• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У 2010 році за результатами ЄДІ Алтайський край зайняв третє місце в Сибірському федеральному окрузі

13 травня 2011 р 11:57

Інформаційно-аналітичний сайт Doc22 нагадує: тоді іспити контролювали понад 2 тисячі акредитованих громадських спостерігачів.

У минулому році Алтайський край потрапив році в трійку лідерів (після Томській області та Красноярського краю) за сумарним середнім балом ЄДІ, посівши 3 місце з хімії, 2 місце з фізики, 2 місце з інформатики та 1 місце по літературі.

В Алтайському краї проведення підсумкової атестації випускників у формі ЄДІ здійснюється з 2009 року по 13 предметів (обов'язкові предмети - російська мова та математика). У 2010 році в ході проведення ЄДІ було задіяно 197 пунктів проведення іспитів. Акредитовано понад 2000 громадських спостерігачів, які здійснюють контроль за ходом проведення ЄДІ.

Загальна кількість учасників ЄДІ в регіоні склало 17 тис. 991 осіб, що на 6,2% менше, ніж в 2009 році. При цьому загальна кількість проведених іспитів скоротилося на 7 тис. 375 і склало 57 тис. 622. Причина - скорочення кількості випускників. На етапі державної (підсумкової) атестації в травні-червні 2010 року участь в ЄДІ взяли 17 тис. 84 людини (95% від загальної кількості учасників). Затребуваними предметами за вибором, як в Російський Федерації, так і в Алтайському краї, традиційно є суспільствознавство, фізика, біологія, історія Росії.

В Алтайському краї в 2010 році отримано 38 максимально можливих результатів ЄДІ - 100 балів (російська мова - 17, математика - 5, фізика - 2, хімія - 1, інформатика - 2, біологія - 1, історія - 1, суспільствознавство - 1, література - 8). Серед випускників, які набрали 100 балів на ЗНО, 18 осіб є призерами та переможцями Всеукраїнських олімпіад школярів різного рівня.

Результати єдиного державного іспиту показують, що середній бал учасників ЄДІ Алтайського краю з фізики, інформатики, англійської мови, суспільствознавства та літератури вище, ніж по Росії. Правда, з російської мови, математики, хімії, біології, історії, географії, німецької мови, французької мови результати нижче, ніж по країні.

Характерно, підкреслює сайт Doc22, що, за офіційними даними, результати оцінки якості знань в Алтайському краї прямо пропорційні чисельності учнів у школах регіону. Іншими словами, чим більше школа, тим вище якість знань, підтверджене відповідними результатами ЄДІ.

Залишається сподіватися, що нині результати ЄДІ в Алтайському краї стануть вище, і вже у всякому разі не опустяться нижче торішнього рівня, відзначає сайт Doc22.


13 травня 2011 р 11:57   Інформаційно-аналітичний сайт Doc22 нагадує: тоді іспити контролювали понад 2 тисячі акредитованих громадських спостерігачів

Новости