• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Автокрісло: 10 правил безпеки дітей в автомобілі

 1. Особливості транспортного засобу
 2. Види дитячих утримуючих пристроїв
 3. як вибирати
 4. Правила використання дитячих утримуючих пристроїв і ременів безпеки
 5. Особиста безпека дитини - 010
 6. Вибираємо дитяче автокрісло для малюків до року
 7. Подорожуйте з дітьми комфортно
 8. «Відмітка батьків» - найкращі дитячі товари
 9. Дитяче автокрісло: навіщо потрібно і як правильно вибрати?
 10. Автокрісло для новонароджених - робимо правильний вибір
 11. Автокрісло Stokke iZi Go X1 від BeSafe
 12. Групи дитячих автокрісел
 13. Наше улюблене автокрісло
 14. Наше автокрісло))
 15. Безкаркасні Автокрісла для дітей від 1 року до 12 років
 16. Про необхідність використовувати ДНЗ
 17. 3 опитування про дитячі автокрісла
 18. Свято «Діти і дорога» в Палаці дитячої творчості на Воробйових горах
 19. Як вибрати дитяче автокрісло - безкоштовний майстер-клас
 20. Дитині в автомобілі має бути безпечно і комфортно
 21. «Маленький Великий Пасажир» оголошує дитячий фотоконкурс
 22. Дитячі автокрісла Britax / Romer- як фактор безпеки в автомобілі
 23. Хочу / Купила / А воно мені треба?
 24. вибираємо автокрісло

зміст:

Найефективніший спосіб забезпечення безпеки маленьких пасажирів в автомобілі - використання спеціальних дитячих утримуючих пристроїв (ДНЗ), автокрісел.

До змісту

Особливості транспортного засобу

Вибирайте автомобіль, обладнаний триточковим ременем безпеки. У деяких машинах можна замінити одинарний поясний ремінь триточковим. Але щоб використовувати сидіння для установки дитячого утримуючого пристрою, без центральної задньої точки кріплення не обійтися.

 • Крісла груп 0 + (0-13 кг, від народження до 1 року) і 1 (9-18 кг, від 9 місяців до 4 років) кріпляться до сидіння ременем автомобіля, а діти в них пристібаються вже за допомогою внутрішніх ременів.
 • Автокрісла груп 2 (15-25 кг, від 3 до 7 років) і 3 (22-36 кг, від 6 до 12 років) внутрішніх ременів не мають, і діти пристібаються в них за допомогою автомобільних ременів безпеки.

Альтернативний спосіб установки автокрісла - система ISOFIX. Вона являє собою жорстке кріплення крісла до кузова автомобіля, що забезпечує кращий захист дитини. На даний момент така система вважається найбільш безпечною для перевезення маленьких пасажирів груп 0, 0 і 1.

До змісту

Види дитячих утримуючих пристроїв

Відповідно до стандарту ECE 44/04, всі автомобільні крісла мають поділ на групи в залежності від ваги дитини, його віку та зростання, а також на категорії - залежно від типу транспортного засобу.

Ось основні групи ДНЗ:

 1. "0" - так звана "люлька": утримує пристрій, яке встановлюється проти напрямку руху, з ременем безпеки довжиною 70 см. Використовується для перевезення дітей до 6 місяців в положенні лежачи на спині;
 2. "0 +" пристрій, що встановлюється проти напрямку руху з ременем безпеки до 80 см для дітей до 1 року;
 3. "1" - пристрій, що встановлюється у напрямку руху, для дітей від 9 місяців до 4 років;
 4. "2" - пристрій, що встановлюється у напрямку руху, для дітей від 3 до 7 років;
 5. "3" - пристрій, що встановлюється у напрямку руху, для дітей від 6 до 12 років. Спинку такого автокрісла можна зняти, залишивши тільки сидіння - "бустер";
 6. Конвертовані пристрою. Можуть застосовуватися з установкою проти напрямку руху для новонароджених, і по напрямку руху для дитини постарше.

Рекомендується перевозити всіх дітей до дворічного віку в кріслах, встановлених проти напрямку руху. Доведено, що це збільшує безпеку на 70%.

До змісту

як вибирати

 • Універсальні крісла забезпечують захист в меншій мірі, ніж ідеально підібрані за вагою, росту і віку.
 • Зверніть увагу на результати краш-тестів.
 • На автокріслі обов'язково має бути маркування відповідності Європейському стандарту безпеки - ECE R44 / 04.
 • Вибирайте автокрісла, які відповідають прийнятим державним стандартам: у Росії вони підлягають обов'язковій сертифікації.
 • Перевірте пристрій на наявність видимих ​​ознак зносу: первинних або вицвілих ременів, зламаного або потрісканого пластика або пряжки.
 • Перевірте, чи правильно працюють адаптери і пряжка, попросіть інструкцію з використання. Якщо вона відсутня, зверніться до виробника.
 • Відмовтеся від придбання утримуючих пристроїв, в яких використовуються застібки "липучки".

Відмовтеся від придбання утримуючих пристроїв, в яких використовуються застібки липучки

До змісту

Правила використання дитячих утримуючих пристроїв і ременів безпеки

 1. Не залишайте дітей без нагляду в автотранспорті навіть пристебнутими в автокріслі.
 2. Не використовуйте утримує пристрій, що побував в аварії.
 3. Ремені безпеки і утримуючі пристрої будуть максимально ефективні, тільки якщо вони відповідають віку, зростом і вагою пасажира. Важливо перевірити, щоб ремені не торкалися обличчя або шиї дитини, а адаптери і пряжка знаходилися в робочому стані.
 4. Чи не перетягуйте верхній ремінь, так як це зміщує вгору поясний ремінь, пересуваючи його на живіт дитини.
 5. Ремінь повинен проходити низько по стегнах, пряжка - перебувати на рівні або нижче стегна.
 6. Регулярно перевіряйте, застебнутий ремінь.
 7. Дитячий ремінь не може бути використаний на сидінні автомобіля, в спинці якого є щілина.
 8. Центральні ремені безпеки повинні використовуватися тільки разом з дитячим ременем безпеки, або тільки для фіксації дитячого утримуючого пристрою.
 9. Безпечніше перевозити дітей молодше 16 років на задньому сидінні автомобіля: це знижує ризик отримання травми на 40%. При аварії спрацьовують подушки безпеки, які можуть серйозно травмувати дитину.
 10. Доведено, що центральне заднє сидіння є найбезпечнішим.

Стаття надана
Всеросійським соціальним проектом
"Маленький великий пасажир"

огляд

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Нове автокрісло Romer King II / ATS / LS (9-18кг)
Купив крісло за 16500 4 місяці а зараз возити нема кого
Продам авто крісло Romer King групи 1
Стан, використовувалося 1 раз
Подушка - є .Внутрішня ремені
п'ятиточкові, з м'якими накладками .Регуліровка нахилу спинки-є .Додаткові захист від бічних ударів-є .Фіксатор натягу штатного ременя автомобіля-є Датчик натягу

спасибі, пізнавально! як раз зібрався для нашої молодшої прикупити

Моїй дитині 4 роки, брали крісло Carmate Swingmoon. Прочитавши статтю, зраділа, що наше крісло відповідає всім характеристикам :) а головне, що відповідає стандартам безпеки ЕСЕ.

.

Коментувати можут "Автокрісло: 10 правил безпеки дітей в автомобілі"

Особиста безпека дитини - 010

Продовжую «перезавантаження» своєї авторської програми «Особиста безпека дитини». Слідкуйте за оновленнями: # ЛічБезопасностьРебенка Тема «Один вдома» Уявімо собі, що скоро вашій дитині доведеться якийсь час перебувати вдома на самоті. Іноді виникають ситуації, коли дитині доводиться самостійно відкривати двері своїм батькам або знайомим дорослим. Як домогтися того, щоб дитина безпомилково відкривав двері тільки тим, кому можна? Можливе використання різних методик ...

