• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Економіка галузі (будівництво). Підручник. друге видання

до 17 бонусів

close Бонусна програма.
Підсумкова сума бонусів може відрізнятися від зазначеної, якщо до замовлення будуть застосовані знижки.

купити

Ціна в інтернет-магазині може відрізнятися від ціни в магазинах мережі. Оформлення книги може не збігатися з представленим на сайті

Дивитися наявність в магазинах

Рік видання

2016

К-ть сторінок

300

формат

22 x 14.7 x 1.7

Тип обкладинки

Тверда глянцева

анотація

Підручник розкриває основні питання з курсу «Економіка галузі» для учнів за будівельними спеціальностями з метою отримання середньої професійної освіти: місце будівельної галузі в економіці країни; організаційно-правові форми будівельних підприємств; ресурси підприємства; організація, нормування і оплата праці; витрати виробництва і собівартість продукції; фінанси підприємства, оподаткування, основи маркетингу, виробниче планування.
.Для учнів середніх спеціальних навчальних закладів і системи підвищення кваліфікації.
.

Повідомити про неточність в описі

Повідомити про неточність в описі

Курс активного трейдера: Купуй, продавай, заробляй

Герчик А.

Видавництво Альпіна Рік видання 2019

Досвід 20 років роботи Олександра Герчика, з яких 10 він закриває з прибутком щомісяця, стали основою його унікальної системи торгівлі на біржі. Книга являє собою найпопулярніший навчальний курс автора. Починаючи з теоретичних азів, він поступово ... Досвід 20 років роботи Олександра Герчика, з яких 10 він закриває з прибутком щомісяця, стали основою його унікальної системи торгівлі на біржі. Книга являє собою найпопулярніший навчальний курс автора. Починаючи з теоретичних азів, він поступово занурює читача в особливості застосування реальних торгових стратегій. Це універсальне практичний посібник, який підходить і початківцям трейдерам, і тим, хто хоче дізнатися про трейдингу в щось нове. Навички торгівлі за системою Герчика перевірені його учнями. Більшість з них успішно зберігають і збільшують свій депозит. Читайте, і ви відкриєте секрети успіху «самого беззбиткового воїна Уолл-стріт»! Приховати Показати весь текст Досвід 20 років роботи Олександра Герчика, з яких 10 він закриває з прибутком щомісяця, стали основою його унікальної системи торгівлі на біржі

Тренінг по-суворовських: вчимося і вчимо перемагати

Летуновский В.

Видавництво Директ-Медіа Рік видання 2019

У своїй новій книзі для бажаючих навчитися вести бізнес-тренінги В. Летуновский детально розкриває оригінальну, високоефективну методологію підготовки та проведення навчальних семінарів, а також військово-історичних і військово-ділових ігор на основі рекомендацій ... У своїй новій книзі для бажаючих навчитися вести бізнес-тренінги В. Летуновский детально розкриває оригінальну, високоефективну методологію підготовки та проведення навчальних семінарів, а також військово-історичних і військово-ділових ігор на основі рекомендацій великого російського полководця А. В. Суворова.
Основу книги склали матеріали бізнес-курсів для топ-менеджерів, які автор проводить ось уже понад 10 років. У додатку - велика кількість використовуваних в них історичних документів, пов'язаних з Суворовим, а також сценаріїв конкретних ситуацій і ділових ігор.
Книга призначена для керівників і викладачів освітніх центрів, вчителів, а також студентів і слухачів магістратур педагогічних вузів.
Приховати Показати весь текст У своїй новій книзі для бажаючих навчитися вести бізнес-тренінги В

Розкрутка на YouTube. З нуля до перших грошей, переглядів і передплатників

Биков С.

