• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Схематична карта Алмати з урахуванням зміни меж міста

Акіматом Алмати передбачається розмістити на територіях деякі об'єкти

В межі міста Алмати включені частково землі Карасайского, Талгарского і Ілійського районів Алматинської області. Як повідомляє прес-служба акімату Алмати, необхідна прирізка нових територій площею 1330,25 гектара. Межі приєднуються земель на схематичною мапі виділені зеленим кольором. Території, позначені на карті цифрами, наведені нижче.

На територіях передбачається розмістити такі об'єкти:

1. Розв'язка на перетині проспекту Райимбек і меридиального вулиці - продовження Акин Сара в південному напрямку (північно-західна межа міста Алмати мікрорайон «Калкаман», Карасайський район). Для поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безперервності руху по магістральній вулиці загальноміського значення проспекту Райимбек, що має вихід на автомобільну дорогу республіканського значення Алмати - Кордай, необхідне будівництво автомобільної розв'язки в двох рівнях на перетині з магістральною вулицею, що проходить в меридіональному напрямку. Для цього потрібно територія площею 12 гектарів. Будівництво розв'язки дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях.

2. Інтелектуальна школа (західна межа міста Алмати мікрорайон «Калкаман», Карасайський район). На земельній ділянці, що примикає із західного боку до селища Калкаман, необхідно зарезервувати територію під будівництво загальноосвітньої школи площею 7,88 гектара, в перспективі для будівництва університету під егідою уряду. В останні роки в районі селища інтенсивно велося індивідуальне житлове будівництво. В існуючій інфраструктурі житлового освіти відчувається брак дитячих дошкільних і освітніх установ.

3. Парково-рекреаційна зона. Водоохоронна смуга і зона річки Велика Алматинка площею земельної ділянки 14,8 гектара. Відповідно до комплексом відновлювальних робіт, включення частини земель Карасайского району Алматинської області в заплаві річки Велика Алматинка пов'язано з єдиним комплексним благоустроєм, озелененням з організацією парково-рекреаційної зони і Дендропарку.

4. Комунікаційний коридор водопостачання та електропостачання. Велике Алматинської озеро і заплава річки Велика Алматинка (Карасайський район). Уздовж заплавній частині річки проходить комунікаційний коридор електропостачання та водопостачання. Всі об'єкти забезпечують місто Алмати. Для поліпшення експлуатації перерахованих об'єктів, регулювання забудови, що прилягає до заплаві річки Велика Алматинка, необхідний контроль міською владою над територією площею 707,66 гектара.

5. Автодорога - південна межа міста Алмати (на південь від проспекту Аль-Фарабі, на схід від Ремізовська ущелини - трамплін, Карасайского і Талгарскій райони). Намічається включити в межі міста земельну ділянку площею 0,51 гектара, розташований на південь від проспекту Аль-Фарабі, на схід від Ремізовська ущелини (трамплін), це викликано необхідністю реконструкції під'їзної дороги з боку Ремізовська ущелини до комплексу Міжнародних трамплінів.

6. Автодорога - західна межа міста Алмати село Шугла (а), село Кам'янка (б), село Рахат- автодороги (в), (пробивання Толі бі, проспекту Абая, вул. Жандосова, вище вул. Аскарова, Карасайський район). Для поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безперервності руху за діючими автошляхами, прилеглим до кордону міста Алмати з західної сторони виникла необхідність включення в межі міста Алмати. Для цього потрібно територія площею 24,37 гектара. Будівництво автодороги дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях.

7. Автодорога - північно-західна межа міста Алмати (проспект Райимбек, мікрорайон «Калкаман», село АЛГАБАС, Карасайський район). Для поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безперервності руху по магістральній вулиці загальноміського значення проспекту Раиймбека, уздовж кордонів міста Алмати. Для цього потрібно територія площею 56,77 гектара. Будівництво автодороги дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях.

8. Мечеть на вершині Верігіної гори (східна межа міста Алмати - селище Коктобе, Талгарскій район). Для будівництва найбільшої в Центральній Азії мечеті необхідна територія площею 158,66 гектара, прилегла до південно-східної околиці міста. Це дозволить вирівняти кордон і включити ділянку східної об'їзної дороги в міську межу, здійснити благоустрій прилеглої території зі створенням паркової зони.

9. Міжнародний аеропорт Алмати і територія, прилегла до Кульджінском трасі (Талгарскій район). в едется будівництво міжнародного терміналу в південно-східній частині аеропорту в районі селище Гулдан. Введена в експлуатацію злітно-посадкова смуга довжиною 4200 метрів, здатна приймати всі види важких авіалайнерів. Будівництво нового терміналу аеропорту спричинить за собою будівництво додаткових споруд - готелі, міжнародного автовокзалу, містечка для персоналу, який обслуговує аеропорт, і інші споруди. В'їзд до міста передбачається здійснювати по трасі Алмати - Кульджа. Для забезпечення привабливого вигляду по в'їзний магістралі необхідно зарезервувати території загальною площею 248,27 гектара.

10. Автодорога - північно-східна межа міста Алмати (проспект Риськулова (б), Кульджінском траса, Талгарскій тракт (в) і дорога на аеропорт (а), Талгарскій район). Для поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безперервності руху за діючими автошляхами, прилеглим до кордону міста Алмати з західного боку, виникла необхідність включення в межі міста Алмати. Для цього потрібно територія площею 28,42 гектара. Будівництво автодороги дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях.

11. Земельна ділянка, на якій розташовано споруджуваний комплекс «Меркур-Град» (на південь від Талгарского тракту, на схід від мікрорайону «Думан»), площею 38,9 гектара.

12. Земельна ділянка, на якій розташований ринок «Жетису» (на південь від проспекту Риськулова захід Кульджінском тракту, Талгарскій район) площею 21,8 гектара. Дана земельна ділянка вклинюється в межі міста. Електро, Тепло - і водопостачання об'єкта здійснюється від міських мереж, скидання водоспоживання також здійснюється в міські каналізаційні мережі.

13. Загальноосвітня школа №171, земельну ділянку площею 0,7 гектара. Включення ділянки в межі міста викликано тим, що переважна більшість учнів цієї школи - міські діти, які проживають по вулиці Горна.

14. Автодорога - північна межа міста Алмати (дорога Бурундайская (а) і дорога на Покровку, Ілійський район (б). Для поліпшення транспортного обслуговування, забезпечення безперервності руху за діючими автошляхами прилеглі до кордону міста Алмати з західної сторони виникла необхідність включення в межі міста Алмати. Для цього потрібно територія площею 9,51 гектара. Будівництво автодороги дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях .

Будівництво автодороги дозволить підвищити пропускну спроможність транспортного вузла і значно поліпшити екологічну ситуацію на прилеглих територіях


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!

Новости