• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Кращі біологічні вузи світу

 1. Десять кращих біологічних університетів світу
 2. Кращі біологічні вузи Північної Америки

Біотехнологія - одне з найбільш швидко наукових напрямків. Біомолекулярні дослідження, біомедицина, біоінженерія - всі ці області і спеціалізації є одними з найбільш затребуваних у світі.

Крім медицини, біотехнології все частіше використовуються в захисті навколишнього середовища і в енергетиці. Іншими словами, ця біотехнологія, що працює на стику біології та технології, надає запаморочливі кар'єрні можливості.

Серед освітніх організацій лідирують американські університети, однак і інших континентах є що показати.

Ознайомтеся зі списками найсильніших медичних університетів в Північній Америці , Європі і Азії .

Десять кращих біологічних університетів світу

 1. Harvard University (США). Гарвардський університет вважається номером 1 в світі в області генетики, геноміки та біоінформатики, а також в області біохімії і біофізики згідно US News & World Report в 2014 році. Освітня програма Гарварда по біотехнології дозволяє студентам займатися біоінженерії і нанотехнологіями, біоінформатика. Кращим в Гарварді вважається факультет молекулярної та клітинної біології. Мультидисциплінарний підхід дозволяє готувати не тільки вчених, але і співробітників на менеджерські позиції в галузях біотехнологій.
 2. University of Tokyo (Японія). World Ranking Guide в 2014 році поставив Токійський університет на 2-е місце в своєму рейтингу. Факультет біотехнологій пропонує програми магістратури в області біомолекулярних досліджень, біофункціонального напрямки, молекулярних та клітинних біонауки. Студенти вивчають ДНК, білкову інженерію і біоінформатику. Важливо відзначити, що студенти магістратури проходять міжнародні стажування.
 3. University College London (Великобританія). Університетський коледж Лондона регулярно потрапляє в топ-10 самих різних престижних рейтингів кращих вузів біотехнологічного напрямку. Студенти отримують першу вищу освіту по біохімії (вивчення хімії, біохімії, генетики та молекулярної біотехнології). Найважливішим напрямком тут є експериментальна біохімія. Магістратура з біотехнології спеціалізується в таких найважливіших областях, як клітинна регуляція, молекулярне клонування і інші.
 4. University of California San Francisco (США). Університет пропонує одні з кращих в світі програм з біохімії та біофізики - областям, найбільш близьким до біотехнології. Студенти магістратури отримують можливість поєднувати наукові дослідження з одержанням професійної бізнес-досвіду, що дозволяє після випуску швидко знайти роботу в стрімко розвивається секторі біотехнологій. Найбільшим попитом користуються програми та стажування з молекулярної біотехнології.
 5. University of Pennsylvania (США). Університет пропонує програми бакалаврату, магістратури та PhD в галузі біотехнології, а також так звану «професійну магістратуру» по біотехнології. Студенти можуть вибирати такі спеціалізації: молекулярна біотехнологія, біофармацевтиці / інженерна біотехнологія або біомедичні технології. Є також можливість отримання подвійного диплому спільно з Wharton University.
 6. Massachusetts Institute of Technology (США). Заснований в 1998 році, факультет біологічної інженерії досить швидко став одним з кращих в світі - інакше і бути не могло в кращому технологічному університеті планети (згідно з останніми рейтингами). Тут діють першокласні сучасні центри-лабораторії з біомедичної інженерії, наукам про захист навколишнього середовища і здоров'я, мікробіології та ін.
 7. Johns Hopkins University (США). Центр біотехнологічного освіти в Університеті Джонса Хопкінса пропонує програми бакалаврату та магістратури з біотехнологій. Студенти отримують основні знання з біохімії, молекулярної біології, клітинної біології, геноміки та протеоміки. Студенти також вивчають прикладну науку і застосування нових технологій в бізнесі, а також отримують можливість для закордонних стажувань. Є також програми part-time і дистанційного навчання.
 8. Rensselaer Polytechnic Institute (США). Заснований в 1824 році, Rensselaer Polytechnic Institute є найстарішим технологічним вузом США. Центр біотехнології та міждисциплінарних наук пропонує ряд програм, в тому числі особливо популярну програму на стику біотехнологій і медицини.
 9. Stanford University (США). Один з кращих в світі вузів - Стенфордський університет - пропонує відмінну програму на факультеті біоінженерії. Програма розроблена спільно з факультетом медицини та інженерії і націлена на застосування інженерних підходів до медичних проблем і біологічних систем. Університет також пропонує привабливі можливості для стажувань у провідних компаніях галузі.
 10. University of Rhode Island (США). Цей знаменитий університет пропонує ряд програм з біотехнологій на рівні бакалаврату та магістратури. Дослідження багато в чому націлені на біотехнології стовбурових клітин, молекулярні біотехнології і біопроцеси.

Дослідження багато в чому націлені на біотехнології стовбурових клітин, молекулярні біотехнології і біопроцеси

Кращі біологічні вузи Північної Америки

 1. Harvard University (США).
 2. Massachusetts Institute of Technology (США).
 3. Stanford University (США).
 4. University of California, Berkeley (США).
 5. California Institute of Technology (Caltech) (США).
 6. Princeton University (США).
 7. Yale University (США).
 8. Johns Hopkins University (США).
 9. University of California, Los Angeles (США).
 10. Columbia University (США).

Кращі біологічні вузи Європи

 1. University of Oxford (Великобританія).
 2. University of Cambridge (Великобританія).
 3. Imperial College London (Великобританія).
 4. ETH Zürich (Швейцарія).
 5. University College London (Великобританія).
 6. University of Edinburgh (Великобританія).
 7. Wageningen University and Research Center (Нідерланди).
 8. Ludwig-Maximilians-Universität München (Німеччина).
 9. King's College London (Великобританія).
 10. Uppsala University (Швеція).

Кращі біологічні вузи Азії

 1. University of Tokyo (Японія).
 2. University of Melbourne (Австралія).
 3. The University of Queensland Australia (Австралія).
 4. National University of Singapore (Сінгапур)
 5. Kyoto University (Японія).
 6. Australian National University (Австралія).
 7. Osaka University (Японія).
 8. Monash University (Австралія).
 9. University of Sydney (Австралія).
 10. University of Western Australia (Австралія).

Читайте також:

Кращі медичні вузи >>
Кращі гуманітарні вузи >>
Кращі природно-наукові вузи >>
Кращі технологічні вузи >>

Новости