• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Робота аніматора - важка праця

З настанням туристичного сезону на ринку праці з'являються нові вакансії , Властиві цій порі року. Напевно, всі чули про професії аніматора, але не всі чітко уявляють, в чому полягає його обов'язки. Латинське слово anima означає душу, а значить людина, що працює аніматором, повинен вміти надихнути і розважити публіку, підняти настрій, оживити свято. Аніматори беруть участь в дитячих заходах, святах, на ювілеях, корпоративних вечірках, вони працюють на акціях, презентаціях, лотереях.

Людина цієї професії займається організацією відпочинку та дозвілля туристів, приваблює клієнтів, може сприяти пожвавленню бізнесу і його безпосередні обов'язки залежать від того, в яку сферу діяльності він залучений. Без аніматорів не обходиться жоден туристичний центр, як за кордоном, так і у нас в країні. Вони зайняті проведенням вечорів, шоу, дискотек, організовують спортивні заняття: аеробіку, заняття з плавання і т. П.

Але розважати публіку, не так просто як здається, аніматор повинен чуйно розуміти настрій людей, оперативно реагувати на нього, мати гарне почуття гумору, бути розкутим, товариським, артистичним. Для цієї професії необхідні танцювальні навички, потрібно вміти співати, перевтілюватися, не тільки заманити в гру, але і самому в ній брати участь. Дитячий аніматор, крім усього іншого, повинен розуміти характер і настрій різних вікових категорій, знати, що запропонувати дітям і чим їх захопити. Потрібно бути мобільним і аніматор, враховуючи настрій публіки, стать і вік учасників, повинен вміти перебудовуватися і мати в запасі несподівані сюрпризи. Він не має права бути нудним або одноманітним, щоб розворушити і розвеселити гостей, потрібно бути креативним і яскравим.

працювати аніматором можуть студенти, просто ініціативні молоді люди, їм не обов'язково мати педагогічну або акторську освіту, бути танцюристом або спортсменом, але наявність таких даних і навичок полегшить входження в професію. Якщо людина, що працює аніматором, відповідає всім необхідним якостям, то до нього прагнуть клієнти, його рекомендують своїм знайомим, а туристи, закінчуючи відпочинок, будуть з особливим жалем розлучатися, а потім із захопленням розповідати своїм близьким, як прекрасно вони провели час. Як наслідок - задоволений роботодавець і гарантія працевлаштування на наступний сезон.

Талановитий аніматор, творчо підходить до справи, може розраховувати на подальше просування, стати фахівцем по акціях, або ставити власні розважальні шоу-програми, стати координатором або організатором розважальних заходів. Але працювати аніматором не так просто, як здається на перший погляд, ви повинні виходити до публіки як справжній артист, незважаючи на настрій або самопочуття, потрібно завжди бути веселим, запальним, з іскрометними жартами і з великим запасом різних ігор, вікторин, конкурсів.

На сьогоднішній день є спеціальні агентства, школи, курси, де навчають мистецтву анімації. Але цього може виявитися мало. Аніматор - це одна з тих професій, які більше за інших потребують таланту. За великим рахунком, аніматор - це і актор, і промоутер, менеджер і психолог. Він повинен добре розбиратися в людях і вміти володіти собою. Робота аніматором в туристичних фірмах, це важка праця, але при цьому - прекрасна можливість для молодих людей побувати в різних містах, за кордоном, дізнатися світ, інше життя, познайомиться з новими цікавими людьми, отримати досвід роботи.

Новости