• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Алкотестер "МЕТА ГИБДД 01"

 1. Особливості російського алкотестера ГИБДД "МЕТА ГИБДД-01": офіційно сертифікований прилад МВС Росії;...
 2. Гарантія якості
 3. Особливості приладу:
 4. Корисні функції:
 5. Технічні характеристики:

Особливості російського алкотестера ГИБДД "МЕТА ГИБДД-01":
 • офіційно сертифікований прилад МВС Росії;
 • використовується співробітниками ДПС в реальних умовах;
 • завжди об'єктивні дані завдяки комплексній системі "антіобман";
 • виробляє експрес-аналіз навколишнього повітря для підвищення точності тестів;
 • корпус підвищеної міцності з полістиролу;
 • в комплекті сумка-чохол і фірмове зарядний пристрій.

Професійний алкотестер МЕТА ГИБДД-01 - це модель з функцією контролю якості видиху, підходяща для індивідуального і групового застосування. Пристрій має сертифікат МВС РФ, входить до реєстру "Виробів техніки медичного призначення". Тестування проводиться через мундштук (контактним способом). Прилад обладнаний напівпровідникових сенсором високої чутливості, вимірює вміст алкоголю в великому діапазоні - від 0 до 3 проміле. Експрес-аналіз навколишнього повітря, що виконується перед кожною перевіркою, виключає отримання помилкового результату тестування. Протягом доби можна проводити до 50 тестів. Світлова та звукова сигналізація роблять експлуатацію приладу ще більш зручною.

Для чого потрібні алкотестери?

Алкотестери необхідні для того, щоб оперативно (всього за кілька секунд) встановлювати факт сп'яніння і його ступінь. До недавнього часу дозволялося управляти автомобілем з невеликою часткою спирту в крові. Однак практика показала, що 1) слабке сп'яніння легко сплутати із середнім (особливо якщо визначати його ступінь без спеціальних приладів), 2) навіть найлегше сп'яніння відчутно знижує швидкість реакції, а значить, може привести до непоправних наслідків. Тому в серпні 2010 року вступив в силу новий закон, згідно з яким в крові водія взагалі не повинно бути алкоголю, і будь-яке відхилення від 0 проміле стало розцінюватися, як "управління в нетверезому вигляді".

Хочете бути твердо впевнені в тому, що Ви "тверезі, як скельце"? Тоді не довіряйте своїм відчуттям - вони бувають оманливі. Краще перевірте свої статки за допомогою персонального алкотестера. Так Ви вбережете себе від проблем з автоінспекцією і забезпечите своє життя і життя оточуючих.

Тільки цифри: в період з 1-го січня по 1-е червня 2010 року за вини нетверезих водіїв сталося 26.502 дорожніх аварії, в яких постраждало близько 40.000 чоловік: 35.562 - отримали травми різних ступенів тяжкості, 3.345 - загинуло.

Крім водіїв, алкотестер стане в нагоді:

 • батькам - щоб перевіряти дітей на предмет вживання спиртних напоїв;
 • керівникам - для "контролю тверезості" співробітників організації (зокрема, шоферів і експедиторів);
 • співробітникам ГИБДД - для встановлення факту вживання спиртних напоїв водіями відповідно до ПДР.

Алкотестер може використовуватися співробітниками ДІБДР для виявлення нетверезих водіїв
Алкотестер може використовуватися співробітниками ДІБДР для виявлення нетверезих водіїв

Гарантія якості

Професійний алкометр МЕТА ГИБДД-01 відповідає всім запропонованим російським стандартам безпеки і якості!

Прилад має сертифікат Міністерства Внутрішніх Справ РФ і внесений до реєстру "Виробів техніки медичного призначення". Це означає, що алкотестер МЕТА ГИБДД-01 може використовуватися для офіційних перевірок, а результати тестувань, отримані з його допомогою, мають юридичну силу і розглядаються судом як доказ.

