• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Наркомани покладаються на трекери активності і розумні годинник, щоб краще стежити за здоров'ям серця

Тему перспективності трекерів активності і розумних годин ми піднімали вже не раз. Навіть зараз ці пристрої часом допомагають врятувати життя, а в недалекому майбутньому при інтеграції відповідних сервісів в систему охорони здоров'я вони і зовсім можуть кардинально змінити наш світ.

А поки цього не сталося джерело розповіло чергову незвичайну історію, пов'язану з подібними пристроями. Героєм історії є людина під ім'ям Оуен, хоча ім'я несправжнє і змінено спеціально для публікації.

Оуен - наркоман. Якщо точніше, він вживає кокаїн. Одного разу Оуен зауважив, що його трекер Fitbit вказує на підвищений до 150 ударів в хвилину пульс. Це сталося якраз після чергової дози наркотику.

Тему перспективності трекерів активності і розумних годин ми піднімали вже не раз

Оуен розповів, що раніше такий пульс помічав у себе тільки в процесі бігу або важких фізичних навантажень. Будучи технічним фахівцем (область не зазначена), Оуен зацікавився прецедентом і попросив свого друга надіти трекер перед вживанням наркотиків. Результат був схожий: пульс зріс з 80 до 150 ударів в хвилину і протримався на цій позначці близько 20 хвилин. Після цього Оуен вирішив завжди носити фітнес-трекер саме для відстеження ЧСС в зв'язку з вживанням наркотиків. Незважаючи на деяку абсурдність заяви, він стверджує, що намагається максимально себе убезпечити. Оуен стверджує, що перед тим, як прийняти чергову дозу, він дивиться на пульс. Якщо показник перевищує 150 ударів в хвилину, Оуен відмовляється від нової дози.

Журналісти, які зацікавилися історією, почали шукати подібні розповіді і виявили їх у величезній кількості. Виявляється, стежити за пульсом за допомогою трекерів або розумних годин для наркоманів стало мало не нормою.

Наркотики - це єдина причина по якій я ношу Fitbit

анонімно

Медики підтверджують, що прийом наркотичних речовин може бути причиною серцевих нападів, інсультів, стенокардії та інших проблем. І в більшості випадків трекери активності не можуть відстежити подібні збої в роботі серця до їх виникнення.

Новости