• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

10 фітнес-трекерів для всіх, хто стежить за своїм здоров'ям

 1. Garmin Vivosmart
 2. Pivotal-Living-Band
 3. Fitbit Charge HR
 4. Runtastic Moment
 5. Withings Activite Pop
 6. Jawbone Up2
 7. Polar A360
 8. Garmin VivoActive
 9. Moov Now
 10. Misfit Flash

Фітнес-трекери не втрачають своєї актуальності, хоча з'явилося вже достатня кількість смарт-годин , Які непогано справляються з аналогічними функціями моніторингу і різними типами повідомлень. Причина, по якій фітнес-трекери до сих пір користуються успіхом у покупців, полягає в хорошою ціною, компактності і вузької спеціалізації продукту.

Якщо вам потрібен фітнес-трекер, який буде мотивувати, відстежувати калорії, режим сну і неспання, пропонуємо добірку 10 різних моделей переносної електроніки, доступних сьогодні на ринку.

Garmin Vivosmart

Garmin Vivosmart

Трекер Garmin Vivosmart пропонує інструменти для відстеження активності і демонструє дійсно тривалу роботу акумулятора. Smart Notifications відображають повідомлення про вхідні дзвінки, повідомлення та електронну пошту. Преміум-трекер Garmin також записує час сну і інші показники фізичної активності, включаючи плавання. OLED-екран відображає на циферблаті наступні дані: час, день тижня, дату і стандартні метрики фітнес-трекера: кількість кроків, пройдену відстань, кількість спалених калорій і кількість кроків, які потрібно зробити для досягнення щоденної мети.

У парі з додатковими сенсорами (датчиками) для серця і велосипеда, Vivosmart може документувати частоту серцевих скорочень і швидкість руху велосипеда. Користувачі, у яких є Garmin VIRB камери, можуть використовувати Vivosmart як пульт дистанційного керування для зйомки фото і відео. Крім цих функцій VivoSmart пропонує базові можливості трекерів активності: установка цілей, змагання з друзями і т.д.

В українському роздробі ціна варіюється від 3 749 до 5 537 грн

Pivotal-Living-Band

Pivotal-Living-Band

Фітнес-браслет Pivotal Living - один з найдешевших і багатофункціональних трекерів. Він може відслідковувати ті ж показники, що і Fitbit, включаючи відстань, кількість кроків, спалені калорії і якість сну. На маленькому екрані браслета можна побачити свої показники і перевірити час. Додаткове додаток відстежує харчування і водний баланс організму.

Ціна річної передплати $ 12. Щороку ви оновлюєте план, а Pivotal Living шле вам новий браслет

Fitbit Charge HR

Fitbit Charge HR

Заряд акумулятора, якого вистачає на 5 днів, забезпечить відстеження всіх видів фізичної активності в реальному часі. Кроки, час активності, спалені калорії, пройдену відстань - все це записується трекером. Також ви можете ввести назву страви, а Fitbit Charge HR відстежить всі спожиті калорії. Функція відстеження сну задокументує ваш поверхневий і глибокий сон, а ідентифікатор номера відобразить вхідні телефонні дзвінки на дисплеї браслета. Charge HR має особливий дизайн застібки, завдяки якому браслет залишиться на вашому зап'ясті навіть після виконання акробатичних трюків. Слід згадати і датчик серцевого ритму з досить точною статистикою.

В українському роздробі ціна варіюється від 3 053 до 4 799 грн

Runtastic Moment

Runtastic Moment

добре відомий своїм однойменним фітнес-додатком, Runtastic виробляє і трекери. На сьогоднішній момент Runtastic планують домогтися розташування користувачів, які цікавляться модою, запропонувавши їм Moment - аналоговий годинник зі світлодіодним індикатором. Пристрій синхронізується з телефоном для надання статистики про вашої активності. Трекер відстежує пройдену відстань, кількість зроблених кроків, спалені калорії і сон.

