• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Нова магнітола без CD-приводу Sony DSX-S-200-X для мп3 плеєрів

  1. Автомагнітола Sony Xplod DSX-S200X

Xplod DSX-S200X - нова автомобільна концептуальна аудіоразработка, створена відповідно до зростаючих вимог технологій цифрового прослуховування.

Автомагнітола Sony Xplod DSX-S200X
Xplod DSX-S200X - нова автомобільна концептуальна аудіоразработка, створена відповідно до зростаючих вимог технологій цифрового прослуховування

автомагнітола Sony Xplod DSX-S200X-нова автомобільна концептуальна аудіоразработка, створена відповідно до зростаючих вимог технологій цифрового прослуховування. Модель по новому підходить до повсякденних проблем, пов'язаних з використанням цифрових мультимедійних плеєрів в автомобілі, і вносить абсолютно новий вклад в практику прослуховування. В наші дні МР3-плеєри міцно зайняли місце компакт-дисків, але є негативні фактори підключення МР3-плеєрів до існуючих аудіосистем . Наприклад, наявність клубка проводів в салоні, гуркіт незакріпленого плеєра в підлокітнику або рукавички відділенні і т.д. З DSX-S200X всі ці проблеми в минулому: "Tune Tray" (кишеню для плеєра) - унікальна система, яка підключає, закріплює і закриває плеєр.

Цей унікальний механізм дозволяє розмістити практично будь-який цифровий носій, незалежно від його розмірів, будь то WALKMAN®, iPod Classic, iPod Touch, iPod Nano або зовнішній накопичувач HDD. Передня відкидна панель закривається, приховуючи плеєр всередині. Для зручності підключення iPod в комплекті поставляється спеціальний перехідник USB . Модель додатково має фронтальний USB-вхід.

дисплей ресивера оптимізований для показу інформації з цифрового плеєра (назва альбому, артиста, доріжки, ступеня зарядки акумулятора і ін.). Модель DSX-S200X підтримує формати MP3, AAC, WMA, оснащений функцією зручного пошуку композицій ZAPPIN ™. Крім того, QuickBrowZer ™ допоможе швидко знайти доріжки, збережені в цифрових музичних плеєрах в форматі MP3. Пошук можна проводити за виконавцем, альбомом, жанром, списку творів, файлів або папок; для цього досить повернути ручку гучності і натиснути на неї. Як і в будь-якому іншому головному пристрої, в DSX-S200X є FM-тюнер з функцією RDS.

За допомогою функції SensMe ™ плейлист можна налаштувати відповідно до ваших індивідуальних бажаннями (диск з ПО поставляється в комплекті).

Моделі нової лінійки виконані в новому елегантному дизайні і оснащені новітніми технологіями Sony: Advanced Sound Engine, EQ7, Rear Bass Enhancer (RBE), Digital Music Plus (DM +), LPF / HPF, ZAPPIN ™ і Quick-BrowZer ™.

Технологія DM + допоможе заново вдихнути життя в вашу MP3 колекцію, відновлюючи втрачені при компресії частоти і дозволяючи вам чути музику ближче до оригіналу. Більш того, вам не доведеться більше піклується про те, на скільки були стиснуті аудіофайли, так як технологія DM + автоматично оптимізує процес відновлення під будь-який бітрейт. Завдяки тому, що кодек є ексклюзивною розробкою компанії Sony, DM + використовується навіть в молодших моделях головних пристроїв Xplod®. Інші виробники мають можливість застосовують аналогічні технології тільки в моделях високого цінового сегмента. Браузер Quick-BrowZer ™ спрощує навігацію по аудіобібліотеку, дозволяючи швидко знайти трек, який було збережено на цифровому аудіоплеєрі або перекодувати в MP3 CD-диску.

Функція ZAPPIN ™ полегшує пошук музики, найбільш підходить до вашого настрою.

Інструкція по установці і підключенні автомагнітоли Sony S200X

Автомагнітола Sony Xplod DSX-S200X надійде в продаж в жовтні 2010 року і буде коштувати 7800 р.

Тести автомагнітол Sony в журналі "Споживач. Автосправи":

А також тести автомобільної мультимедіа всіх виробників

Новости