Вибираємо дитяче автокрісло для малюків до року

Правильно підібране автокрісло забезпечить безпеку малюка в машині. Вибір автокрісел зараз досить великий. Відрізняються вони не тільки дизайном, але і ціною, якістю, кількістю ременів безпеки, кріпленням і іншими нюансами. Як правильно вибрати автокрісло і що потрібно обов'язково враховувати читайте далі: [посилання-1] Яке автокрісло групи 0 було або є у вашої дитини? 1) Romer 2) Recaro 3) Maxi-Cosi 4) Bebe Confort 5) Britax 6) Свій варіант Сподобалося? Натискайте ...

Подорожуйте з дітьми комфортно

У сучасному світі діти з самого раннього років стають мандрівниками разом з іншими членами сім'ї. Сьогодні відправитися в поїздку з дитиною зовсім не так складно, ніж якихось 20 років тому. Для будь-якого виду відпочинку знайдеться безліч помічників, які зроблять сімейний відпочинок комфортним і незабутнім! Куди б не відправилися батьки - на автомобілі за місто, до моря або на прогулянку по європейських столицях - вони легко можуть взяти з собою малюків, але все ж необхідно заздалегідь продумати ...

«Відмітка батьків» - найкращі дитячі товари

На виставці WanExpo - фестиваль вагітних в Сокольниках - відбулося урочисте вручення дипломів брендам - ​​переможцям конкурсу «Відмітка батьків». Були визначені переможці дослідження кращих дитячих товарів в 15 номінаціях. Найкраща косметика для догляду за дітьми: 1.Золотой диплом - Bubchen 2.Серебряний диплом - Johnsons 'Baby 3.Бронзовий диплом - Mustela Найзручніша пляшечка: 1.Avent 2.Dr Brown 3.Pigeon Найрозумніша сумка для мами: 1. Ju-Ju-Be 2.Pinklining 3.Skip-Hop ...

Дитяче автокрісло: навіщо потрібно і як правильно вибрати?

У наш час автомобіль вже давно перестав бути розкішшю, а тому рано чи пізно перед усіма батьками постає питання безпечного перевезення дитини в машині. Відповідь на це питання всього один - використання дитячого автомобільного крісла. Дитяче автокрісло - це спеціальне крісло, яке встановлюється в автомобіль для перевезення дітей. Офіційна назва дитячого автокрісла - «дитяче утримує пристрій». Для чого потрібно: 1. Автокрісло утримує дитину на місці і захищає від ...

Автокрісло для новонароджених - робимо правильний вибір

Автокрісло необхідно будь-якій дитині, якщо він подорожує на автомобілі. Під час першої поїздки з пологового будинку також необхідно взяти з собою даний пристрій. Деякі батьки купують старе крісло. Але так робити не варто, адже невідомо, що було з ним до покупки. Наприклад, воно могло побувати в аварії. Тому рекомендується не економити на своєму малюку, а взяти нове автокрісло. Автокрісло для найменших - непроста сидіння, а високотехнологічний пристрій, що відповідає за ...

Автокрісло Stokke iZi Go X1 від BeSafe

Stokke представляє легке і безпечне автокрісло Stokke iZi Go X1 від BeSafe, яке важить всього 4, 2 кілограми. Автокрісло можна використовувати, як сидіння для прогулянкової коляски, що не набуваючи додаткові адаптери для всіх колясок Stokke - воно легко встановлюється прямо на шасі. А вставка для новонароджених забезпечує додатковий комфорт для самих маленьких пасажирів. Автокрісло Stokke iZi Go X1 від BeSafe включає в себе регульовані 5 точкові ремені безпеки ...

Групи дитячих автокрісел

У магазинах м Єкатеринбурга представлений широкий вибір дитячих автокрісел. Проте до вибору даного пристрою слід підійти відповідально і знати, який тип автокрісла підходить для Вашої дитини. Автомобільне крісло дарує Вашій дитині не тільки радість і комфорт від поїздки, але також береже його в разі виникнення ситуацій, пов'язаних з небезпекою дорожнього руху. Діти дуже швидко ростуть і тому сучасні пристрої автомобільних крісел розраховані на покриття відразу ...

