• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Сумісність по знаках зодіаку і імені | NUR.KZ

 1. Сумісність по знаках зодіаку і імені Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того,...
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. ваги
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. риби
 13. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 14. Овен
 15. Телець
 16. Близнюки
 17. рак
 18. Лев
 19. Діва
 20. ваги
 21. Скорпіон
 22. Стрілець
 23. Козеріг
 24. Водолій
 25. риби
 26. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 27. Овен
 28. Телець
 29. Близнюки
 30. рак
 31. Лев
 32. Діва
 33. ваги
 34. Скорпіон
 35. Стрілець
 36. Козеріг
 37. Водолій
 38. риби
 39. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 40. Овен
 41. Телець
 42. Близнюки
 43. рак
 44. Лев
 45. Діва
 46. ваги
 47. Скорпіон
 48. Стрілець
 49. Козеріг
 50. Водолій
 51. риби
 52. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 53. Овен
 54. Телець
 55. Близнюки
 56. рак
 57. Лев
 58. Діва
 59. ваги
 60. Скорпіон
 61. Стрілець
 62. Козеріг
 63. Водолій
 64. риби
 65. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 66. Овен
 67. Телець
 68. Близнюки
 69. рак
 70. Лев
 71. Діва
 72. ваги
 73. Скорпіон
 74. Стрілець
 75. Козеріг
 76. Водолій
 77. риби
 78. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 79. Овен
 80. Телець
 81. Близнюки
 82. рак
 83. Лев
 84. Діва
 85. ваги
 86. Скорпіон
 87. Стрілець
 88. Козеріг
 89. Водолій
 90. риби
 91. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 92. Овен
 93. Телець
 94. Близнюки
 95. рак
 96. Лев
 97. Діва
 98. ваги
 99. Скорпіон
 100. Стрілець
 101. Козеріг
 102. Водолій
 103. риби
 104. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 105. Овен
 106. Телець
 107. Близнюки
 108. рак
 109. Лев
 110. Діва
 111. ваги
 112. Скорпіон
 113. Стрілець
 114. Козеріг
 115. Водолій
 116. риби
 117. Сумісність по знаках зодіаку і імені
 118. Овен
 119. Телець
 120. Близнюки
 121. рак
 122. Лев
 123. Діва
 124. ваги
 125. Скорпіон
 126. Стрілець
 127. Козеріг
 128. Водолій
 129. риби

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Сумісність по знаках зодіаку і імені

Сумісність по знаках зодіаку і імені - один із способів того, як батьки можуть запрограмувати долю своєї дитини на щастя, здоров'я і багатство. Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: uaua.info

Ім'я, співзвучне не тільки з прізвищем або по батькові, але і з астрологічними вібраціями дня народження, в майбутньому допоможе розкрити таланти дитини, домогтися успіхів у навчанні, спілкуванні з друзями і протилежною статтю.

Отже, розглянемо сумісність за знаками зодіаку і імені:

Овен

Фото: moirebenok.ua

Овен відкриває Зодіакальний круг з 12-ти знаків зодіаку. Він починається з 21-го березня і закінчується 20-го квітня, уособлюючи пробудження і розвиток.

Імена, сумісні з Овном, - Олексій, Леонід, Ростислав, Анатолій, Броніслав, Гавриїл, Марат, Марк, Анжела, Аріна, Мар'яна, Василиса, Алла, Олеся, Кіра і Роксана.

Люди, народжені під цим знаком, відрізняються:

 • активністю;
 • енергійністю;
 • цілеспрямованістю.

Але при цьому, як і інші вогненні знаки зодіаку, вони вразливі, егоїстичні і примхливі.

Чоловіки-Овни схильні здійснювати імпульсивні вчинки, а жінки - приховувати свої слабкості і рідко визнавати помилки.

Зазначені вище імена допоможуть хлопчикам обійти свій гороскоп і стати дальновиднее, навчитися прислухатися до порад близьких і уникнути конфліктів, а дівчаткам - стати терпиміше і м'якше.

Телець

Фото: moirebenok.ua

Знак Телець підпорядковується земної стихії і слід за Овном. Охоплює період з 21-го квітня по 21-е травня і символізує наполегливість і силу волі.

Імена, сумісні з Тельцем, - Анатолій, Давид, Омелян, Ярослав, Ілля, Віктор, Матвій, Микита, Вероніка, Ізабелла, Карина, Антоніна, Оксана, Мілена, Марія і Елла.

Люди цього знаку терплячі, працьовиті й оптимістичні. Нерідко виявляють повільність, пливуть за течією і прагматично дивляться на життя.

Чоловіки-Тельці вперті, незалежні і конфліктні. Назвавши хлопчика-Тельця Єгором, Василем або іншим зі списку, ви зменшите дію негативних якостей знака і допоможете норовистому Тельцю встановити гармонійні відносини з оточуючими.