Видавництво АСТ Рік видання 2019

Стас Биков - сертифікований фахівець по роботі на YouTube. Його канал налічує понад 130 000 передплатників. Слідуючи його порад, ви зможете самостійно оформити і наповнити канал інформацією, навчитеся створювати відеоролики і грамотно завантажувати їх на ... Стас Биков - сертифікований фахівець по роботі на YouTube. Його канал налічує понад 130 000 передплатників.
Слідуючи його порад, ви зможете самостійно оформити і наповнити канал інформацією, навчитеся створювати відеоролики і грамотно завантажувати їх на канал, дізнаєтеся, як набрати перші перегляди і передплатників, і в підсумку заробити реальні гроші в Інтернеті.
У його книзі немає води, тільки сама суть для якісного просування, яку можна
відразу застосувати на практиці.
Дуже докладна покрокова інструкція з ілюстраціями!
Приховати Показати весь текст Стас Биков - сертифікований фахівець по роботі на YouTube

Візуальні комунікації. Як переконувати за допомогою образів

Едвардс М.

Видавництво Ексмо Рік видання 2019

«Візуальні комунікації. Як переконувати за допомогою образів »- маст-хев для менеджерів і керівників бізнесу. Книга допоможе ефектно презентувати ідеї і продукти, створювати запам'ятовуються проекти і переконувати аудиторію без допомоги слів. У світі, де інформаційний ... «Візуальні комунікації. Як переконувати за допомогою образів »- маст-хев для менеджерів і керівників бізнесу. Книга допоможе ефектно презентувати ідеї і продукти, створювати запам'ятовуються проекти і переконувати аудиторію без допомоги слів. У світі, де інформаційний шум, важливо знайти спосіб виділитися і завоювати увагу аудиторії. Марк Едвардс пропонує довідкове керівництво по візуальному мисленню: використовуючи слова, кольору і малюнки, створюйте результативні Пітч, уявляйте складний продукт і продавайте великі ідеї. Приховати Показати весь текст «Візуальні комунікації

Струм. Як робити вигідні кроки без втрат

Рибаков І.

Видавництво АСТ Рік видання 2019

Ігор Рибаков - мільярдер, співзасновник компанії «ТехноНІКОЛЬ», інвестор, філантроп, блогер, мотиваційний спікер - написав другу книгу для підприємців. На цей раз для «підприємців свого життя». Він узагальнив досвід десятиліть роботи в бізнесі: пройшов ... Ігор Рибаков - мільярдер, співзасновник компанії «ТехноНІКОЛЬ», інвестор, філантроп, блогер, мотиваційний спікер - написав другу книгу для підприємців. На цей раз для «підприємців свого життя». Він узагальнив досвід десятиліть роботи в бізнесі: пройшов серйозні випробування і складні дороги, виступав в різних ролях, спілкувався з тисячами людей. Він виніс уроки, які допомагають підкорювати вершини, бути завжди в гарному настрої і підтримувати відчуття усвідомленої творчої свободи. І читач покроково їх зможе освоїти.
Автор визначив головне: чого не роблять успішні люди та що роблять неуспішні. Мотиваційна сила книги - в самому слові «ТОК», спрямованої енергії, яка допомагає робити вигідні кроки без втрат. Це power bank для тих, хто хоче будувати своє життя сам, досягати високих результатів і готовий це робити прямо зараз. Книга заряджена щирим бажанням автора: «Хочу, щоб у тебе вийшло!»
Приховати Показати весь текст Ігор Рибаков - мільярдер, співзасновник компанії «ТехноНІКОЛЬ», інвестор, філантроп, блогер, мотиваційний спікер - написав другу книгу для підприємців

Успішний менеджмент великих угод

Міллер Р., Хейман С.

Видавництво Лорі Рік видання 2019

Книга, яка допоможе утримати найзначніших клієнтів. Половина комерційного доходу будь-якої компанії зазвичай надходить від декількох найважливіших клієнтів. Як же зробити стабільними відносини з цими клієнтами? Книга «Успішний менеджмент великих угод» ... Книга, яка допоможе утримати найзначніших клієнтів.
Половина комерційного доходу будь-якої компанії зазвичай надходить від декількох найважливіших клієнтів. Як же зробити стабільними відносини з цими клієнтами? Книга «Успішний менеджмент великих угод» допоможе домогтися цього. Автори бестселерів «Нова стратегія продажів» і «Нова концепція продажів» написали своєчасну, серйозну книгу про процес планування угод, необхідному для поліпшення відносин в бізнесі.
Приховати Показати весь текст Книга, яка допоможе утримати найзначніших клієнтів

Бізнес з Китаєм. Як знаходити, привозити і продавати товари з націнкою 300%

Ковпак Д.

