• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Глава Госфіскальной служби: Чутки, ніби Схід не платить податки - блеф

  1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

16 червня 2014 року, 23:30 Переглядів: 16 червня 2014 року, 23:30 Переглядів:   Фото: Анастасія Іскрицька   Незважаючи на кризу в східних областях і фактично військові дії в регіоні, Донецька, Харківська та Луганська області намагаються платити податки в держскарбницю

Фото: Анастасія Іскрицька

Незважаючи на кризу в східних областях і фактично військові дії в регіоні, Донецька, Харківська та Луганська області намагаються платити податки в держскарбницю.

Про це заявив глава Державної фіскальної служби (створеної на базі Міністерства доходів і зборів) Ігор Білоус в інтерв'ю "Сегодня".

"Розпускають чутки, ніби Схід не платить податки - це блеф. Луганська область платить добре - майже за планом. Харків теж справно платить податки, суми пристойні. В Донецькій області платять на 70% від плану - але це нормально, адже зараз в регіоні фактично йде війна. Схід для нас важливий, адже Донецьк , Луганськ , Харків і Одеса - це 23% збору податків до загального котел ", - зазначив Білоус.
За його словами, великі підприємства на Донбасі намагаються працювати і платити податки, не дивлячись на складну обстановку.

"Деякі бізнесмени оплачують податки навіть авансом. Наприклад, по групі СКМ в Донецькій області справно платять податки і" Метінвест ", І ДТЕК, і шахти, і банки, - говорить Білоус. - А для заспокоєння ситуації ми намагаємося повертати ПДВ на Сході. Адже якщо сьогодні ми не зробимо цього, завтра Донбас вийде з плакатами, мовляв, раз не повернули ПДВ, нам не платять зарплати. А післязавтра ці ж люди, не отримавши зарплати, вийдуть на вулиці з гвинтівками. Маленька причина - великі проблеми. Тому не потрібно створювати їх штучно. Ось в квітні повернули 4,2 млрд. грн. ПДВ. І левова частка пішла на Схід. А в травні повернули ПДВ ще більше - 4,9 млрд. грн ".
Більш докладно про специфіку роботи і нововведення Державної фіскальної служби читайте в інтерв'ю Ігоря Білоуса "Сегодня", яке буде опубліковано 17 червня.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Глава Госфіскальной служби: Чутки, ніби Схід не платить податки - блеф". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Коновалова Христина

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости