• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Відкриття банківських рахунків за кордоном

 1. При виборі банку і відкриття рахунку важливі такі критерії:
 2. Для юридичних осіб:

Завдяки багаторічному досвіду роботи акціонерів компанії в банківському і фінансовому секторі, компанія Alliance Business Advisors має надійні і перевірені зв'язки з банками в ОАЕ, Австрії, Швейцарії, Англії, на Кіпрі та ін Завдяки багаторічному досвіду роботи акціонерів компанії в банківському і фінансовому секторі, компанія Alliance Business Advisors має надійні і перевірені зв'язки з банками в ОАЕ, Австрії, Швейцарії, Англії, на Кіпрі та ін. В разі необхідності, наші консультанти допоможуть Вам відкрити рахунок не тільки в ОАЕ, але також і в надійних банках інших країн.

При відкритті зарубіжної компанії в ОАЕ або інших іноземних юрисдикціях рахунок в банку за кордоном є необхідною умовою для функціонування бізнесу. Він дозволить Вам оперативно управляти Вашими коштами і при цьому істотно економити на податках.

З урахуванням того, що кожен банк по-своєму унікальний - різні набори послуг - від класичного Retail banking до повноформатного Corporate або Private banking, різні вимоги до документації і мінімального залишку, різні тарифи, спеціалізація на окремих секторах економіки або країнах світу, та ін. , правильний вибір банку є запорукою подальшої успішної роботи з ним. З урахуванням специфіки кожного банку, відкриття банківського рахунку за кордоном - важливий етап в процесі структурування закордонного бізнесу і податкового планування, який вимагає серйозного аналізу і підходу в кожному окремому випадку, а також відповідної підготовки всіх необхідних для банку документів.

При відкритті банківського рахунку за кордоном практично завжди виникає непросте питання правильного вибору між престижністю та надійністю банку і вимог банку до клієнта, так як, чим більш престижний і надійніше банк, тим більше, як правило, у нього вимог до клієнта. При цьому, політика банків по відношенню до клієнтів постійно змінюється в бік ускладнення вимог. З цієї причини, що здається простою завдання відкриття рахунку за кордоном, без правильного аналізу завдань клієнта, часто веде до несподіваних труднощів при подальшій роботі клієнта з банком.

При виборі банку і відкриття рахунку важливі такі критерії:

 • Політична і економічна стабільність країни знаходження банку.
 • Надійність і престижність банку, рейтинг банку.
 • Набір послуг, що надаються банком і їх відповідність побажанням клієнта.
 • Наявність додаткових послуг, наприклад, управління активами.
 • Необхідний мінімальний депозит.
 • Вимоги банку до клієнта за обсягом звітності, що надається банку.
 • Вартість банківського обслуговування.
 • Можливість отримання кредитних карт.
 • Відсотки по поточних і депозитних рахунках.
 • Наявність інтернет-банкінгу.
 • Територіальна доступність банку і його відділень.

Залежно від вимог кожного конкретного банку, в деяких банках потрібно особиста зустріч клієнта з представником банку ще до початку процедури відкриття банківського рахунку, при тому, що в інших банках відкриття рахунку можливе без зустрічі з представниками банку або із зустріччю з представниками банку після відкриття рахунку в певний банком період часу.

Термін відкриття рахунку в закордонному банку, в залежності від обраного Вами банку і, відповідно, внутрішньої політики банку і комплектації наданих Вами документів, може бути від 5 - 10 днів до 1 місяця, включаючи час, необхідний для активації доступу до internet banking.

Незважаючи на те, що вимоги зарубіжних банків до документів при відкритті рахунків відрізняються між собою, основний пакет документів, необхідних банку від клієнта при відкритті рахунку, зводиться до наступного:

Для юридичних осіб:

 1. Документи, що підтверджують особу бенефіціарів компанії і розпорядників по рахунку (власників, директорів та інших осіб, що діють від імені компанії): закордонний паспорт;
 2. Документи, що підтверджують адресу постійного місця проживання бенефіціарів та розпорядників по рахунку - рахунок за комунальні послуги або копія з внутрішнього паспорта зі сторінкою прописки (в залежності від банку);
 3. Завірений і Апостильований комплект статутних документів компанії (статут, меморандум, рішення про призначення директора, сертифікат реєстрації). У більшості випадків також потрібно сетріфікати Good Standing і сертифікат Incumbency. У разі відкриття рахунку зарубіжної компанії в банку в ОАЕ, додатково потрібно завірення документів компанії в Міністерстві Закордонних справ ОАЕ;
 4. У разі, якщо розпорядником рахунку є особа, яка діє за дорученням, необхідна нотаріально завірена і апостильована довіреність плюс резолюція про видачу даної довіреності;
 5. Відповіді на питання банку щодо джерела коштів, характеру рухів по рахунку, планованих оборотів по рахунку тощо. Глибина питань в цій частині документів варіюється в залежності від банку;
 6. Також, в залежності від обраного банку, в якому планується відкриття рахунку, можуть знадобитися наступні документи: рекомендаційний лист від іншого банку, в якому у клієнта вже відкритий рахунок, банківська виписка з іншого, вже існуючого рахунку, брошури та опис діяльності компанії та ін.

Для фізичних осіб:

 1. Копія паспорта;
 2. Документи, що підтверджують адресу постійного місця проживання - рахунок за комунальні послуги або копія з внутрішнього паспорта зі сторінкою прописки (в залежності від банку);
 3. Відповіді на питання банку щодо джерела коштів, характеру рухів по рахунку, планованих оборотів по рахунку тощо. Глибина питань в цій частині документів варіюється в залежності від банку;
 4. Також, в залежності від обраного банку, в якому планується відкриття рахунку, можуть знадобитися наступні документи: рекомендаційний лист від іншого банку, в якому у клієнта вже відкритий рахунок, банківська виписка з іншого, вже існуючого рахунку тощо.

При цьому, ми мусимо зазначити, що наявність всіх вищевказаних документів ще не є повною гарантією відкриття рахунку, так як банки розглядають кожного клієнта індивідуально і завжди залишають за собою право на свій розсуд відмовити у відкритті рахунку.

Грунтуючись на Ваших перевагах, наші консультанти нададуть Вам вибір з надійних банків в стабільних і економічно розвинених країнах світу, слідуючи політиці суворої конфіденційності, і здійснять для Вас всі необхідні кроки з відкриття рахунку за кордоном, а також підготують необхідні документи, при цьому, якщо треба , нададуть Вам можливість відкрити зарубіжний рахунок, не відвідуючи банку.

Для отримання попередньої консультації з відкриття рахунку в закордонному банку ласка, надішліть свій запит .

Новости