• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Трагедія в КСК "Алюр" в Бердске

При обваленні кінного клубу «Алюр» в місті Бердске Новосибірської області є загиблі, розбір завалів триває

При обваленні кінного клубу «Алюр» в місті Бердске Новосибірської області є загиблі, розбір завалів триває. СУ СКР по Новосибірській області назвало імовірною причиною обвалення покрівлі тяжкість накопичився снігу.

за даними НТВ , Загинули дві людини, під завалами залишаються ще кілька людей. За інформацією оперативних служб, будівля загальною площею 800 кв. м обрушилося на площі 500 кв. м. «Сталося часткове обвалення конструкцій кінного клубу. За попередньою інформацією, на території клубу в момент обвалення могли перебувати люди », - сказали в прес-службі МНС.

Загибель двох осіб при обваленні ділянки покрівлі кінного клубу підтвердив «Інтерфаксу» джерело в службі «Швидкої допомоги». «В результаті обвалення покрівлі в кінному клубі в Бердске госпіталізовано двох людей, витягнуті з-під завалів. Ще двоє до моменту приїзду медиків виявилися мертвими », - сказало джерело.

У службі технічного нагляду Новосибірської області повідомили, що розглядають різні причини обвалення. «Обвал стався на площі близько 800 кв. м, попередньо - під вагою снігу не витримали конструкції. Особливу увагу буде приділено вивченню версії про можливе порушення технології будівництва при зведенні даних конструкцій », - сказало джерело.

У Бердске три кінних клубу - Бердський кінний клуб, клуб «Алюр» і «Козачий острог». Про який з них йде мова, в повідомленні оперативних служб не уточнюється. Однак за даними ресурсу «Бердськ онлайн» мова йде про клубі «Алюр» ( мапа ). «Бердськ онлайн» з посиланням на начальника Бердського пошуково-рятувального загону Миколи Ярманова повідомив, що з-під завалів витягнуто двоє загиблих і один поранений. За попередніми даними, загиблі - неповнолітні співробітники клубу.

Джерело: Відомості, http://www.vedomosti.ru/politics/news/2017/01/19/673684-zavalami-konnogo-kluba

Фото з сайту КСК "Алюр" http://www.allur-club.ru/

Новости