• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як відкрити банківський рахунок в Японії?

  1. 覚 え ま し ょ う! (Давайте запам'ятаємо!)

Перед приїздом до Японії, один мій знайомий, який давно вже тут живе, сказав мені, що без місцевого номера телефону не оформили рахунок в банку, а без рахунку в банку, не можна купити мобільний телефон або місцеву сім-карту. Замкнуте коло виходить ... І як же тут бути? Спробуємо розібратися!

На перший погляд, навіщо ж рюгакусею (留学生 - ryuugakusei, іноземний студент) потрібно оформляти рахунок у банку?

1) Щоб придбати мобільний телефон з місцевої сім-картою. У будь-якому магазині техніки або в салоні зв'язку у вас зажадають номер карти банку.

2) Якщо студент планує підробляти після школи, то вся зарплата, яку отримує студент, повинна приходити безпосередньо на рахунок в банку. Потрібно це для того, щоб уряд міг відстежити, чи не порушує правила рюгакусей.

3) При оформленні рахунку завжди видається дебетова карта, прикріплена до цього рахунку, тому в будь-який час дня і ночі можна зняти ваші заощадження.

У зв'язку з цим, оформлення рахунку в банку (銀行 口 座 - ginkoukouza, рахунок в банку) - це лише питання часу У зв'язку з цим, оформлення рахунку в банку (銀行 口 座 - ginkoukouza, рахунок в банку) - це лише питання часу. Для себе я вибрала банк MITSUI SUMITOMO. Чому? Все дуже просто. Відділення цього банку знаходиться в двох кроках від моєї школи - Aoyama Interantional Education Institute , А якщо говорити буквально - сусіднє ганок зліва, що дуже зручно.

Спочатку, як і очікувалося, у мене зажадали номер телефону, але коли я сказала, що у мене його поки що немає, але можу написати номер своєї школи - Aoyama. Як тільки вона почула назву моєї школи, дівчина схвально закивала головою і заусміхалася, мовляв, можна. Оформлення рахунку зайняло всього 10 хвилин, і карту теж видали через цей час, зажадавши лише мою картку іноземця. Ніяких проблем зовсім не виникло!

Через кілька днів, я вирішила обзавестися сім-картою з японським номером Через кілька днів, я вирішила обзавестися сім-картою з японським номером. Величезний магазин електроніки на 新宿 (Shinjuku), де консультант, перш ніж продавати мені симкарту, переконався в тому, що мій смартфон, куплений в Росії буде нормально функціонувати з японської сім-картою. У підсумку я заплатила 3200 йен, 500 за оформлення і 2700 за безлімітне використання інтернету (使 い 放 題 - tsukaihoudai). Оплата послуг оператора буде автоматично зніматися кожен місяць з банківського рахунку, що теж дуже зручно. Ось таким чином я вирішила це питання!

覚 え ま し ょ う! (Давайте запам'ятаємо!)

1) 留学 し ま す - навчатися за кордоном

2) 銀行 口 座 を 作 り た い で す - Я хочу відкрити рахунок в банку

3) イ ン タ ー ネ ッ ト の 使 い 放 題 - безлімітний інтернет

4) 決定 を 見 つ け ま す - знайти рішення (вихід)

І як же тут бути?
На перший погляд, навіщо ж рюгакусею (留学生 - ryuugakusei, іноземний студент) потрібно оформляти рахунок у банку?
Чому?
Новости