Жінки-Тельці прагнуть бути лідерами в сім'ї і на роботі і схильні до агресії. Але з таким ім'ям, як Марія або Наталя, дівчинка-Телець виросте романтичною, жіночною і зможе приборкати свої емоції.

Близнюки

Фото: moirebenok.ua

Близнюки представляють стихію повітря і третій за рахунком знак Зодіакального кола. До нього належать усі, хто з'явився на світ між 22-м травня і 21-м червня включно.

Імена, сумісні з Близнюками, - Клемент, Данило, Герман, Станіслав, Костянтин, Євген, Марк, Ігор, Аліна, Віолетта, Анжеліка, Інеса, Ксенія, Маргарита, Христина і Майя.

Люди, які з'явилися на світ під знаком Близнюки, кмітливі, розумні, винахідливі і комунікабельні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку:

 • слабохарактерні;
 • несерйозні;
 • безвідповідальні.

Врахувати сумісність знаків зодіаку і імені в цьому випадку необхідно для того, щоб заспокоїти невгамовний характер Близнюків, навчити їх працювати на результат і зробити серйозніше.

рак

Фото: moirebenok.ua

Четвертий знак зодіаку - Рак - належить до водної стихії. Він символізує любовну мудрість і бере початок з 22-го червня по 22-е липня.

Імена, сумісні з раками, - Арсеній, Юхим, Валентин, Омелян, Віталій, Ельдар, Семен, Василь, Аніта, Уляна, Олена, Станіслава, Лоліта, Яна, Лілія, Валентина.

Народжені під знаком Рака емоційні, відкриті, веселі і щедрі. Незважаючи на це, вони образливі, мстиві і егоїстичні.

Чоловіки-Раки часто зациклюються на словах близьких і впадають в депресію. Завдяки таким іменам, як Валентин або Максим, хлопчик-Рак стане менш залежним від думки з боку і навчиться знаходити радість в звичайних речах.

Жінки-Раки через свою примхливості насилу сходяться з людьми. Вибравши ім'я, яке буде гармонійним до знаку Рак, ви допоможете дитині стати мудрішими і не розкидатися вірними товаришами.

Лев

Фото: moirebenok.ua

Лев є п'ятим знаком Зодіакального кола, який ототожнюють з мужністю. Цей вогненний знак охоплює період з 23-го липня по 21-е серпня.

Імена, сумісні з Левами, - Арнольд, Давид, Захар, Родіон, Альберт, Роман, Руслан, Ян, Аліна, Варвара, Сусанна, Юлія, Нонна, Лоліта, Крістіна, Руслана.

Леви милосердні, щирі, добрі і оптимістичні. Але ці люди частіше за інших потрапляють в капкан своєї гордині, марнославства і чужий лестощів.

Чоловіки-Леви обожнюють командувати, а жінки-Леви дуже вимогливі до себе і близьким. Правильно підібране хлопчикові-Леву ім'я з високою ймовірністю допоможе йому досягти компромісів, а дівчинці в майбутньому, коли з неї виросте жінка, не дасть змучити себе дієтами та іншими технологіями досконалості.

Діва

Фото: moirebenok.ua

Знак зодіаку Діва йде шостим за рахунком в Зодіакальному колі. Його початок припадає на 22-е серпня, а закінчення - на 23-е вересня.

Імена, сумісні з Дівою, - Віктор, Всеволод, Ростислав, Гліб, Дем'ян, Ернест, Данило, Генріх, Алевтина, Єлизавета, Ірма, Раїса, Зоя, Діна, Наталя та Інна.

Люди, які народилися під земним знаком Діва, розважливі, акуратні, працьовиті та відповідальні. При цьому і чоловіки, і жінки цього знака зодіаку можуть бути хвалькуватими, лукавими, прискіпливими і конфліктними.

Називаючи дитину-Діву одним з відповідних зодіаку імен, ви допоможете йому направити життєву енергію в творче русло і навчитися бачити в людях не тільки їх недоліки та помилки.

Читайте також: Нові казахські імена хлопчиків 2018

ваги

Фото: moirebenok.ua

Ваги представляють сьомий знак зодіаку, уособлюючи прагнення до гармонії і справедливість. До нього відносяться всі, хто народився між 24-м вересня і 23-м жовтня.

Імена, сумісні з Терезами, - Філіп, Артем, Акім, Тимур, Костянтин, Олег, Лев, Борислав, Кароліна, Софія, Олена, Марія, Віра, Євгенія, Наталія, Любов.

Народжені під знаком Терези цілеспрямовані, чарівні, що не конфліктні і милосердні. Серед їх негативних якостей такі:

 • впертість;
 • хвалькуватість;
 • нерішучість.

Чоловіки цього знаку відрізняються легковажністю і легко зав'язують романи на стороні. Жінки-Терези через інфантильності і скритності важко сходяться з людьми.