Видавництво Ексмо Рік видання 2019

Навіщо будувати фабрику, якщо вона вже є в Китаї? Просто придумайте товар, який потрібен на вашому ринку. Про те, як безпечно і легко зробити перші кроки в торгівлі з Китаєм, запустити перші продажі і заробити свій перший мільйон, навіть якщо ви недовчилися, ... Навіщо будувати фабрику, якщо вона вже є в Китаї? Просто придумайте товар, який потрібен на вашому ринку.
Про те, як безпечно і легко зробити перші кроки в торгівлі з Китаєм, запустити перші продажі і заробити свій перший мільйон, навіть якщо ви недовчилися, а ще кривої, косою і ніколи нічого в житті не продавали. Неважливо, хто ви, скільки у вас досвіду, грошей або знань. Автор буквально за руку проведе вас по всьому шляху, розповідаючи про те, що вже принесло успіх йому і тисячам його учнів.
Приховати Показати весь текст Навіщо будувати фабрику, якщо вона вже є в Китаї

Долар всемогутній. Як працює економіка глобалізованого світу

Девід Д.

Видавництво Синдбад Рік видання 2019

Ви ніколи не замислювалися, чому ми можемо дозволити собі набагато більше одягу, ніж наші діди, але не будинок, в якому її зберігати? Чому ціна бензину може подвоїтися за кілька місяців, а падає набагато повільніше? Чому уряди тих чи інших країн ... Ви ніколи не замислювалися, чому ми можемо дозволити собі набагато більше одягу, ніж наші діди, але не будинок, в якому її зберігати? Чому ціна бензину може подвоїтися за кілька місяців, а падає набагато повільніше? Чому уряди тих чи інших країн ігнорують одні жахливі конфлікти, що відбуваються на планеті, але не соромляться втручатися в інші? .За всім цим стоїть економіка. .Дхаршіні Девід пропонує нам простежити за подорожжю по земній кулі одного долара. .Сьогодні економіка США становить менше чверті світової, але 87% угод, що укладаються в іноземній валюті, здійснюються саме в американській валюті - в доларах. Проаналізувавши, як відбувається грошовий обмін - фізичний або цифровий - автор намагається розплутати той клубок фінансових операцій, які визначають наше життя у всіх її проявах. Кожна з глав цієї книги - важлива частина пазла, що наочно демонструє, як саме функціонує наш світ, хто насправді володіє владою і як вона впливає на ... Приховати Показати весь текст Ви ніколи не замислювалися, чому ми можемо дозволити собі набагато більше одягу, ніж наші діди, але не будинок, в якому її зберігати

Маленька дівчинка у великому бізнесі. Як створити прибуткову справу, зберігши свою жіночу сутність

Солодар М.

Видавництво Ілліон Рік видання 2019

Краща книга про підприємництво по-жіночому! Марія Солодар - людина, якій можна довіритися. Вона не з чуток знає, як дівчині знайти власну справу і успішно вести бізнес, не втрачаючи себе і присвячуючи час саморозвитку. У своєму новому творі Марія ... Краща книга про підприємництво по-жіночому! Марія Солодар - людина, якій можна довіритися. Вона не з чуток знає, як дівчині знайти власну справу і успішно вести бізнес, не втрачаючи себе і присвячуючи час саморозвитку. У своєму новому творі Марія розповідає, як визначитися з нішею, зробити перші кроки в обраному напрямку, управляти командою і побудувати правильну систему. А ще вона дає відповіді на питання, які хвилюють кожну дівчину, що починає свій бізнес: як впоратися з емоціями, зберегти свою жіночу сутність, а не перетворитися на робота або злісну «залізну» бізнес-бабу. . Приховати Показати весь текст Краща книга про підприємництво по-жіночому

Пиши, скорочуй. Як створювати сильний текст

Ільяхов М., Саричева Л.

