• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кайрат Боранбаев приїхав на відкриття McDonald's в Алмати

10.06.2016

джерело: Forbes.kz

10 червня рівно в полудень в Алмати на місці колишнього кінотеатру «Алатау» відкрився ресторан швидкого харчування McDonald's. На церемонії відкриття виступив відомий підприємець, власник франшизи McDonald's в Казахстані Кайрат Боранбаев (№15 у рейтингу «50 найбагатших бізнесменів Казахстану - 2016»).
«З відкриттям мережі ресторанів McDonald's в нашій країні створюються не тільки нові робочі місця і перспективи для розвитку місцевих кадрів, але і стабільні податкові відрахування до міського бюджету, а також якісний, новий рівень сервісу, - зазначив підприємець. - До того ж, це ще й хороший сигнал для міжнародних інвесторів, що свідчить про сприятливий бізнес-клімат в Казахстані ».
Нагадаємо, що це другий за рахунком ресторан знаменитої американської мережі в РК, перший був відкритий в Астані в березні цього року. Як раніше повідомляв Forbes.kz, Боранбаеву, крім тепер уже колишньої будівлі кінотеатру «Алатау» належать ще й колишні кінотеатри «Байконур» і «Целлінний».
У приватній бесіді з кореспондентом Forbes.kz Кайрат Боранбаев розповів, що згідно з договором розвитку бренду, в Казахстані планується побудувати 25 ресторанів швидкого харчування, з яких десять будуть в Астані, а решта 15 - в Алмати. В середньому з них буде працювати по 150-200 чоловік. Всього, за словами Боранбаева, розвиток мережі передбачає створення до 20 тис. Нових робочих місць.
«В Алмати в штаті працює 160 чоловік, а в Астані - 210, тому що він більше. Проте, в Алматинському McDonald's є дві ігрові майданчики, які знаходяться зовні. Одна з них спортивна, а друга для дітей з обмеженими можливостями »- розповів він.

Новости