Наше улюблене автокрісло

CАвтокресло Chicco Gro-up підходить для дітей вагою від 9 до 36 кг, тобто, з року і до того моменту, коли дитині буде достатньо користуватися бустером або спеціальним пристроєм - накладкою на ремені безпеки. Значить, після покупки автокрісла вікової групи 0 вам буде досить купити всього одне крісло. У мене вже є досвід використання крісла групи 123 інший марки і досвід не дуже позитивний, тому що в тому кріслі було багато недоліків, хоч воно і коштувало досить дорого, я навіть ...

Наше автокрісло))

З автокріслом Chicco Oasys 23 Fix Plux ми знайомі вже два з половиною роки. Кажуть, що якість перевіряється часом, отож, за три роки експлуатації крісло Oasys 23 Fix Plux зарекомендувало себе, як надійне, зручне і практичне автокрісло. Спочатку в ньому сиділа тільки дочка, а зараз і середній син доріс до цього крісла. Крісло Oasys 23 FixPlus призначене для перевезення дітей вагою від 15 до 36 кг (приблизно з 3 до 12 років), тобто, фактично, це крісло можна використовувати до ...

Безкаркасні Автокрісла для дітей від 1 року до 12 років

Всі батьки знають, що безпека дитини в машині понад усе! Та й штрафи за відсутність утримує пристрої в автомобілі кусаються! Але багато хто зі мною погодяться, що сучасні автокрісла коштують не мало, а віддавати ціле багатство за те чим будете користуватися всього пару років може дозволити собі не кожен. Пропонуємо Вашій увазі бескаркасное автокрісло "Міккі". Безкаркасне дитяче автокрісло-це відмінна заміна стандартному автомобільному дитячого крісла. Завдяки відсутності ...

Про необхідність використовувати ДНЗ

За даними досліджень Всесвітньої організації охорони здоров'я, щороку в результаті дорожньо-транспортних пригод в світі гине близько 267 тисяч дітей, а 11 мільйонів отримують травми. Використання спеціальних дитячих утримуючих пристроїв (дитячих автокрісел) могло б знизити дитячу смертність при ДТП на 75%. Наш проект «ДНЗ Вінні» спрямований на привернення уваги громадськості, зокрема батьків дітей від 1.5 до 12 років про необхідність при перевезенні дитини в автомобілі ...

3 опитування про дитячі автокрісла

Ніхто не спорт, що перевозити дитину в автомобілі потрібно тільки використовуючи спеціальне автокрісло. як вибрати крісло, як встановити та зручно в ньому дитині? Запрошуємо взяти участь в трьох опитуваннях! Опитування від користувача Редакція 7я.ру Перевезення новонародженого Як ви зазвичай перевозите / перевозили новонародженого в автомобілі? на руках в автомобільному кріслі в колисці від коляски Скільки часу ваш малюк може перебувати в автокріслі? скільки завгодно 30-40 хвилин не може ...

Свято «Діти і дорога» в Палаці дитячої творчості на Воробйових горах

1 червня 2014 року в Москві в Московському Міському Палаці дитячої (юнацького) творчості на Воробйових Горах відбудеться дитяче свято «Діти і дорога». У цей день дитина будь-якого віку знайде собі розвагу до інтересам - діти зможуть взяти участь в конкурсах, отримати призи та подарунки. Учасникам буде запропоновано інтерактивний спектакль і захоплюючий квест для дітей 10-12 років. На святі виступить інтерактивний ляльковий театр зі спеціальною програмою - ростові ляльки у веселій ...

Як вибрати дитяче автокрісло - безкоштовний майстер-клас

Не знаєте, як вибрати дитяче автокрісло, щоб забезпечити своїй дитині безпеку під час тривалих заміських поїздок? 12 квітня в 11.30 бренд mothercare запрошує вас на майстер-клас "Безпека дитини в автомобілі"! Ви отримаєте найактуальнішу інформацію про стандарти перевезення дітей, а представник провідної компанії-виробника автокрісел відповість на ваші питання і дасть цінні практичні поради щодо їх вибору і установці. Як завжди, вас чекає тепла дружня атмосфера і ...