Особливості приладу:

 • Високочутливий напівпровідниковий датчик.
 • Для більш зручної роботи використовується аудіоіндікація і система інформаційних повідомлень (виводяться на дисплеї).
 • Висока продуктивність без зниження точності - до 50 тестувань на добу.
 • Діапазон вимірювань: від 0 до 1,5 мг / л (еквівалентно від 0.00 до 3.0 проміле).
 • Підтримує функцію контролю якості видиху.
 • Перед кожним тестом прилад проводить експрес-аналіз навколишнього повітря, що виключає отримання помилкового результату.
 • Рідкокристалічний дисплей для відображення результатів вимірювань.
 • Автономність роботи - забезпечується вбудованим Li-Ion акумулятором (рівень заряду відображається на екрані у відсотках).
 • Підходить як для індивідуального, так і для групового використання.
 • Компактність - прилад без проблем поміщається в жіночій сумочці, в кишені сорочки і т.п.
 • Корпус з легкого ударостійкого полістиролу.
 • Адаптер для підзарядки від мережі 220 В і 10 мундштуків в комплекті.

Пристрій

Алкометр виконаний настільки просто, що з ним без проблем впоратися навіть той, хто знаходиться в напідпитку (адже, по суті, даний прилад на це і спрямований!). Алкометр МЕТА ГИБДД-01 не має нічого зайвого - тільки 1 функціональну кнопку ( "Вкл. / Викл.") І РК-дисплей для відображення інформаційних повідомлень і виведення результатів вимірювання. На передній панелі знаходиться отвір для мундштука.

Конструкція алкотестера (схема)
Конструкція алкотестера (схема)

Основні частини приладу, відмічені на фото (зверху) цифрами:

 1. Рідкокристалічний дисплей.
 2. Гніздо для підключення зарядника.
 3. Тумблер включення / виключення пристрою.
 4. Гніздо для підключення каліброваного УП (універсального пульта).
 5. Функціональна кнопка - "Скидання показань".
 6. Вимірювальна камера (в неї встановлюється мундштук).
 7. Вентиляційний отвір.
 8. Кришка.

харчування

Алкометр працює від вбудованого Li-Ion акумулятора. Співробітники нашого сайту www.i3412.com відзначають, що повного заряду акумулятора вистачає приблизно на 8 годин безперервної роботи! Для підзарядки прилад може підключатися до мережі 220 В (адаптер поставляється в комплекті з алкометром).

Мережевий адаптер для зарядки акумулятора підключається до алкотестеру МЕТА ГИБДД-01 через роз'єм на бічній стороні корпусу
Мережевий адаптер для зарядки акумулятора підключається до алкотестеру МЕТА ГИБДД-01 через роз'єм на бічній стороні корпусу

Індикатор заряду акумулятора

Коли алкотестер увімкнено і він знаходиться в робочому стані, кожні 15 секунд на дисплеї з'явиться індикатор заряду акумулятора. Стан акумулятора відображається в процентному співвідношенні і виглядає наступним чином: "БАТ ХХХ%". Коли заряд стає менше 30%, алкотестер видає попереджуючий звуковий сигнал.

рідкокристалічний дисплей

МЕТА ГИБДД-01 оснащений чітким РК-дисплеєм, на якому відображаються інформаційні повідомлення (наприклад, "НІ видих", "СТОП", "ГОТОВИЙ", "АЛК. У ПОВІТРІ" і т.д.) і результати тестувань.

Використання приладу істотно спрощується за рахунок російськомовного меню (вся інформація, все повідомлення видаються ТІЛЬКИ російською).

калібрування алкотестера

Без періодичного калібрування МЕТА ГИБДД-01 ", як і інші алкотестери, починає давати збої, демонструючи неточні результати. Щоб уникнути цього, необхідно час від часу" правити "прилад. Калібрування проводиться один раз в два місяці по еталонним спирто-повітряним сумішей (з відомою концентрацією).

