• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Настільна гра Блеф (Bluff) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Блеф ціна

Настільна гра Блеф (Bluff), придумана Річардом Боргом більше 30 років тому, не без підстав може претендувати на звання ветерана настільних ігор. Хто тільки її не видавала - список видавництв і різних редакцій гри, мабуть, займе півсторінки! Крім всенародної популярності гра може похвалитися престижної німецької нагородою Гра року 1993 , А також аналогічної шведської нагородою в номінації «Краща доросла гра», присудженої в 2006 році.

Нікого не здивує кубик в настільній грі, але ось в складі блеф (Bluff) їх Нікого не здивує кубик в настільній грі, але ось в складі блеф (Bluff) їх ... тридцять один! Так, так, старі добрі гральні кубики з шістьма гранями (на одній з яких, правда, нанесена зірочка замість 6). Так що вам випаде можливість погреметь «кістками» як якомусь справдешньому гравцеві в казино. Однак не турбуйтеся, Блеф (Bluff) - гра іншого плану і в неї не грають на гроші, хоча азарту в блеф теж хоч відбавляй.

Настільна гра Блеф (Bluff) - це поєднання розрахунку (правильної оцінки ймовірностей), спритного блефу (звідси і назва гри) і, звичайно ж, удачі (кубики і удача - речі нероздільні). Кожен учасник на початку гри отримує спеціальний стаканчик і п'ять кубиків, ще один кубик (іншого кольору) виставляється на поле, на якому зазначається поточна ставка. Струснувши кубики в своєму стаканчику, ви акуратно ставите його на стіл і заглядаєте всередину так, щоб ніхто крім вас не побачив випали чисел. Ну а далі - час робити ставку! Ставка - це твердження гравця, що в даний момент у всіх гравців випало в сумі певну кількість тих чи інших чисел. Перший гравець робить ставку, маючи в своєму розпорядженні тільки інформацію про своїх кубиках, ну а наступний вже може враховувати попередні ставки. Наприклад, якщо я бачу у себе на кубиках дві трійки, а в грі беруть участь 20 кубиків, то я можу з великою ймовірністю припустити, що в грі аж ніяк не менше 3-х трійок і зробити таку ставку. Наступний хід ваш і ви бачите у себе 2 трійки, ви можете подумати, що в грі досить багато трійок і підняти ставку, сказавши «5 трійок» ... ось тільки може виявитися, що попередній гравець - блефував, і трійок у нього зовсім немає! Сюрприз! ;-)

За правилами настільної гри Блеф (Bluff) кожен наступний гравець повинен або підняти ставку, або «перевірити» ставку попереднього гравця. Підняти ставку - значить збільшити кількість оголошених комбінацій або їх номінал - наприклад, після «3 трійок» можна сказати щось на кшталт «4 трійки» або «3 п'ятірки». А перевірити - значить вимагати відкрити всі стаканчики, щоб дізнатися, чи мав рацію попередній гравець. Якщо при перевірці з'ясовується, що число відкритих кубиків необхідного номіналу менше, ніж ставка гравця, то той втрачає один або кілька кубиків, а якщо більше - то втрачає перевіряючий. Ну а якщо кубиків рівно стільки, скільки треба (тобто прогноз був абсолютно точним), то кожен з гравців, крім зробив ставку, втрачає по кубику. Як ви можете здогадатися, мета гри - бути останнім гравцем, що зберіг кубики. Ну а зірочка на кубику замінює будь-яке число і це треба враховувати при розрахунках, можна також робити спеціальні ставки на число випали зірочок.

В цілому, Блеф (Bluff) - це досить напружена, азартна і весела настільна гра. Вона дуже добре підходить для вечірок і посиденьок з друзями, але, безсумнівно, порадує і сімейних гравців, не чужих азарту. Цікаво, що деякі вважають за краще грати, спираючись саме на блеф, в той час як інші використовують виключно розрахунок. Гра поставляється з-за кордону, правила настільної гри Блеф (Bluff) російською мовою ми прикладаємо до кожного примірника. Гра дуже нескладна, так що проблем з правилами не виникне, і до того ж, дуже розвиває розуміння основ теорії ймовірності ;-) Видання від Ravensburger як завжди бездоганної якості, так що гра стане прекрасним подарунком (який можна тут же випробувати, за хвилину пояснивши правила).

Новости