• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

На честь Ріанни відкриють вулицю

На честь Ріанни відкриють вулицю

Фото: AFP

Міністерство туризму острова Барбадос заявило, що в окрузі Сент-Майкл, де народилася співачка Ріанна, з'явиться вулиця, названа на її честь. Про це пишуть Nation News.

Урочиста церемонія зміни назви з "St. Michael's Westbury New Road" на "Rihanna drive" запланована на 30 листопада, День незалежності Барбадосу. На честь відкриття в місті пройде грандіозне свято.

На даний момент відомо, що церемонія триватиме дві години, і її ведучими стануть прем'єр-міністр Барбадосу Френдель Стюарт і сама Ріанна Фенті. Співачка особисто встановить позначає знак з новою назвою вулиці.

Нагадаємо, раніше Ріанна викликала фурор в сукні від українського дизайнера. Співачка представила власну лінійку косметики в Мадриді. На захід вона прийшла у вбранні від Marianna Senchina. Ніжно-рожева сукня з рукавами-воланами викликало захват у публіки.

До цього Ріанна була помічена в Нью-Йорку в яскравому комбінезоні від Rosie Assoulin, який практично повністю оголив її груди. Відверте вбрання співачка доповнила хутряний сумочкою і сережками-кільцями.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости