• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Яким Астани доручив провести рейд по фактам незаконної торгівлі

Сьогодні в акімату Астани відбулася апаратна нарада під головуванням акима столиці Адильбека Джаксибекова, передає прес-служба акімату міста.

Яким Астани заслухав звіт про поточну ситуацію в місті і детально зупинився на проблемних і перспективних питаннях, повідомляє Казінформ .

«Перед нами стоять нові масштабні і непрості завдання, поставлені Главою держави, які повинні дати імпульс економічному зростанню, поліпшенню інвестиційного клімату столиці. Це стосується таких важливих сфер, як будівництво, транспорт та інших, в тому числі спрямованих на підвищення енергетичної ефективності », - підкреслив А.Джаксибеков.

Особливої ​​актуальності набуває це питання напередодні проведення Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017». Астану сьогодні треба позиціонувати не лише як столицю Казахстану, географічний центр Євразії, а й як технологічний, науковий, «розумний» місто, що розвиває «зелену економіку».

Для реалізації нових завдань необхідна злагоджена робота всіх без винятку міських структур.

«Кожен з вас повинен добре розуміти не тільки свою, а й загальну, глобальну мету розвитку Астани, бачити ситуацію в цілому, розуміти, як саме взаємодіяти між собою. Власне, для цього і потрібні такі ось щотижневі наради », - зазначив акім столиці.

Особливу увагу глава міста звернув на питання щодо поліпшення роботи комунальних служб міста. Це в першу чергу стосується прибирання снігу, тепло- та енергозабезпечення.

Яким взяв під особистий контроль надходять скарги і звернення в «Віртуальну приймальню» і «Народний контроль» на офіційному сайті акімату міста і Службу «051». Він доручив заступникам акима і акімам районів приділити першочергову увагу скарг та звернень громадян від моменту їх надходження до остаточного вирішення питання.

Ще одним моментом, на який загострив увагу А. Джаксибеков, було питання парковок. Вийшли в новій редакції Правила дорожнього руху, згідно з якими не можна залишати автомобілі на проїжджій частині. Акімат сьогодні залишається на боці автовласників, і за дорученням акима співробітникам ДВД доручено реагувати на подібні факти з урахуванням того, що в місті мало парковок і відведених для цього місць.

Також А. Джаксибеков загострив увагу на виконання доручення Президента країни з будівництва підземних і надземних пішохідних переходів, що також впливає на безпеку на дорогах, затори і пробки.

Також аким Астани доручив провести рейд по фактам незаконної торгівлі, прийняти до порушників відповідних заходів адміністративного впливу. І надалі виключити подібні факти.

На апаратній нараді були також представлені новопризначені - керівник апарату акима міста Астани Еділя Мамитбеков, прокурор міста Астани Сабиржан Бекбосунов і керівник Департаменту державних доходів по місту Астані Абилкаїр Скаков.

Новости