Завдяки підібраному зодіаку імені дитина цього знака виросте серйозним, відданим людиною і не боятиметься щиро проявляти емоції, як його ровесники-Терези.

Скорпіон

Фото: moirebenok.ua

Наступним після Терезів йде знак Скорпіона. Він символізує енергію і впливає на всіх, чиї дні народження знаходяться між 24-м жовтня і 22-м листопада включно.

Імена, сумісні зі Скорпіоном, - Валерій, Аркадій, Федір, Дмитро, Юрій, Родіон, Артем, Ярослав, Зінаїда, Віталіна, Вікторія, Маргарита, Таїсія, Анастасія, Яна і Ольга.

Скорпіони відрізняються:

 • великою силою волі;
 • терпінням;
 • чесністю;
 • порядністю.

Але при цьому часто демонструють оточуючим образливість, упертість, мстивість і непокірність.

Ім'я, яке гармонійно поєднується з цим знаком, зробить дитину-Скорпіона менш дратівливим і агресивним, навчить прощати людей і прислухатися до чужих порад.

Стрілець

Фото: moirebenok.ua

Дев'ятий за рахунком знак гороскопу - це Стрілець. Його вплив, яке символічно пов'язують з чоловічою енергетикою, проявляється в проміжку між 23-м листопада і 22-м грудня.

Імена, сумісні зі Стрільцем, - Василь, Анатолій, Дмитро, Іван, Тимофій, Сергій, Георгій, В'ячеслав, Варвара, Діана, Марина, Анастасія, Ірина, Тамара, Василиса, Жанна.

Стрільці володіють неабияким інтелектом. При своєї відповідальності, пунктуальності і активності в цих чоловіках і жінках присутній прямолінійність, безкомпромісність, уїдливість, які нерідко перетворюють їх життя в постійну боротьбу з ворогами і суперниками.

Завдяки іменам зі списку існує велика ймовірність того, що дитина швидше навчиться знаходити компроміси і висловлювати свою думку, не ображаючи оточуючих.

Козеріг

Фото: moirebenok.ua

Козеріг - десятий знак зодіаку. Він припадає на зимову пору - з 23-го грудня по 20-е січня - і уособлює креативність і витривалість.

Імена, сумісні з Козерогом, - Гліб, Петро, ​​Едуард, Олександр, Никон, Єгор, Руслан, Трохим, Дарина, Рената, Сніжана, Ілона, Віра, Софія, Ольга, Любов.

Люди цього знака зодіаку холоднокровні, напористі, мудрі і самостійні. Через невміння виявляти емоції і замкнутості оточуючі сприймають їх черствими і жорстокими.

Чоловіки-Козероги бувають надмірно принциповими, а жінки - безініціативними, через що втрачають вдалі для кар'єри або особистого життя шанси.

Вибравши дівчинці або хлопчикові-Козерогу відповідне зодіаку ім'я, ви допоможете їм стати м'якше, добріше і не опустити руки в найвідповідальніший момент.

Водолій

Фото: moirebenok.ua

Водолій йде 11-м за рахунком в Зодіакальному колі. Починається цей повітряний знак, який символічно пов'язують зі змінами, 21-го січня і закінчується 19-го лютого.

Імена, сумісні з Водолієм, - Владлен, Андрій, Всеволод, Герман, Ян, Владислав, Віталій, Геннадій, Альбіна, Ілона, Нона, Анна, Світлана, Аліна, Ельза, Влада.

Люди, яким зодіаку відповідає знак Водолія, відкриті, незалежні, турботливі і спокійні. Незважаючи на ці якості, нерідко бувають нетактовним в спілкуванні, розважливими щодо друзів і пасивними на роботі.

Орієнтуючись на сумісність знаків і імені, ви допоможете своїй дитині-Водолія стати активніше, тактовніше і перебірливими в людях.

риби

Фото: moirebenok.ua

Риби - останній знак гороскопу, який закриває Зодіакальний круг. Він охоплює період з 20-го лютого по 20-е березня і уособлює чуттєвість.

Імена, сумісні з Рибами, - Вадим, Наум, Тимофій, Руслан, Іван, Опанас, Тимофій, Микита, Єва, Амалія, Лада, Римма, Лілія, Інна, Поліна і Валерія.

Народжені під знаком Риби добродушні, замріяні, творчі та романтичні. При цьому вони часто виявляють безпорадність перед труднощами і байдужість до чужого горя.

Хлопчикові або дівчинці-Рибам ім'я, підібране за гороскопом, вселить упевненість в собі, зробить більш витривалими і милосердними щодо тих, хто поруч.

Вірити в сумісність за знаками зодіаку і імені чи ні - справа кожного. Однак пам'ятайте, що особистість дитини формує не ім'я, записане в свідоцтві про народження, а правильне виховання батьків.

Читайте також: Красиві казахські імена для дівчаток

Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Які імена підходять тому чи іншому знаку зодіаку?
Новости