• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Червона книга Алтайського краю «Тварини»

Наталя Гукова
Червона книга Алтайського краю «Тварини»

Одного разу, на занятті, коли я знайомила дітей з природою та тваринним світом нашого краю я розповіла, що є тварини, які занесені до Червоної книги Алтайського краю.

Одного разу, на занятті, коли я знайомила дітей з природою та тваринним світом нашого краю я розповіла, що є тварини, які занесені до Червоної книги Алтайського краю

Ми з хлопцями вирішили зробити свою Червону книгу тварин Алтайського краю.

Для початку хлопці з батьками шукали інформацію про цих тварин в інтернеті і книгах.

Батьки допомогли хлопцям намалювати тварину, а потім ми разом їх домальовували.

Батьки допомогли хлопцям намалювати тварину, а потім ми разом їх домальовували

Потім діти приготували повідомлення про цих тварин і розповіли про них в групі.

Потім діти приготували повідомлення про цих тварин і розповіли про них в групі

Я в програмі фотоколаж зібрала і оформила інформацію, яку хлопці розповідали про обраних червонокнижних тварин.

Потім зібрала книгу таким чином, щоб інформація про тварину була на одному розвороті з малюнком. Заламинировать листи. Дироколом зробила отвори і зв'язала все листи стрічками.

У нас вийшла чудова книга, Яку ми показали батькам і іншим хлопцям в дитячому саду. Адже всі разом ми зможемо врятувати тварин від вимирання!

Публікації по темі:

Проект «Червона книга Московської області. Тварини наших лісів » Довгостроковий дослідницько - творчий інтегративний проект з дітьми старшої групи (5-6 років) Автори: Готовцева О. Є., Баскаева І. М.

Посібник «Моя Червона книга»   «Моя червона книга» Дана книга виконана дітьми 1 молодшої групи спільно з вихователем Посібник «Моя Червона книга» «Моя червона книга» Дана книга виконана дітьми 1 молодшої групи спільно з вихователем. Робота виконана використовуючи нетрадиційні техніки.

ООД в підготовчій групі «Телепередача« Малятам про звірят »в рамках проекту« Червона книга Хакасії. тварини » Приватний дошкільний навчальний заклад «Дитячий садок №204 відкритого акціонерного товариства« Російські залізниці ».

Червона книга   Коли нам запропонували взяти участь у творчому конкурсі Первоцвіти, присвяченому році екології в Росії ми з задоволенням погодилися Червона книга Коли нам запропонували взяти участь у творчому конкурсі "Первоцвіти", присвяченому році екології в Росії ми з задоволенням погодилися.

Червона Книга Росії - фотозвіт   У групі №5 «Дзвіночки» в рамках тематичного тижня «Тиждень книги» діти побували на віртуальній екскурсії, де познайомилися з мешканцями Червона Книга Росії - фотозвіт У групі №5 «Дзвіночки» в рамках тематичного тижня «Тиждень книги» діти побували на віртуальній екскурсії, де познайомилися з мешканцями.

Модель заняття на тему: «Знайомство з рідкісними і зникаючими тваринами мордовського краю. Червона книга Мордовії » Програмне зміст: Уточнити і розширити уявлення дітей про різноманітність тваринного світу мордовського краю. Розвивати і розширювати кругозір.

Проект «Червона книга»   Ні для кого не секрет, що проблема забруднення навколишнього середовища все більше звертає на себе увагу сучасного суспільства Проект «Червона книга» Ні для кого не секрет, що проблема забруднення навколишнього середовища все більше звертає на себе увагу сучасного суспільства. Забруднення.

Проект «Червона книга» ПРОЕКТ «Червона книга». Актуальність теми: Забруднення атмосфери, грунту, води, величезні сміттєві звалища, лісові пожежі, становлять загрозу.

Проект «Червона книга»   Школа № 492 з / п № 3 «Ведмедик» «Червона книга» Пізнавальний довгостроковий (30 днів) проект в підготовчій групі (створення Проект «Червона книга» Школа № 492 з / п № 3 «Ведмедик» «Червона книга» Пізнавальний довгостроковий (30 днів) проект в підготовчій групі (створення.

Виставка «Птахи і тварини Алтайського краю»   Ідея оформити виставку про птахів і тварин рідного краю прийшла зовсім випадково Виставка «Птахи і тварини Алтайського краю» Ідея оформити виставку про птахів і тварин рідного краю прийшла зовсім випадково. В ході бесіди з дітьми стало зрозуміло, що запас знань.

Новости