• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

біотехнології

З метою задоволення потреб глобальних клієнтів наш підрозділ біотехнологій надає СМО (контрактні виробники) послуги з агрохімікатів, фармпрепаратам, в т

З метою задоволення потреб глобальних клієнтів наш підрозділ біотехнологій надає СМО (контрактні виробники) послуги з агрохімікатів, фармпрепаратам, в т.ч. і біофармпрепаратам, за умовами cGMP, а також напівпродуктів. Ми також ведемо наукові дослідження і дослідне розробки в області нових лікарських препаратів і виробництва високоефективних фторових з'єднань.

Послуги з контрактного виробництва агрохімікатів та розробка субстанцій і напівпродуктів. Наша технологія синтезу дозволяє нам пропонувати універсальні системні рішення, від розробки до виробництва напівпродуктів по стандартам АФС і ФС. Завдяки ефективним технологічним розробкам, ми здатні пропонувати послуги контрактних виробників при низьких виробничих витратах. Наші численні виробничі об'єкти дозволяють диверсифікувати ризики і забезпечувати надійність поставок відповідно до потреб наших глобальних клієнтів. Послуги СМО (контрактних виробників) в області фармпрепаратів та розробка АФС і напівпродуктів (органічний синтез) Компанія пропонує послуги з розробки оригінальних фармпрепаратів контрактним виробникам щодо АФС і напівпродуктів за допомогою упорядкованого системного виробництва, гарантованої якості та систематичного менеджменту.
На прохання клієнтів ми також пропонуємо виробництво за умовами cGMP і під відповідним наглядом FDA. Послуги СМО (контрактних виробників) в області біофармпрепаратов Компанія «AGC» є провідним контрактним виробником в області біофармацевтики. Наш біореактор - один з найбільших в Японії (4500 л).
Покладаючись на наші передові технології і великий досвід, ми пропонуємо своїм клієнтам дієву і гнучку підтримку на всіх етапах їх біофармацевтичних проектів, від стадії досліджень до промислового виробництва.

Покладаючись на наші передові технології і великий досвід, ми пропонуємо своїм клієнтам дієву і гнучку підтримку на всіх етапах їх біофармацевтичних проектів, від стадії досліджень до промислового виробництва

Новости