Корисні функції:

1. Контроль якості та повноти видиху

Слід зазначити, що не завжди погано відкалібрований датчик є причиною неточних результатів. У деяких випадках вина лежить на самих тестують, які випадково (або навмисно) роблять неякісний видих. Але алкотестер МЕТА ГИБДД-01 обдурити не можна! Завдяки реалізованої в ньому функції контролю якості видиху на всі подібні хитрощі (або огріхи) прилад реагує миттєво - виводить на дисплей відповідне повідомлення. Завдяки даній функції Ви завжди будете впевнені в тому, що завмер проведений правильно.

2. Експрес-аналіз навколишнього повітря

Перед кожним новим виміром алкотестер проводить аналіз навколишнього повітря на предмет вмісту в ньому парів етанолу, які можуть вплинути на достовірність результатів. Якщо прилад знаходить їх, то він тут же сповіщає про це відповідним повідомленням на дисплеї і звуковим сигналом.

Тестування проводиться з використанням мундштука
Тестування проводиться з використанням мундштука

Користуватися алкотестером дуже просто

Щоб почати тестування, переведіть тумблер включення пристрою в активне положення. Якщо прилад знаходиться в справному стані, то він почне підготовку до тестування (це може зайняти близько хвилини). Як тільки підготовка закінчиться, прилад подасть аудіосигнал. Тепер потрібно встановити мундштук і зробити в нього глибокий видих. Тривалість видиху повинна бути не менше 4-5 секунд. Про те, що можна припинити видих, Вам повідомить подвійний звук і повідомлення на екрані - "СТОП". Після закінчення декількох секунд на екрані висвітиться результат. Ось і все, тестування завершено!

Алкотестер МЕТА ГИБДД-01 поставляється з комплектом мундштуків, які рекомендується міняти при зміні осіб, які підлягають огляду
Алкотестер МЕТА ГИБДД-01 поставляється з комплектом мундштуків, які рекомендується міняти при зміні осіб, які підлягають огляду

Правила експлуатації

При роботі з приладом необхідно оберігати його корпус і датчик з чутливим елементом від механічних пошкоджень. Не допускайте потрапляння бруду і рідин на поверхню алкометра. При використанні пристрою в закритих приміщеннях, прослідкуйте, щоб в ньому не було джерел різкого запаху (одеколону, духів, спирту, фарб, ацетону та ін.).

Не можна:

 • Зберігати алкометр в приміщенні з вмістом в повітрі парів аміаку, метану, бензину, пропану і ін. Горючих газів.
 • Протирати алкометр спиртовмісних миючими засобами.

Товар сертифікований!

Сертифікат ГОСТ Р, реєстраційне посвідчення та декларація про відповідність нормам якості, видані на алкотестер "МЕТА ГИБДД-01" (натисніть на документ для збільшення)

Технічні характеристики:

 • спосіб продування - контактний (з мундштуком);
 • сенсор - високочутливий напівпровідниковий;
 • експлуатація сенсора (до його калібрування) - 2 місяці;
 • дисплей - РК;
 • час:
  • прогрівання - від 30 с;
  • видиху - 4-5 с;
  • встановлення показів - не більше 15 с;
 • діапазон вимірювань - 0-1,5 мг / л (еквівалентно від 0.00 до 3.0 проміле);
 • похибка вимірювань - + 20%
 • харчування - вбудований Li-Ion акумулятор (3,6 В) або мережу 220 В;
 • робота на одному повному заряді акумулятора - близько 8 годин;
 • умови експлуатації:
  • температура - від + 1 ° С до + 40 ° С;
  • вологість - до 80%
  • тиск - від 500 мм рт. ст. до 800 мм рт. ст .;
 • розміри - 200 х 80 х 50 мм;
 • вага - 500 грам;
 • матеріал - полістирол.

Професійний алкотестер МЕТА ГИБДД-01
Професійний алкотестер "МЕТА ГИБДД-01". Комплект поставки

Інструкція користувача

Для чого потрібні алкотестери?
Хочете бути твердо впевнені в тому, що Ви "тверезі, як скельце"?
Новости