадку, глядачі не затримаються, і про прибуток можна буде тільки мріяти.

До речі, в якості додаткової платформи для просування можна використовувати соціальні мережі, для більшості яких є взаємна інтеграція з YouTube.
Важливість виходу нових відео.

Природно, що сама поява нових роликів навіть не обговорюється - без них взагалі нічого не вийде. Справа в регулярності поновлення каналу. Найбільш ефективним вважається випуск кількох відео в тиждень по певним дням. Стабільність появи контенту оцінить як сама система, ставши частіше рекомендувати канал глядачам, так і постійні передплатники.

Часто блогери записують і розміщують відразу багато відео, наприклад, за один або два дні, йдучи після цього на тривалу підготовку нового «пакета» записів. Такий підхід в корені невірний і є тупиковим. Канал ніколи не отримає високу популярність з такою методикою заливки роликів.
Вплив кількості переглядів.

Від цього показника безпосередньо залежить дохід. Ланцюжок проста: більше переглядів - вище популярність - дорожче реклама - максимальний прибуток. Природно, що найбільші цифри переглядів отримують цікаві, корисні і якісно зняті ролики.

Також, цей параметр дозволяє відстежувати розвиток каналу і вчасно міняти стратегію або тематику матеріалів. Як тільки перегляди почали падати щодо минулих періодів - це явний сигнал, що відео знімаються не в тому ключі, який цікавий глядачам. У той же час збільшення переглядів свідчить про актуальність роликів і правильно обраної стратегії розвитку каналу.
Як перетворити відео в гроші - монетизація.

Це вже безпосередній заробіток на відео. Фактично, якщо на каланамі є деяка кількість передплатників, пара десятків відео і кілька тисяч їх переглядів в день, ніяких грошей з цього не з'явиться. А ось монетизувати ролики - наступний етап для будь-якого блогера. Це можна зробити, як за допомогою YouTube, який пропонує розміщувати в записах контекстну рекламу, так і самостійно, рекламуючи в них свою власну продукцію або послуги, і тим самим отримуючи продажу.
Секрети монетизації.

До цього етапу слід переходити вже після прийняття рішення про те, що ж саме принесе прибуток - простіше кажучи, визначивши спосіб монетизації. Важливо якісно розмістити інструменти, безпосередньо приносять гроші, на каналі і в кожному відео.

Один з найбільш популярних способів заробітку - партнерські програми. Якщо взяти їх в якості прикладу, то блогер повинен заздалегідь продумати, як і в якому ключі згадувати в своїх записах товари від партнерів, щоб їх продажі росли. Відповідно, чим більше глядачів купить щось від партнера, тим вище і дохід вашого каналу.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE.

6 ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДИК ЗАРОБІТКУ НА YOUTUBE

Власне, це - основна частина статті, в якій розглянуті способи отримання грошей з каналу. Нижче наведені найбільш дохідні варіанти монетизації відеороликів.

Пряма реклама.

Мабуть, цим способом заробляти найпростіше - досить згадати певну компанію в відео. Це можна зробити декількома способами:

 • прозорі іконки;
 • водяні знаки;
 • текстове повідомлення;
 • картинка;
 • реклама по ходу розповіді протягом ролика.

Для простоти прикладу візьмемо туристичну компанію, організовувати тури в Європу. Природно, менеджер такої фірми буде шукати канали з тематикою подорожей. І блогеру досить поставити заставку з рекламою цього турагентства, тривалістю 3-4 секунди в початок кожного ролика.

Оплата приходить власнику каналу безпосередньо від фірми-партнера по фіксованій ціні для кожного ролика, або їх циклу.
Використовуємо Google Adsense.

Ще один вид реклами, що виглядає як повідомлення, що з'являються по ходу відеозапису. Найцікавіше, що YouTube самостійно підбирає відповідні для контенту - глядач не побачить у записи про ремонт у ванній рекламу гірськолижного курорту.

Оплата нараховується за кліки глядачів за цими повідомленнями. Важливо відзначити, що від автора роликів не потрібно взагалі ніяких зусиль, адже система сама і підбирає рекламу, і виводить її на екран. Ця методика приносить стабільний дохід, хоча він і не є дуже високим.

Самореклама.

А ось цей вид заробітку здатний принести найбільший дохід. Але і складнощів у реалізації має найбільше, адже потрібно:

 • самостійно щось робити або надавати послуги;
 • регулярно знімати про це відео, підтримуючи при цьому їх корисність та актуальність;
 • переконати глядача не тільки в тому, що ваша продукція варта уваги, а й в тому, що її потрібно купити;
 • постійно отримувати нових передплатників, і, відповідно, потенційних клієнтів.

Основна перевага в тому, що весь заробіток отримує власник каналу, не віддаючи його частина ні рекламодавцеві, ні системі хостингу.

Монетизація за партнерською програмою.

Практично повністю схожа на попередній пункт, з однією істотною відмінністю - блогер, знімаючи ролик, продає товари або послуги не свого виробництва, а від сторонньої компанії. За кожну продаж за допомогою відео, автор отримує комісійні виплати, які залежать від договору з замовником. Також часто такі канали розміщують посилання, згадки або підказки, про які просить виробник, і також отримувати за них оплату.

Експлуатація чужих роликів.

