• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Андрій Біланов: «Іноді буває так, що труп в морозилці знаходять»

Часто-«лицарські» натури і втілення образу ідеального чоловіка - це герої актора Андрія Біланова Часто-«лицарські» натури і втілення образу ідеального чоловіка - це герої актора Андрія Біланова. І як нам вдалося переконатися в особистій розмові з Андрієм, він і в житті відповідає своїм екранним персонажам. Прагматичний, впевнений в собі, з серйозним підходом до життя і ставленням до своєї професії, але, тим не менш, не позбавлений романтики і тонкого відчуття цього світу. Інтерв'ю відбулося в кабінеті його героя - начальника слідчого відділу РВВС Ремізова - на зйомках серіалу «Следаки», який можна побачити на каналі РЕН ТВ Естонія.

- Андрій, стало бути, це ваш кабінет, в якому ви, напевно, зараз майже живете. Місяців зо три вже, напевно?
- Більше, з кінця травня. 7 місяців! Але по ефірним мірками - 3 місяці.

Всі події, емоційні переживання, радості і печалі - все, що відноситься до мого персонажу, відбувається саме в цьому кабінеті.

Навіть на вулицю мій герой не виходить. Хоча ні, одного разу вийшов - діватися було нікуди: одна підозрювана, яка хотіла дати йому хабар у вигляді солоних огірків, так його довела, що він покинув межі будівлі, стукав у вікно, просив своїх співробітників швидко від неї позбутися, вивести куди-небудь - що завгодно, тільки щоб йому дали зайти і працювати нормально.

- Розкрийте таємницю: серіал заснований на реальних подіях?
- Чи не висмоктана з пальця - це вже точно! Може бути, прикрашено до якогось художнього образу, але все це реальні події.

- Навіть той епізод, коли директора продуктового магазину знайшли в морозильнику від морозива?
- Так, іноді буває так, що мороз по шкірі навіть у мене. Такі події не придумаєш! Просто про них ніколи не говориться в хроніці. Такі випадки мають місце бути, і ми все це виставляємо на-гора. Навіть якщо вони викликають у когось сміх і іронію. Насправді, весь серіал мені дуже подобається. Тут акумульовані і гумор, і драматургія, все перекручується, як в «Докторі Хаусі». Глядачеві ще важлива гра акторів, і у нас як раз вийшов дуже хороший склад.

- Що вас змусило піти зі спорту?
- Спорт - це така справа, що якщо з нього навіть не захочеш йти, все одно попросять. Тому що фізіологічна старість у великому спорті настає в 25-27 років, максимум в 30 років - але це вже треба собі у всьому відмовляти і яро доводити всім, що ти ще щось можеш.

- Але спорт ви все одно не закинули. У відмінній формі перебуваєте.

- Спорт дуже сильно стимулює і сприяє тому, щоб грати справжніх героїв.

Зараз це дуже затребуване. Але колись, як не дивно, це була ціла проблема. У 90-ті роки після інституту я ходив і всім щось доводив із серії «Дайте мені текст, і я порву зал!». На мене так іронічно зверху вниз або знизу вгору поглядали, мовляв, молода людина, все дуже добре, але трошки почекайте своєї черги. Говорили дуже прямі речі в очі: «Ми не можемо тебе взяти в кіно через те, що ти переб'єш відразу головного героя. А дати тобі другорядну роль рука не піднімається. Ти такий народився. Або ти будеш грати тільки головні ролі, або взагалі в кіно зніматися не будеш ». Я робив круглі очі і не розумів, як таке може бути. Але, слава богу, ці часи канули в лету і зараз все навпаки - «справжніх чоловіків», героїв, просто «рвуть на частини». Мене навіть не вистачає на всіх! Зараз це дуже затребуване

- Ви могли б зараз як чемпіон Росії з фітнесу відразу дати якісь рекомендації по вправам, які допомагали б людині, наприклад, з ранку розім'ятися і підтримувати себе у формі?
- Людина, як показує практика, ледачий, в більшій чи меншій мірі. Що змушує тримати себе в формі? Стимул, амбіції, якісь комплекси, як не дивно. Щось має спонукати, щоб відповідати тому, як ти хочеш виглядати і ким ти взагалі хочеш в житті бути. Я нічого нового не скажу. Потрібно привести себе в порядок, а з вправ - у кого що. На даний момент, будучи чемпіоном Росії, я викурюю сігареточку, випиваю чашечку кави і теж прекрасно себе почуваю! Коли займався великим спортом, я першим ділом з'їдав ложку меду, відразу вибігав на трикілометрової пробіжку і прекрасно себе почував. Хотілося б повернутися в той період, але якщо я з ранку зроблю крос, то я весь знімальний день буду відновлюватися і про роль буду, м'яко кажучи, не думати. Тут рад не даси. Просто починайте день з посмішки. Потрібно ходити в фітнес-клуб. Не вмирати там, а отримувати насолоду і робити елементарні речі.

Інтерв'ю цілком - в тижневику «МК-Естонія» .

Місяців зо три вже, напевно?
Розкрийте таємницю: серіал заснований на реальних подіях?
Навіть той епізод, коли директора продуктового магазину знайшли в морозильнику від морозива?
Що вас змусило піти зі спорту?
Ви могли б зараз як чемпіон Росії з фітнесу відразу дати якісь рекомендації по вправам, які допомагали б людині, наприклад, з ранку розім'ятися і підтримувати себе у формі?
Що змушує тримати себе в формі?
Новости