• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Новим главою адміністрації Залізничного району Єкатеринбурга став Андрій Курочкін: Новини Накануне.RU

Новим главою адміністрації Залізничного району Єкатеринбурга став Андрій Курочкін

Новим главою Залізничного району Єкатеринбурга призначений в.о. керівника райадміністрації Андрій Курочкін. Сьогодні глава адміністрації Єкатеринбурга Олександр Якоб представив Курочкіна колективу районної адміністрації, повідомили Накануне.RU в прес-службі мерії.

Читайте також:

"Андрій Вікторович працював на різних посадах в структурі районної адміністрації, за весь час до його роботі не було серйозних претензій. До того ж, останні три місяці він виконував обов'язки глави адміністрації Залізничного району. У нього є міцне здоров'я, життєвий досвід і азарт, а також знання району, які допоможуть йому успішно працювати на новій посаді. Сума цих якостей дозволила мені прийняти рішення про призначення Андрія Вікторовича головою адміністрації Залізничного району ", - сказав Олександр Якоб.

"Мої першочергові завдання: розібратися і глибоко вникнути в питання благоустрою, розібратися в роботі соціальної сфери, вивчити бюджетну політику. Зараз ми з заступниками та колективом визначимо основні напрямки, за рахунок яких Залізничний район зможе виділитися на тлі інших районів Єкатеринбурга", - розповів Андрій Курочкін.

Андрій Курочкін народився в селищі Пишма Пишмінского району Свердловської області. У 1992 році він закінчив Уральський електромеханічний інститут інженерів залізничного транспорту, потім довгий час працював на різних керівних посадах в комерційних структурах.

В адміністрацію Залізничного району Андрій Курочкін прийшов у 2002 році на посаду голови комітету зі споживчого ринку. У 2005 році він став заступником голови райадміністрації з питань споживчого ринку, а з 2012 року - з питань житлового та комунального господарства. Після обрання колишнього голови району Валентина Лаппо в Законодавчі збори Свердловської області Андрій Курочкін виконував обов'язки керівника.

Нагадаємо, за час свого керівництва райадміністарціей Валентин Лаппо встиг засвітитися в кількох скандалах. Місцеві фермери, наприклад, раніше звинуватили саме Лаппо у весняному потоп в селищі Шарташ : За їхніми словами, саме він як глава району не стежив за справністю дренажної системи , В результаті повені обернулося катастрофою.

Місцеві фермери, наприклад, раніше звинуватили саме Лаппо   у весняному потоп в селищі Шарташ   : За їхніми словами, саме він як глава району   не стежив за справністю дренажної системи   , В результаті повені обернулося катастрофою

Крім того, в минулому році Лаппо отримав "втик" від замгенпрокурора РФ в УрФО Юрія Пономарьова. Тоді Лаппо направив місцевому підприємцю лист з вимогою призупинити роботи з монтажу вишки для розміщення антен стільникового зв'язку на покрівлі трансформаторної підстанції. При цьому чиновник проігнорував факт наявності у організації всіх передбачених законом дозвільних документів. Прокуратура порахувала, що в результаті дій Лаппо були створені необгрунтовані адміністративні бар'єри для законній господарській діяльності.

Одночасно з цим Лаппо неправомірно поклав на фірму-підрядника, що здійснювала установку антеною щогли на вишку, обов'язок отримати дозвіл на реконструкцію трансформаторної підстанції, що належить міській електромережної компанії. Від останньої ж чиновник незаконно зажадав припинення договірних відносин з підприємством заявника. При цьому, це не входило в його компетенцію, безпосередньо суперечило вимогам федерального законодавства і грубо порушувало права суб'єктів підприємництва.

Як раніше підкреслили в прокуратурі, незважаючи на очевидність фактів грубого порушення прав суб'єкта малого бізнесу, співробітники профільних підрозділів адміністрації Єкатеринбурга різними способами намагалися виправдати дії Лаппо. Після чого ситуація була спеціально розглянута на нараді в управлінні Генпрокуратури РФ в УрФО з викликом "на килим" глави адміністрації міста Олександра Якоба. Лаппо був притягнутий до дисциплінарної відповідальності.

Новости