• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Метод ІКСІ при лікуванні безпліддя - що це?

  1. Метод ІКСІ - що це?
  2. Скільки коштує ІКСІ і яка його ефективність?

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, як безпліддя і зважилися вдатися до послуг спеціалізованих клінік для подолання цієї недуги, то після проведення процесу комплексної діагностики лікар може запропонувати вам один з методів допоміжної репродукції (МВР).

Так, на прийомі у всього лікуючого лікаря ви можете почути: «У вашому випадку необхідно проведення ІКСІ». Після почутого у багатьох сімейних пар виникає маса питань, щодо того, що це за процедура, чим вона відрізняється від інших МВР, як вона проводиться, скільки коштує і яка її ефективність? Відповімо по порядку на всі перераховані вище з них.

Метод ІКСІ - що це?

ІКСІ є сучасний і високоефективний метод допоміжної репродукції, який є одним з варіантів популярного ЕКО і застосовується при лікуванні найбільш складних видом і форм чоловічого безпліддя. Детальніше про метод ІКСІ читайте за посиланням http://igr.com.ua/articles/lechenie-besplodiya/icsi.html . При цьому головна відмінність даного методу від стандартного ЕКЗ - це те, що для проведення процесу лабораторного запліднення яйцеклітини буде необхідний всього лише один сперматозоїд, отриманий з чоловічої сперми (під час типового ЕКО запліднення проводиться великою кількістю сперматозоїдів). При цьому основні етапи проведення процедури ІКСІ збігаються з етапами протоколу при ЕКЗ.

Застосовується даний МВР в тому випадку, коли у чоловіка встановлено незадовільна якість насінної рідини (низька рухливість сперматозоїдів, велика кількість статевих клітин з порушеною морфологією і т.п.) або є вроджені чи набуті відхилення в будові статевих органів чи інші захворювання, які не дозволяють фізично запліднити яйцеклітину.

У тому випадку, якщо лікарем встановлено необхідність проведення ІКСІ, проводиться спеціальний відбір «правильного» сперматозоїда, за допомогою якого і проводиться запліднення в лабораторних умовах. Після цього ембріон, як і при звичайному ЕКО, підсаджується в порожнину матки.

Найчастіше медики вдаються до спільного використання ЕКО і ІКСІ, що в рази збільшує шанси на успіх протоколу, адже в такому випадку ймовірність запліднення «неякісним» сперматозоїдом зводиться практично до нуля. Завдяки цьому шанси пари на успішне зачаття, виношування і народження здорового малюка, без будь-яких вроджених захворювань і генетичних відхилень, значно підвищуються.

Скільки коштує ІКСІ і яка його ефективність?

Скільки коштує ІКСІ і яка його ефективність

У зв'язку з більш високими технологічними витратами і підвищеною складністю проведення самої процедури, ІКСІ коштує дорожче, ніж звичайне ЕКО. Вартість процедури в популярній київській клініці ЕКО запліднення IGR дивіться за посиланням http://igr.com.ua/site-map/eko-icsi.html . Однак, як показує практика, застосування ІКСІ часто є виправданим і навіть більш вигідним з фінансової точки зору, ніж звичайне ЕКО. Адже ефективність ЕКЗ складає, в середньому, 30-35 відсотків, в той час як при лікуванні безпліддя за допомогою методу ІКСІ успішне зачаття відбувається у 50-60 жінок з 100, що становить близько 50-60 відсотків. Так, при проведенні ЕКО парам досить часто доводиться проводити кілька протоколів для настання вагітності, що за ціною є більш «дорогим задоволенням», ніж разова процедура ІКСІ.

Метод ІКСІ - що це?
Скільки коштує ІКСІ і яка його ефективність?
Після почутого у багатьох сімейних пар виникає маса питань, щодо того, що це за процедура, чим вона відрізняється від інших МВР, як вона проводиться, скільки коштує і яка її ефективність?
Метод ІКСІ - що це?
Скільки коштує ІКСІ і яка його ефективність?
Новости