• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Який алкотестер вибрати?

Алкотестер - це прилад для вимірювання рівня алкоголю в повітрі, що видихається людини. Незважаючи на те, що алкотестери з'явилися порівняно недавно, вони вже завоювали репутацію надійних і необхідних приладів не тільки для співробітників поліції і професійних водіїв, а й для автолюбителів, для яких безпечний рух завжди в пріоритеті. Якщо ви вирішили купити алкотестер, перш за все варто знати, які бувають алкотестери і в чому їх головна відмінність.

Все алкотестери діляться на три види:

Все алкотестери діляться на три види:

Щоб не помилитися з вибором і купити хороший алкотестер, важливо знати, що всі вони оснащуються напівпровідникових або електрохімічним сенсором. Напівпровідниковий датчик на відміну від електрохімічного вимагає більш частого технічного обслуговування. Алкотестери з напівпровідниковим сенсором не можна використовувати більше 2-х разів на день, зате вони мають невисоку ціну в порівнянні з приладами з електрохімічним сенсором. Алкотестери з електрохімічним сенсором - сучасні надійні і найбільш точні пристрої, розраховані на часте застосування. Вирішивши купити хороший алкотестер, не варто економити на покупці, адже ви купуєте алкотестер на довгий час.

Рекомендуємо зупинити свій вибір саме на алкотестери з електрохімічним сенсором. На сьогоднішній день серед виробників алкотестерів можна виділити кілька компаній: Алкогран, ACS, Drager, Дінго. Купуючи продукцію цих виробників, ви стаєте власником надійних і точних приладів для вимірювання рівня алкоголю в повітрі, що видихається. Якщо безпеку на дорозі для вас не просто слова, а заклик до дії, якщо ви завжди хочете тримати ситуацію під контролем, рекомендуємо Вам придбати алкотестер. Але перш ніж купити хороший алкотестер, подивіться відгуки інших користувачів, які зможуть стати для Вас корисними. Всі, хто вже купив алкотестер, відгукуються про ці пристрої найчастіше позитивно. Адже вони покликані забезпечити додаткову безпеку на дорозі, майже всі вони допомагають не тільки зберегти водійські права, гроші і час, а й найдорожче - людське життя. Тепер ви знаєте, який алкотестер краще вибрати і на що звернути увагу в першу чергу. Рекомендуємо відвідати розділ «Алкотестери» на нашому сайті.

Перейти в розділ Алкотестери, алкометри

Новости