Ця методика, по суті, не є блоггерство. Її суть в тому, щоб заливати на канал популярні ролики, зроблені іншими, і вставляти в них рекламу або посилання на своїх спонсорів відповідно до тематики. Дохід досить високий, а сам заробіток таким способом має незаперечну перевагу - контент створює максимально швидко. Власне, він і не створюється зовсім, а просто копіюється у інших каналів.

Але і мінуси є, причому досить істотні:

 • власний «бренд» і впізнаваність абсолютно не розвиваються, а значить, приплив постійних глядачів мінімальний;
 • порушення авторських прав - серйозне правопорушення, за яке власники використаних матеріалів можуть навіть подати до суду;
 • немає страховки, що YouTube не заблокують канал, який використовує чужі відео;
 • не вийти підлаштовувати контент під мінливі тренди, адже тематика роликів вибирається стороннім автором.

Досить популярний метод, хоча і пов'язаний з високими ризиками втратити канал.

Поєднання типів блогерства.

Йдеться про комбінацію декількох платформ - текстового блогу чи сайту, зібраного на популярній CMS (наприклад, WrodPress) і YouTube. Основним плюсом є можливість перенаправлення відвідувачів з одного хостингу на інший, а об'єднання блогів через соціальні мережі взагалі дозволяє обмінюватися переглядами і приміщеннями. Трафік виходить подвійний (з двох джерел), і зростає відповідно.

КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ - простий і ефективний план заробітку для новачків.

План по отриманню першого доходу включає всього три пункти, які не становлять складності.

1. Створення YouTube каналу.

Це зажадає реєстрації в системі Google, тому що саме ця корпорація є власником Ютуб і для будь-яких дій на майданчику відеохостингу потрібен відповідний аккаунт. Процес реєстрації дуже простий і не займе більше 10-15 хвилин.

2. Оформлення зовнішнього вигляду каналу і завантаження роликів.

Відразу після реєстрації канал виглядає наступним чином:

Щоб приступити до оформлення, потрібно натиснути відповідну кнопку (блакитну, посеред екрану, як на картинці) і з представлених зображень вибрати найбільш підходяще тематиці каналу.

Тут два варіанти:

 • застосувати стандартну тему, запропоновану хостингом безкоштовно;
 • замовити оформлення у професійного дизайнера - фон, іконку, логотип і унікальний стиль.

Друге, звичайно, зажадає деяких фінансових витрат, але окупиться сторицею - за статистикою у каналів з фірмовим оформленням більшу кількість передплатників і переглядів, тобто і дохід від них вище.

І ще раз варто повторити - краще не використовувати ролики з чужих каналів для швидкого набору переглядів. Це загрожує вічним баном в системі YouTube, і всі зусилля підуть прахом.

3. Монетизація відео на каналі.

Насамперед потрібно підключити внутрішню монетизацію YouTube - це проста і надійна функція для заробітку, розглянута трохи вище. Щоб підключити її, потрібно зробити наступне:

Вибрати в меню Ютуб кнопку «Мій канал» і перейти по ній.

Кількома кнопку «Менеджер відео». Зліва знаходимо вкладку «Канал», а в ній опцію «Країна». Потрібно поставити «США». Такий вибір значно прискорить модерацію заявки на монетизацію.

У лівому меню «Канал» натискаємо «Статус і функції», і в правій частині екрану відкриється детальний функціонал, в якому і буде потрібна графа «Монетизація» з кнопкою «включити». Активуємо її і слідуємо вказівкам для подачі заявки на монетизацію.

Протягом декількох днів від адміністрацію порталу прийде повідомлення, в якому повідомляється про схвалення або відхилення заявки.

Ось і все - це ваші перші гроші на YouTube. Звичайно, прибуток від внутрішньої реклами хостингу - тільки частина можливостей. Паралельно можна рекламувати і сторонні компанії, і свою продукцію, і працювати з партнерськими програмами. І все це в сумі принесе непоганий дохід, який при належному завзятості перетворюється з додаткового в основний.
ВИСНОВКИ:

Вище досить докладно розглянуті основні способи заробітку на YouTube і дані докладні пояснення, що і як робити для отримання перших доларів від свого каналу. Варто пам'ятати, що дохід не з'явиться відразу - потрібно мінімум кілька тижнів, а частіше місяців, щоб почати заробляти хоч щось, не кажучи вже про повноцінний високий дохід.

У будь-якому випадку, канал на Ютуб є хорошим доповненням до будь-якого роду діяльності. Навіть якщо більшу частину дня ви проводите в офісі, ніхто не заважає реалізовувати свої прагнення або хобі, і знімати цікаві відеоролики, ще й отримуючи за це гроші.

Також YouTube значно допоможе просунути власний бізнес, адже самореклама в інтернеті є вкрай важливим нюансом розвитку. Тим більше що прорекламувати свою продукцію або послуги можна без особливих вкладень, адже досить навіть звичайного телефону.

Сподіваємося, що все вищесказане допоможе вам на шляху до звання найпопулярнішого відеоблогера. Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу.

Головне знайте - терпіння і чесна праця обов'язково приведуть до гідного доходу

Дякую за Ваші відгуки та коментарі!

Бути добру!

Хлопці, ми вкладаємо душу в MoeDobro.com. Спасибі за те, що відкриваєте нові горизонти разом з нами. Дякую за натхнення і підтримку. Приєднуйтесь до нас в FaceBook

Чому ця платформа так популярна?
Чому ця платформа так популярна?
Чому ця платформа так популярна?
Новости