• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Рівень холестерину знижують 6 типів продуктів

Експерти визначили шість продуктів харчування, за допомогою яких можна за три місяці знизити рівень холестерину в організмі Експерти визначили шість продуктів харчування, за допомогою яких можна за три місяці знизити рівень холестерину в організмі. При цьому навіть не знадобиться відмовлятися від сиру, шоколаду або яєчні на сніданок.

Ви зіткнулися з підвищеним рівнем холестерину, а значить, збільшилася і небезпека серцево-судинних хвороб? Перед вами два способи змінити ситуацію на краще: скорегувати дієту або ж повністю довіритися статинам. Але чи можна добитися чогось кардинально без ліків, тільки за рахунок дієти? Експерти впевнені, що це нам під силу. І для цього не потрібно відмовлятися від яєць, сиру, червоного м'яса і шоколаду. Вам слід налягати на шість типів продуктів харчування, і через три місяці рівень холестерину впаде на 20%

1. "Розумна їжа": йогурти та інші продукти, що містять станоли і стероли - молекули, в безлічі зустрічаються в рослинній їжі. Вони блокують виділення дієтичного холестерину, потім виводячи його з організму з відходами.

2. Волокна. Високий вміст волокон в бобах і бобових ускладнює їх швидку переробку в травному тракті. Волокна "чіпляються" до холестерину і разом з ним потім виходять з організму.

3. Горіхи. Більшість горіхів, включаючи волоські, мигдаль і арахіс, відмінно знижують рівень холестерину. Але утримуйтеся від солоних горішків, особливо, якщо страждаєте від підвищеного кров'яного тиску.

4. Соя. Соєве молоко, соєві горіхи, тофу і йогурти з сої допомагають печінки виводити "поганий" холестерин з організму.

5. Масла. Оливкова і рапсове масла, які містять мононенасичені жири, ніяк не впливають на рівень холестерину. Але вони роблять стінки артерій міцніше. А значить, не дають їм руйнуватися від холестерину.

6. Овес. Він містить бета-глюкан, що забезпечують пастообразную консистенцію вівсяним зернам. Ці речовини також «чіпляються» до холестерину і витягують його разом з собою з організму. ( ЧИТАТИ ДАЛІ )

Але чи можна добитися чогось кардинально без ліків, тільки за рахунок дієти?
Новости