Moment поставляється в різних розмірах і стилях і зможе задовольнити навіть найвимогливіший смак: від спортивного до класичного дизайну. І найголовніша перевага - вам ніколи не потрібно заряджати Moment.

Ціна стартує від $ 130

Withings Activite Pop

Withings Activite Pop

Withings довів нам, що фітнес-трекери не зобов'язані бути нудними чорними браслетами, представивши публіці годинник Activite. Раніше ціна на цю модель була досить високою ($ 450), однак виробник знайшов вихід з ситуації, що склалася і випустив бюджетну версію Activite Pop. Пристрій відстежує кількість зроблених кроків, пройдену відстань, спалені калорії, фази сну і т.д. Крім цього трекер є водонепроникним до 5 атм, що дозволяє надягати його під час плавання.

Компроміси стосуються, в основному, матеріалів: у Activite Pop м'який силіконовий браслет, екран із захисним покриттям і корпус з матовим покриттям.

В українському роздробі ціна варіюється від 4 104 до 4 590 грн

Jawbone Up2

Jawbone Up2

Сьогодні на ринку представлений досить широкий вибір трекерів Jawbone. Хоча модель Up2 не є самою останньою, вона як і раніше залишається найбільш комфортною і гідною в плані дизайну серед всього асортименту Jawbone. Цей трекер заслуговує на увагу через свого чудового додатки Up, яке ефективно відстежує і надає всю інформацію про сон і активності, дані за тривалий період часу, публікує поради і навіть проводить конкурси.

В українському роздробі ціна варіюється від 2 120 до 3 431 грн

Polar A360

Polar A360

Пристрій обладнаний одним з кращих датчиків серцевого ритму на ринку, самостійно розробленим в Polar. Датчик використовує оптичну технологію для найбільш точного підрахунку кількості серцевих скорочень на хвилину. Замість того, щоб виглядати як незграбний і громіздкий медичний трекер, Polar A360 являє собою симпатичний браслет з кольоровим сенсорним екраном, водонепроникним корпусом з нержавіючої сталі і кольоровими змінними ремінцями. Трекер коштує $ 200 і працює на власній фітнес-платформі компанії Flow. Додаток пропонує як тренінги та інструкції, так і дає можливість поділитися даними з особистим тренером.

В українському роздробі ціна варіюється від 5 750 до 5 896 грн

Garmin VivoActive

Garmin VivoActive

VivoActive стирає грань між фітнес-браслетами і смарт-годинами, з акцентом на функціональності перших і дизайні друге. Варто зазначити, що цей трекер в більшій мірі призначений для атлетів і фітнес-фанатиків (наявність GPS і окремого ремінця для датчиків пульсу). VivoActive відстежує активність, відображає повідомлення з пов'язаного з ним телефону і працює з додатком Garmin - Connect.

В українському роздробі ціна варіюється від 7 060 до 8 559 грн

Moov Now

Moov Now

Moov Now встиг вразити користувачів своїм багатофункціональним додатком, яке включає 10 різних програм і може забезпечувати аудіосупровід протягом всього тренування. Сюди входить: біг, їзда на велосипеді і бокс. Перетинчастий ремінець Moov Now виглядає непогано, батареї вистачить на 6 місяців, а в найближчому майбутньому будуть додані нові програми.

Ціна стартує від $ 170

Misfit Flash

Misfit Flash

Сьогодні можна знайти і кращі фітнес-трекери, але в плані доступності з цим пристроєм не може змагатися ніхто. Misfit Flash - гідний фітнес-трекер початкового рівня, що відслідковує кроки, сон і навіть плавання. Водонепроникний до 30 м Flash зв'язується з Misfit App, яке дозволяє встановлювати цілі і відображає щоденний прогрес на мінімалістичному LED-інтерфейсі. Змінного LED-акумулятора вистачить на 6 місяців.

В українському роздробі ціна варіюється від 699 до 999 грн

джерело: DigitalTrends | фото: canmua.net

Новости