• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Афіни виженуть двох російських дипломатів - ЗМІ

цею материал Доступний по-русски

10:38, 11 липня 2018

світ

1 695

Офіційні Афіни звинувачують дипломатів з РФ у вилученні та поширенні інформації, а також в невдалій спробі підкупу грецьких чиновників.

В Афінах відреагували на спроби РФ поширити свій вплив в Греції / REUTERS

Про це повідомляє видання Kathimerini .

Читайте також Греція вимагає від Великобританії повернути скульптури Парфенона

"Грецький уряд вирішив вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд до Греції ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи і незаконних діях проти національної безпеки Греції", - повідомляє видання.

Офіційні Афіни звинувачують дипломатів з РФ у вилученні та поширенні інформації, а також в невдалій спробі підкупу грецьких чиновників.

За інформацією високопоставлених грецьких дипломатів, Афіни закликають до негайного видворення двох росіян, в тому числі співробітника посольства РФ Віктора Яковлєва. Ці ж джерела відзначили, що ця ініціатива з'явилася після численних скоординованих зусиль Росії, покликаних поширити російський вплив в Греції, в тому числі через діяльність Імператорського православного палестинського суспільства.

У той же час, як стверджує видання, не дивлячись на це Греція продовжує згідно багаторічної політики, прагнути до хорошим партнерським відносинам з РФ і розвитку дружби народів обох країн. Однак, як заявили джерела, це можливо лише за умови, якщо обидві країни будуть поважати суверенітет один одного.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости