• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Купити надувні човни в Мінську, а також з доставкою Білорусі.

Ви б хотіли мати свій човен, але для Вас це дуже дорого і немає місця, де б її можна було зберігати

Ви б хотіли мати свій човен, але для Вас це дуже дорого і немає місця, де б її можна було зберігати? Вам би хотілося порибалити на власному човні? А може бути Ви б хотіли в поїздці за кордон поплавати в морі на човні, але Вам шкода грошей, щоб платити за її оренду? Ми позбавимо Вас від зайвої витрати грошей!

Деякі човни, представлені в нашому онлайн-магазині, зроблені з високоміцного вінілового матеріалу, який витримає вплив бензину, масел, солоної води. Більшість човнів, представлених в нашому розділі, мають подвійну камеру, за принципом човен в човні. Подвійна камера дозволить при проколі утриматися човні наплаву і не дасть Вам потонути.

Ви можете купити у нас як одномісну, так і багатомісну човен. Використовуйте човни як для відпочинку на озері разом зі своєю сім'єю, так і на рибалці з друзями!

Наші човни не займуть багато місця, Ви зможете зберігати їх в багажнику машини або у себе в гаражі! А надути її з нашими насосами для човнів буде дуже просто, це не займе у Вас багато часу і сил!

Не витрачайте Ваш час, блукаючи по магазинах у виборі підходящої Вам човни, замовте її у нас не витрачаючи свого особистого часу і не виходячи з дому! Ви можете купити надувні човни в Мінську в нашому інтернет магазині, а також з доставкою по всій Білорусі.

02.11.2017

Ось і настала пора дощів, і незмінним атрибутом кожного з нас стає парасольку. І як би ми не любили гуляти під парасолькою ...

13.10.2017

Педикюрні носочки ECHO - нова можливість доглядати за шкірою ніг, вони відрізняються зручністю, високою результ ...

Ви б хотіли мати свій човен, але для Вас це дуже дорого і немає місця, де б її можна було зберігати?
Вам би хотілося порибалити на власному човні?
А може бути Ви б хотіли в поїздці за кордон поплавати в морі на човні, але Вам шкода грошей, щоб платити за її оренду?
Новости