• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Новий ешелон "Уральських авіаліній"

Далекий Схід в пріоритеті.

У ювілейний 2018 рік "Уральські авіалінії", що займають 4 місце в ТОПі найбільших авіакомпаній країни, готові взяти нову "висоту", збільшивши пасажиропотік до 9,5 мільйонів чоловік. Тобто додати півтора мільйона.

За чверть століття авіакомпанія змогла перетворитися з уральського "візника" в маститого федерального гравця. Спритно лавіруючи між кризовими "ямами", під керівництвом Сергія Скуратова "Уральські авіалінії" стали базовими в 4 аеропортах Росії - Кольцово, Пулково, Домодєдово і Баландино (нині - Челябінськ).

Обганяючи "Аерофлот"

У минулому році перевізник заробив 66,4 мільярда рублів - на 15,8% більше, ніж в 2016. При цьому в середньому тарифи "Уральських авіаліній" знизилися на 4,3%, а по Росії і зовсім "просіли" на 14%. Виручив компанію туристичний потік, прирослий за рік на 23,7%. За словами гендиректора "Уральських авіаліній" Сергія Скуратова, це - найвищий показник серед першої "п'ятірки" російських авіакомпаній, включаючи "Аерофлот" і S7.

За словами гендиректора Уральських авіаліній Сергія Скуратова, це - найвищий показник серед першої п'ятірки російських авіакомпаній, включаючи Аерофлот і S7

"У нас 14 годин на добу літак знаходиться в повітрі. Адже прибуток лайнер приносить тільки в тому випадку, якщо він літає і завантажений на 75%. Планка завантаження - понад 4 000 годин на рік. У нас немає за спиною олігарха або держави, і щороку у нас обсяг перевезень зростає мінімум на 15%. І ми поки не збираємося зупинятися ", - підкреслює Скуратов.

За найскромнішими підрахунками, прибуток авіакомпанії в 2018 році має зрости на 15%. "Уральські авіалінії" в цьому році мають намір поповнити свій флот ще п'ятьма A321 і двома A320. Тим самим парк Airbus збільшиться до 50 одиниць.

За словами Сергія Скуратова, вони придивляються до МС-21. "За заявленим технічним характеристикам - це хороша машина. Але ми повинні бути впевнені, що літак буде літати 400 годин на місяць - це критична цифра, але інакше ніяк. Якщо Airbus на місяць літає 250 годин, то вважайте, що ви спрацювали в" нуль ". Все, що заробив - віддав лізингодавцю, а собі вже нічого не залишилося", - пояснив глава авіакомпанії.

У 2019 УАЛ придбає два абсолютно нових лайнера Airbus - A321neo. "Це - унікальна машина. З новими двигунами і 3 паливними баками. Економія палива - 2-3%. 7,5 годин в повітрі. 240 пасажирів. Чи не машина - мрія. Ми одні з перших, хто буде отримувати A321neo. І якщо машина себе добре покаже, будемо брати по два нових літака в рік, прямо з конвеєра ", - пообіцяв Скуратов.

А ось "покупка" широкофюзеляжних літаків відкладена до кращих часів. "Ми хотіли б широкофюзеляжний літак, але знайти такий дуже складно. Барахла - хоч греблю гати. Годі 20-річних, але ми такі не беремо. Нам потрібні літаки 3-5-річні, вважай, ясельного віку, або з конвеєра. Але таких зараз немає. поки була криза в Європі, літаків було повно, так як падали обсяги перевезень, а сьогодні економіка в Європі і Америці на підйомі - все літаки зайняті. Тому поки думаємо, вважаємо, дивимося ", - зазначив глава" Уральських авіаліній ".

Не виключено, що через пару років авіакомпанія почне експлуатацію Boeing-737 MAX. Переговори з конкурентами Airbus вже йдуть. "Вони в нас зацікавлені, пропонують нам дуже вигідні варіанти співпраці." Боїнги "нам підходять, у них дальність дуже хороша, але на їх появу піде років зо два. Так як це досить витратний захід, доведеться переучувати весь наш персонал", - розповів " Уралінформбюро "Сергій Скуратов.

Нові горизонти

Завантаження нових літаки в першу чергу допоможуть рейси в Китай і на Далекий Схід. За словами Скуратова, від Уралу до Далекого Сходу на авіаційної карті "біла пляма" - ніша ніким не зайнята. З напряму пішли "Трансаеро" і "ВІМ-Авіа": "Ми будемо туди літати. Будемо літати багато. Хоча ми розуміємо, що багато там не заробиш".

На карті польотів "Уральських авіаліній" можливо з'являться Південна Корея, В'єтнам, Японія, Швейцарія та Голландія. А ось в Каїр компанія літати передумала. "Готувалися туди літати. Але одумалися, усвідомили, що це трохи не наш ринок. Ні різноманітності і перспектив - на відміну від Китаю", - пояснив глава УАЛ.

Все може кардинально змінити міжнародна виставка ЕКСПО-2025, якщо Єкатеринбург виграє битву за місце її проведення.

Все може кардинально змінити міжнародна виставка ЕКСПО-2025, якщо Єкатеринбург виграє битву за місце її проведення

"Якби мені сьогодні сказали, що ми виграли, я б взяв 20 літаків. Ми, звичайно, технічну базу для збільшення флоту готуємо. З огляду на можливості нашого авіаційно-технічного центру, ми готові і 100 літаків сьогодні експлуатувати, якщо мова йде про Airbus. А якщо з Boeing, то 80. Але поки це тільки мрії і не ближні перспективи ", - прогнозує Сергій Скуратов.

Ольга КАРПОВА

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram для швидкого доступу до новин!

Новости