Дитині в автомобілі має бути безпечно і комфортно

Перевезення дитини (до 12 років!) В автомобілі повинна проводитися тільки з використанням спеціальних дитячих утримуючих пристроїв. За відсутність автокрісла в даний час штраф становить 3 000 рублів. Існує кілька груп утримуючих пристроїв, призначених для дітей різного віку та ваги - люльки для немовлят, автокрісла для дітей постарше і бустери для дітей молодшого та середнього шкільного віку. У прагненні відповідати вимогам безпеки і високим запитам ...

«Маленький Великий Пасажир» оголошує дитячий фотоконкурс

На сайті всеросійського соціального проекту «Маленький великий пасажир» стартував масштабний фотоконкурс, присвячений дитячій безпеки в автомобілі. Для участі в ньому сфотографуйте вашої дитини в автокріслі, зареєструйтесь на сайті www.mbp.ru і помістіть там фото вашого юного мандрівника. Автори найкумедніших та незвичайних фотографій отримають спеціальний приз - сертифікат на покупку дитячого утримуючого пристрою. У конкурсу є одна важлива умова: необхідно, щоб ...

Дитячі автокрісла Britax / Romer- як фактор безпеки в автомобілі

Britax / Romer- це загальновизнана торгова марка в усьому світі, її відрізняє висока якість, надійність і найкраща за всіма показниками безпеку серед дитячих автокрісел. Щорічно автокрісла Romer / Britax займають лідируючі позиції за результатами незалежних тестів в різних країнах світу. З 1993 року європейським стандартом ЕСЕ було закріплено обов'язкове розподіл всіх дитячих автокрісел на 5 вікових груп, тому що в кожному діапазоні віку тіло дитини має характерні особливості ...

Хочу / Купила / А воно мені треба?

1. Ліжечко Можга Альбіна - ліжечка якщо чесно навіть і не дивилася, тк мені відразу сказали що віддадуть. Для мене в ліжечку плюси це те, що можна качати і ящик для білизни. Яку віддадуть поки не знаю, але сказали, що в ній є і перше і друге / Можга / 2. Коляска Emmaljunga Mondial Duo Combi Leatherette - красиво :): ugu: / обіцяли віддати Roan marita синя з білим дном зі шкірозамінника, сказали що в ліфт влазить, на сходові рейки колеса теж встають (стандарт), взимку випробували - прохідність ...

вибираємо автокрісло

Найголовніше - крісло повинно бути потрібної Вам групи. Подальший вибір залежить від того, чи є у Вас в автомобілі система кріплення ISOFIX. Подивіться уважно на заднє сидіння. Є? Тоді вибирайте з автокрісел з таким маркуванням. Деякі дитячі сидіння мають знімну базу для кріплення в автомобілі. Такі моделі зручніше: Ви один раз закріплюєте основу, а потім встановлюєте на ньому крісло. Якщо дитина заснула, крісло дуже просто зняти з бази і занести в будинок разом зі сплячим ...

Як домогтися того, щоб дитина безпомилково відкривав двері тільки тим, кому можна?
Як правильно вибрати автокрісло і що потрібно обов'язково враховувати читайте далі: [посилання-1] Яке автокрісло групи 0 було або є у вашої дитини?
Romer 2) Recaro 3) Maxi-Cosi 4) Bebe Confort 5) Britax 6) Свій варіант Сподобалося?
Дитяче автокрісло: навіщо потрібно і як правильно вибрати?
К вибрати крісло, як встановити та зручно в ньому дитині?
Перевезення новонародженого Як ви зазвичай перевозите / перевозили новонародженого в автомобілі?
На руках в автомобільному кріслі в колисці від коляски Скільки часу ваш малюк може перебувати в автокріслі?
Хочу / Купила / А воно мені треба?
Є?
Новости