• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Автограф-сесія групи LUMEN пройшла в "Музиці": фотозвіт та інтерв'ю з Рустемом Булатовим всередині!

1 610

25 березня біля нас в магазині російська група Lumen зустрілася зі своїми білоруськими фанатами на традиційній автограф-сесії. Група прибула в повному складі, так що шанувальники, які за годину почали збиратися біля магазину, змогли потиснути руки всім музикантам і зібрати цілий "урожай" автографів.

В рамках автограф-сесії наш магазин спільно з брендом Sennheiser, чиїм ендорсером є група Lumen, запустив конкурс, учасники якого могли виграти навушники Sennheiser Momentum On-Ear . Для цього треба було викласти на своїй сторінці в соціальній мережі фотографію предмета, на якому розпишуться музиканти. Чим оригінальніше був предмет, тим більше було шансів на перемогу.

Переможцем конкурсу став Дмитро Молчан. Молодий чоловік попросив групу Lumen розписатися на ... пляшці кефіру!

Музиканти обрали його одноголосно не тільки за оригінальність, але і "тому що ЗСЖ". Ще раз вітаємо переможця та запрошуємо всіх до участі в наших конкурсах і розіграшах!

А після автограф-сесії, всіх обіймів, подарунків і побажань, якими обдарували музикантів шанувальники, вокаліст групи Рустем Булатов знайшов кілька хвилин, щоб поспілкуватися про білоруських концертах, новий альбом і партнерах, завдяки яким кожна нова платівка Lumen радує не тільки гострими текстами і драйвовою музикою, а й якістю звучання.

Тем, розкажіть, будь ласка, з чим у вас асоціюється Мінськ, білоруські міста, наша публіка?

З дуже хорошим настроєм, тому що завжди дуже енергійні атмосферні концерти і дуже добрі люди.

А які самі незвичайні речі приносили вам для автографа? Які самі незвичайні подарунки дарували?

Сьогодні для підпису запропонували яблуко, я дуже вражений. А взагалі список величезний - телефони, медіатори, планшети, ноутбуки, книги, до яких ми зазвичай не маємо ніякого відношення. Ще нам зазвичай дуже багато завжди дарують.

Користуючись нагодою, хочу звернутися до наших слухачів і шанувальникам: дорогі друзі, враховуйте, будь ласка, що ми приїжджаємо в ваші міста, як правило, в рамках довгих і важких турів. Чим важче і об'ємніше буде ваш подарунок, тим складніше нам буде перевозити його з міста в місто, тому що за обсягами багажу ми дуже сильно обмежені.

Нам іноді дарували метрові полотна, і ми бігали потім, відправляли все це поштою додому. Це все дуже складно, тому що рамки і скла багато важать, а у нас попереду ще 20 концертів.

Ви з кожним новим альбомом змінювалися внутрішньо - спочатку дорослішали, потім еволюціонували, потім вписувалися в божевільну дійсність, а тепер? .. Що ви зрозуміли, поки створювали "Хроніку скажених днів"? Може бути, з'явилася якась нова філософія?

Саме головна думка, яку ми намагалися донести через нашу нову платівку, це розчарування в XXI столітті. Зі століття XX, з нашого дитинства і юності нам здавалося, що XXI століття - це буде час звершення великих надій, любові і взаєморозуміння, а вийшло все з точністю до навпаки. І кінець XX століття був невтішний, і в XXI століття ми з собою притягли все не найкраще. І "Хроніка скажених днів" - це погляд на день сьогоднішній, на сучасну дійсність, і спроба осмислити, що відбувається.

Ключова позиція тут - роздуми про мир і війну, війна - це найстрашніше, що може статися, і то, що прямо зараз на планеті відбувається. І в цьому ключі є відчуття і розуміння, що жоден народ, жодна країна не застраховані від того, щоб не опинитися втягнутими в чергову бійню.

Це головна вісь роздуми в альбомі, і є ще кілька замальовок про сьогоднішній день - про стереотипному мисленні, мріях. Заголовна пісня про те, що дорослі люди безвідповідально поводяться, а діти з самого малого віку все одно так чи інакше втягуються в таку всепланетарної мілітаризацію. Кого ми виховаємо? .. За мережі ходить вірш, на жаль, не пам'ятаю його дослівно, але суть така: в пісочниці зараз грають солдати третьої світової. Кому це потрібно? .. Ось про це альбом.

А чи відчуваєте ви якісь зміни за стільки років роботи і творчості в музичному плані? .. Які стилі, нові віяння з'явилися?

Ми дуже хотіли записати драйвовий і потужний альбом, тим більше що тема така перестав лірична зовсім. І, я вважаю, у нас це вийшло. У музичному плані там є трошки і від панку, і від гранджу, і від якогось найдавнішого кореневого такого рок-н-рола, коли в приспіві багато повторень, є ритми такі танцювальні та мелодії ... Ми хотіли альбом, в якому серед темпових композицій було б зовсім небагато спокійних. Власне, їх вийшло таких дві - "Голоси світу" і "Звик".

В цьому альбомі досить багато електроніки, в музиці з'явилися якісь партії саме електронних інструментів. Ще це альбом, який ми вперше за довгий час цілком і повністю зробили в Уфі, за винятком самої останньої стадії - мастерингу. Мастерингом займалися хлопці зі студії, з якої ми багато років вже співпрацюємо, з багатьма релізами до них зверталися, це мастеринг-студія Суботіна. А записували і зводили все в Уфі.

