• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Німці змусили Волочкову зняти в лазні трусики


«Як же тут все по-уродски в Німеччині», - заявила ображена балерина

Анастасія ВОЛОЧКОВА вирушила з концертами в турне по Європі. Зараз балерина гастролює в Чехії, а до цього кілька днів провела в Німеччині. Враження, отримані артисткою в одному з найблагополучніших європейських держав, виявилися досить негативними.

- Як же тут все по уродски У Німеччині ... Жах. Добре, що ми їх перемогли, - повідомила Анастасія своїм друзям в «Твіттері», - У Німеччині багато заборон, все лінійно і під диктовку. Як люди тут живуть? Мені б ще 10 концертів витримати і додому ... Зайшла в великий магазин. Хотіла купити гарне нижню білизну мереживне. Чи не знайшла красивого. Відстій якийсь німецький. Чи не той магазин ...

У перервах між концертами Анастасія ВОЛОЧКОВА гуляла по німецьким вуличках і пила біле вино в мальовничих кафе. Фото з "Твіттера" Волочкової.

Російська лазня подобається Насті більше німецької. Фото з особистого блога Анастасії ВОЛОЧКОВОЇ.

У перервах між концертами Анастасія багато гуляла вулицями Франкфурта і Берліна разом зі своєю донькою Арішою, пила біле вино в мальовничих німецьких кафе і відвідувала місцеві храми, в яких слухала орган. А ще - розважалася листуванням з друзями в «Твіттері». Не обійшлося і без жартів.

- Вчора одна добра людина задав питання в Твіттері: «Чи будете ви прив'язувати георгіївську стрічку до машини? Я від душі з солідарності відповіла, що НЕ До МАШИНІ, а навіть до автобуса, на якому ми пересуваємося по Німеччині, стрічками прив'яжіть !!! »- розповідає Настя у своєму блозі , - І в Твіттері посипалися твіти про те, чи не шкода Оленку, запитав чи хтось у Оленки, чи хоче вона бути прив'язаною до автобусу і т. Д. Я нічого не розуміла ... Але коли я побачила ретвіт з коментарем мені , що про Оленку, прив'язану до автобусу - мені 100 балів! Я виявила цю друкарську помилку! І замість слова стрічками настрочила ЛЕНОЧКА! Звичайно, дорогі мої, я збираюся стрічку прив'язати до автобусу, а не Оленку! І до літака по дорозі назад - теж!

А ще Анастасія, як великий любитель лазні та оголених банних фотосесій, не змогла не відвідати німецьку парилку. І була шокована непристойним пропозицією, яке їй зробили в місцевій лазні.

- Люди, я була в лазні німецької. Ви мене за фото мальдівські чморят, а тут таке! - обурено розповідає балерина, - Німецька лазня в підметки не годиться російської. І взагалі, в Росії мені багато подобається більше. У Німеччині в лазні німці реально змушують трусики знімати! Під тиском. Я не здалася. Якось дратує це примусове зняття трусиків. Немов німці не бачили багато чого ...

Настя гордо відмовилася зняти трусики перед німцями. Фото з особистого блога Анастасії ВОЛОЧКОВОЇ.

Як люди тут живуть?
Вчора одна добра людина задав питання в Твіттері: «Чи будете ви прив'язувати георгіївську стрічку до машини?
Новости