Видавництво Паблішер Рік видання 2018

Автори на конкретних прикладах показують, що таке добре і що таке погано в інформаційних, рекламних, журналістських та публіцистичних текстах. Як писати листи, на які будуть відповідати, і розсилки, від яких не будуть відписуватися. Як створювати ... Автори на конкретних прикладах показують, що таке добре і що таке погано в інформаційних, рекламних, журналістських та публіцистичних текстах. Як писати листи, на які будуть відповідати, і розсилки, від яких не будуть відписуватися. Як створювати дієві і не вульгарні рекламні оголошення. Як викладати думки коротко, ясно і переконливо: без мовного сміття, фальші і штампів. Слідуючи рекомендаціям в книзі, ви навчитеся писати зрозуміло, захоплювати читачів і домагатися довіри. Це обов'язкова книга для копірайтерів, авторів і редакторів, а також дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто використовує текст в роботі. Приховати Показати весь текст Автори на конкретних прикладах показують, що таке добре і що таке погано в інформаційних, рекламних, журналістських та публіцистичних текстах

Багатий тато, бідний тато

Кийосаки Р.

Видавництво Попурі, ТОВ Рік видання 2019

Автор переконаний, що в школі діти не отримують потрібних знань про гроші і потім все життя працюють заради грошей, замість того щоб змусити гроші працювати на себе. Поглиблене вивчення книги «Багатий тато, бідний тато» стане важливим етапом вашого фінансового ... Автор переконаний, що в школі діти не отримують потрібних знань про гроші і потім все життя працюють заради грошей, замість того щоб змусити гроші працювати на себе. Поглиблене вивчення книги «Багатий тато, бідний тато» стане важливим етапом вашого фінансового навчання. У цей оновлене видання включені істотні доповнення і матеріали для семінарських занять, які допоможуть оптимізувати навчальний процес відповідно до сьогоднішніх економічних реалій.
Для широкого кола читачів.
Приховати Показати весь текст Автор переконаний, що в школі діти не отримують потрібних знань про гроші і потім все життя працюють заради грошей, замість того щоб змусити гроші працювати на себе

Шлях до фінансової свободи

Шефер Б.

Видавництво Попурі, ТОВ Рік видання 2018

У новому виданні своєї книги автор розкриває для широкого кола читачів таємниці створення, збереження і збільшення особистого багатства, розповідає, як можна досягти фінансової незалежності за допомогою простих, але дуже ефективних методів. У новому виданні своєї книги автор розкриває для широкого кола читачів таємниці створення, збереження і збільшення особистого багатства, розповідає, як можна досягти фінансової незалежності за допомогою простих, але дуже ефективних методів.

Домовитися можна про все ...

Кеннеді Г.

Видавництво Альпіна Бізнес Букс Рік видання 2018

• Книга пережила кілька перевидань і вважається справжньою біблією переговірника. . • Вона руйнує поширені стереотипи з абсолютною жорстокістю, показуючи, наскільки глибоко сидять в нас давно засвоєні, але, на жаль, неправильні поняття і ... • Книга пережила кілька перевидань і вважається справжньою біблією переговірника. . • Вона руйнує поширені стереотипи з абсолютною жорстокістю, показуючи, наскільки глибоко сидять в нас давно засвоєні, але, на жаль, неправильні поняття і принципи переговорного процесу. . • Автор подбав, щоб навчальний процес відбувався в цікавій і розважальній формі. . . Приховати Показати весь текст • Книга пережила кілька перевидань і вважається справжньою біблією переговірника

Думай і багатій

Хілл Н.

Видавництво Еврознак СПб Рік видання 2017

Мабуть, найбільш значуща і авторитетна книга в світі - керівництво по отриманню успіху, багатства, життєвої енергії подолання та цілеспрямованості. Протягом 70 років "Думай і Багатій!" вважається класичним підручником зі створення багатства. .У кожної ... Мабуть, найбільш значуща і авторитетна книга в світі - керівництво по отриманню успіху, багатства, життєвої енергії подолання та цілеспрямованості. Протягом 70 років "Думай і Багатій!" вважається класичним підручником зі створення багатства. .У кожному розділі Наполеон Хілл розкриває секрети добування грошей, користуючись якими тисячі людей придбали, примножили і продовжують примножувати свої статки, одночасно розвиваючи і збагачуючи свій особистісний потенціал. .Перед вами нове класичне видання грандіозної роботи Наполеона Хілла, доповнене і перероблене з урахуванням сучасних реалій. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Приховати Показати весь текст Мабуть, найбільш значуща і авторитетна книга в світі - керівництво по отриманню успіху, багатства, життєвої енергії подолання та цілеспрямованості

Чорний лебідь. Під знаком непередбачуваності

Талеб Н.

Видавництво КоЛибри Рік видання 2016

За одне тільки останнє десятиліття людство пережило ряд важких катастроф, потрясінь і катаклізмів, які не вкладаються в рамки найбільш фантастичних прогнозів. П'ятдесятидворічний ліванець, випускник Сорбонни і нью-йоркський фінансовий гуру Нассім ... За одне тільки останнє десятиліття людство пережило ряд важких катастроф, потрясінь і катаклізмів, які не вкладаються в рамки найбільш фантастичних прогнозів. П'ятдесятидворічний ліванець, випускник Сорбонни і нью-йоркський фінансовий гуру Нассім Талеб називає такі непрогнозовані події Чорними лебедями. Він переконаний: саме вони дають поштовх як історії в цілому, так і для існування кожної окремої людини. І щоб досягти успіху, треба бути до них готовими. Відразу після виходу "Чорного лебедя" автор блискуче продемонстрував свою «не-теорію" на практиці: на тлі фінансової кризи компанія Талеба заробила (а не втратила!) Для інвесторів півмільярда доларів.
Але його праця - не підручник з економіки.
Це роздуми дуже непересічної людини про життя і про те, як знайти в ній своє місце. У написаному їм пізніше есе-постскриптумі "Про секрети стійкості" Талеб дає дотепний відсіч тим економістам-ортодоксам, які взяли створене ним антіученіе в багнети.
Увійшло в ...
Приховати Показати весь текст За одне тільки останнє десятиліття людство пережило ряд важких катастроф, потрясінь і катаклізмів, які не вкладаються в рамки найбільш фантастичних прогнозів

45 татуювань менеджера. Правила російського керівника

Батиров М.

Видавництво Манн, Іванов і Фербер Рік видання 2019

Татуювання - це напис на все життя. Важлива напис. Назви глав в цій книзі - татуювання, що залишилися в пам'яті і серці менеджера, його життєвий і організаторський досвід. Це правила про те, як ставитися до колег, яким чином діяти в певних ... Татуювання - це напис на все життя. Важлива напис. Назви глав в цій книзі - татуювання, що залишилися в пам'яті і серці менеджера, його життєвий і організаторський досвід. Це правила про те, як ставитися до колег, яким чином діяти в певних ситуаціях: звід принципів, яких варто дотримуватися, якщо хочеш досягти успіху. Чому? Тому що за кожним розділом стоять осмислені дії, чиясь біль, страждання, радості, вдалий і невдалий досвід, підйоми і падіння, звільнення і лідерство, а головне - потрібний результат. Фішки книги .Авторскіе татуювання-правила написані не просто на різних частинах тіла: на лобі, на плечах, на спині. Вони закарбувалися в його менеджерський серце. Щиро і чесно. Кожна буква. Для кого ця книга. Для тих, хто любить і хоче добиватися успіху. Чому ми вирішили видати цю книгу. .Отечественная практика управлінця заслуговує саме такої книги. Досвід автора настільки близький більшості менеджерів, а описані ситуації настільки впізнавані, що їх ... Приховати Показати весь текст Татуювання - це напис на все життя

Номер 1. Як стати кращим в тому, що ти робиш

Манн І.

