• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Москві відкрилася реєстрація на акцію "День без турнікетів"

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал мера і уряду Москви   У столиці стартувала реєстрація на акцію День без турнікетів, яка стане вже третьою в цьому році, повідомляє   портал   мера і уряду Москви

Фото: портал мера і уряду Москви

У столиці стартувала реєстрація на акцію "День без турнікетів", яка стане вже третьою в цьому році, повідомляє портал мера і уряду Москви.
Москвичі і туристи отримають можливість безкоштовно відвідати міські промислові підприємства і технопарки з 30 серпня по 1 вересня.

За словами заступника мера з питань економічної політики і майново-земельних відносин Наталія Сергуніна, "День без турнікетів" поступово "стає доброю традицією". Вона підкреслила, що екскурсії на технологічні підприємства і технопарки дозволяють москвичам краще пізнати своє місто, а також познайомитися "з сучасними наукомісткими рішеннями і перспективними розробками, завдяки яким Москва вже сьогодні стає мегаполісом майбутнього".

Цього разу в акції візьмуть участь більше 50 столичних підприємств і технопарків. Крім того, до неї вперше приєднаються вітчизняні IT-компанії. Зокрема, всі бажаючі зможуть перевірити знання англійської мови в офісі Skyeng і складуть правильне резюме в рекрутингової IT-компанії Superjob. Центри розвитку інжинірингу при вузах також підготували спеціальні програми до "Дня без турнікетів".

Гостям фабрики морозива "Чиста лінія" покажуть проекційне віртуальне шоу і запропонують пройти квест. А на заводі "Мікрон" можна буде поспостерігати за процесом випуску RFID-міток і чіпів, якими щодня користуються багато городян, наприклад, власники карт "Трійка" або платіжних карт "Мир".

Юних москвичів чекають майстер-класи з робототехніки та інші цікаві заходи в п'яти технопарках. У їх числі - "ІТЕЛМА", "Мосгормаш", дитячий технопарк рівних можливостей РГСУ, а також "Інжініріум" МГТУ імені Баумана і дитячий технопарк в технополіс "Москва".
Подивитися детальну програму акції і зареєструватися можна в спецпроекті mos.ru.

Поділитися в соціальних мережах:

Новости