► Заголовна пісня про те, що дорослі люди безвідповідально поводяться, а діти з самого малого віку все одно так чи інакше втягуються в таку всепланетарної мілітаризацію. Кого ми виховаємо? ..

Попередні дві роботи ми так чи інакше робили з американськими товаришами, а тут якось все вийшло самим. Ну і будемо розвивати цю тему, зараз закінчуємо будувати власну студію в Уфі, це дозволить нам записувати матеріал ще краще, ще якісніше. Ми вже в новому приміщенні (хоч воно ще й не добудовано, але вже функціонує) почули якісь помилки відомості нового альбому. Зробили висновок, що можна ще краще зробити, будемо до цього прагнути.

Ви, як ендорсером Sennheiser, безумовно користуєтеся в роботі - в запису, зведення - їх технікою. Які продукти бренду ваші улюблені? Це в першу чергу, звичайно, той парк мікрофонів, якими ми користуємося. Тому що все-все-все в альбомі записано мікрофонами двох марок - це Sennheiser і Neumann (марка Neumann - преміум-сегмент бренду Sennheiser - прім.автора). І немає ні бажання, ні навіть думки такої, щоб використовувати якісь ще мікрофони, бо того, що у нас зараз є, для якісного запису альбому більш ніж достатньо.

Ну і плюс до всього, процес зведення, мастерингу - все це пов'язано з контролем звуку. Навушники у нас практично у всіх в колективі Sennheiser і тільки Sennheiser, ніяких інших саме для студійної роботи у нас немає. Те ж саме стосується студійних моніторів, вони у нас компанії Neumann, і вони дозволяють досить чітко і точно контролювати те, що відбувається в студії.

У нас були невеликі проблеми з контрольною кімнатою, ми зараз ці проблеми вирішили. І тепер я впевнений, що це дозволить нам зробити новий крок разом з Sennheiser до підвищення якості нашої музики.

Що для вас означає бути ендорсером популярного бренду?

Я в черговий раз розповім історію, яка багатьом пояснить нашу дружбу, історію того, як ми почали свою співпрацю з Sennheiser.

Справа в тому, що перші свої радіосистеми, мікрофони, навушники виробництва компанії Sennheiser ми купували на свої гроші. І це був наш вибір, ми подивилися на все, що є в цьому сегменті, на все, що є на ринку, і зробили свій вибір усвідомлено. Давайте я взагалі на російську мову переведу: якби у нас не було таких чудових відносин з компанією Sennheiser, ми все одно користувалися б їх обладнанням, просто витрачали дуже багато коштів на їх придбання.

Але завдяки цій співпраці, завдяки тому, що компанія вирішила нас підтримати, за що ми їм шалено вдячні, у нас є можливість уже давно записувати такі релізи, такі альбоми та концерти, до запису яких саме в технічному сенсі і плані ми б не прийшли так швидко без допомоги наших партнерів. І знову-таки це важливо і приємно не тільки для нас особисто, тому що наші слухачі мають можливість завдяки Sennheiser слухати матеріал, який записаний якісніше, ніж якби ми робили це за допомогою якогось іншого обладнання.

► Хроніка скажених днів "- це погляд на день сьогоднішній, на сучасну дійсність, і спроба осмислити, що відбувається.

Власне, це пояснює все, я сподіваюся, що наша дружба триватиме, ми зі свого боку будемо все для цього робити, тому що у нас з роками пріоритети залишилися незмінними: нам все ще подобається конкретно ця марка в багатьох-багатьох сегментах. Радіомікрофони, радіопередавачі і системи моніторингу, я вважаю, у них кращі, мікрофони кращі - нічого навіть шукати, навушники - кращі, і ноймановскіе монітори теж дуже і дуже високої якості. В принципі, мені складно придумати, яке ще обладнання, з того, що Sennheiser робить, що може ще нам знадобитися. Все інше - це вже інша індустрія, Sennheiser закриває все, що не стосується музичних інструментів.

Магазин "Музика" щиро дякує групу Lumen і компанію Sennheiser за можливість проведення такого крутого заходу в наших музичних стінах. Також величезне спасибі хочемо сказати всім шанувальникам, які прийшли в цю снігову березневу суботу до нас в гості, принесли для групи свої подарунки і позитив. Ви - найкрутіші!

Завдяки вам ми кожен раз все сильніше віримо в музику! До нової зустрічі!
Більше фото можна знайти в наших соціальних мережах: VK і FB .


Тем, розкажіть, будь ласка, з чим у вас асоціюється Мінськ, білоруські міста, наша публіка?
А які самі незвичайні речі приносили вам для автографа?
Які самі незвичайні подарунки дарували?
Ви з кожним новим альбомом змінювалися внутрішньо - спочатку дорослішали, потім еволюціонували, потім вписувалися в божевільну дійсність, а тепер?
Що ви зрозуміли, поки створювали "Хроніку скажених днів"?
Може бути, з'явилася якась нова філософія?
Кого ми виховаємо?
Кому це потрібно?
А чи відчуваєте ви якісь зміни за стільки років роботи і творчості в музичному плані?
Які стилі, нові віяння з'явилися?
Новости