Видавництво Манн, Іванов і Фербер Рік видання 2019

Багато заявляють «Хочу стати номером 1 у своїй сфері діяльності», але мало хто дійсно робить щось для цього, тим більше в обумовлений термін. Не дивно: «зробити себе самому» непросто: потрібний системний підхід і увага до деталей. Ця книга як ... Багато хто заявляє «Хочу стати номером 1 у своїй сфері діяльності», але мало хто дійсно робить щось для цього, тим більше в обумовлений термін. Не дивно: «зробити себе самому» непросто: потрібний системний підхід і увага до деталей. Ця книга якраз і пропонує чек-лист, який легко модифікувати під вас особисто. Після прочитання і заповнення спеціальних таблиць (зріз сильних і слабких якостей, визначення пріоритетів, шляхи розвитку ключових навичок, зміна іміджу, методи самомаркетінга) ви отримаєте покроковий алгоритм просування до мети. . .Автор, Ігор Манн, сам став номером 1 в російському маркетингу. Ця книга - його власний досвід і досвід десятків інших людей, які наполегливо працювали над собою, щоб стати кращими у своїй справі. Вам це теж вдасться. . Приховати Показати весь текст Багато заявляють «Хочу стати номером 1 у своїй сфері діяльності», але мало хто дійсно робить щось для цього, тим більше в обумовлений термін

Розумний інвестор. Повне керівництво по вартісному інвестуванню

Грем Б.

Видавництво Паблішер Рік видання 2018

Світовий бестселер, що витримав безліч перевидань по всьому світу, книга Бенджаміна Грема (1894-1976) є унікальним посібником з вибудовування інвестиційної політики. Автор, всесвітньо відомий економіст і авторитетний професійний інвестор, головне ... Світовий бестселер, що витримав безліч перевидань по всьому світу, книга Бенджаміна Грема (1894-1976) є унікальним посібником з вибудовування інвестиційної політики. Автор, всесвітньо відомий економіст і авторитетний професійний інвестор, головна увага приділяється аналізу цінних паперів, а принципам інвестування, пропонуючи діяти розумно і обережно незалежно від поведінки фондового ринку. Бенджамін Грем показує, як багато можливостей відкривається перед інвестором, який веде себе, як розважливий бізнесмен. Розроблені автором підходи до інвестування - такі як вартісне інвестування по оборотних активів, підприємницьке і захищене вартісне інвестування - це безцінні інструменти, безвідмовно діють навіть в умовах самого примхливого ринку.
Бенджамін Грем, якого визнають своїм учителем провідні світові інвестори, озброює читачів знаннями про те, що в дійсності відбувається з різними типами облігацій і акцій при коливаннях ...
Приховати Показати весь текст

Книга «Економіка галузі (будівництво). Підручник. Друге видання »є в наявності в інтернет-магазині« Читай-місто »за привабливою ціною. Якщо ви перебуваєте в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Казані, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону або будь-якому іншому регіоні Росії, ви можете оформити замовлення на книгу Акімов В., Герасимова А., Макарова Т. і ін. «Економіка галузі (будівництво). Підручник. Друге видання »і вибрати зручний спосіб його отримання: самовивіз, доставка кур'єром або відправка поштою. Щоб купуваті книги вам Було ще пріємніше, ми регулярно проводимо Акції та конкурси.

Як же зробити стабільними відносини з цими клієнтами?
Як же зробити стабільними відносини з цими клієнтами?
Навіщо будувати фабрику, якщо вона вже є в Китаї?
Чому ціна бензину може подвоїтися за кілька місяців, а падає набагато повільніше?
Ви ніколи не замислювалися, чому ми можемо дозволити собі набагато більше одягу, ніж наші діди, але не будинок, в якому її зберігати?
Чому ціна бензину може подвоїтися за кілька місяців, а падає набагато повільніше?
Чому уряди тих чи інших країн ігнорують одні жахливі конфлікти, що відбуваються на планеті, але не соромляться втручатися в інші?
Чому?
Новости