• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Актриса Наталя Бардо знялася в новому молодіжному серіалі «Анжеліка»

15 вересня 2014 року на телеканалі СТС відбулася прем'єра нового комедійного серіалу «Анжеліка» (пілотне назву «Дівчина своєї мрії»). Виконавиця ролі Уляни - Наталя Бардо, з'явилася перед глядачами в новому образі.

Кожній дівчині хочеться бути ідеальною в гонитві за своїм великим щастям. Ми не жаліємо себе, проводячи болісні експерименти над своєю зовнішністю. Ми починаємо виснажливо займатися спортом, сидимо на дієтах, робимо хворобливі косметичні процедури, але, часом, це все даремно. Кожна з нас готова піти на все заради того щоб в один прекрасний день зустріти принца на білому коні. У серіалі «Анжеліка» головна героїня, прокинувшись одного ранку, виявляє, що з бридкого каченяти вона перетворилася в красуню.

Наталія Бардо зіграла в серіалі справжню стерву. Всі хлопці навколо сходять по ній сума, але їй потрібно тільки найкраще. Наталія продемонструвала на образі своєї героїні, як добре бути красивою і популярною. Тобі не потрібно робити нічого особливого докладати зусиль, щоб домогтися успіху. Кожен хоче бути з тобою поруч. Героїня Наталі в серіалі є повною протилежністю головної героїні Анжеліки - невдахи і товстушки, яка всіма можливими способами намагається знайти свою любов.

Актриса Наталя Бардо народилася в Москві в 1988 році. У дитинстві у неї було безліч захоплень. Одним з улюблених видів спорту була художня гімнастика. Наталя довгий час займалася бальними танцями в ДК «Зіл». Дівчина не пропускала уроки по вокалу в музичній школі. Наталя професійно займається лижним спортом, дайвінгом, закінчила курси екстремального водіння, захоплюється верховою їздою. Батьки актриси дуже вплинули на її долю. Завдяки їхній раді Наталя закінчила театральний інститут ім. Бориса Щукіна. По закінченню почала зніматися у фільмах.

«Я дуже люблю зніматися в кіно, нарешті здійснилася моя мрія. Бути актрисою - значить постійно працювати над собою, удосконалюватися, щоб сподобається глядачеві », - зізнається актриса Наталя Бордо. Дівчина планує знятися ще в багатьох фільмах, які в повній мірі розкриють її потенціал.

Вперше Наталія Бардо з'явилася в кіно в 14 років, зігравши роль в серіалі «Проклятий рай». Потім пішли картини: «Пушкін: Остання дуель», «Проклятий рай 2», «Обручка», «Жовтий в місті», «Москва, я люблю тебе», «Погоня за тінню», «Золоті», «Анжеліка».


Дивіться інші статті:
Мікрокератом для корекції зору
Хочете продавати сигари?
Робимо гроші на прибирання
Навчання в Чехії - впевненість у завтрашньому дні
переоснащення автосервісу

Новости