• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

шоколадні фонтани

  1. якість виробів
  2. Дизайнерські особливості шоколадних фонтанів

Шоколадний фонтан допоможе створити справжнє свято в будь-який час і красиво сервірувати стіл під час приходу гостей. Вироби виглядають ефектно і прослужать тривалий час. Які моделі можна знайти в інтернет магазині HozDom? Чим товари відрізняються один від одного і за якою ціною пропонуються?

якість виробів

Один з ключових чинників, на який слід звертати увагу при виборі вироби - його потужність. Вона може варіюватися від 100-понад 240 Вт. Так як такі прилади використовуються не дуже часто і в основному для будинку, не обов'язково вибирати варіант з максимальними показниками.

Затребуваною стане функція підігріву, завдяки якому шоколад буде плавитися досить довго.

Для виготовлення шоколадних фонтанів за бюджетною ціною використовується нержавіюча сталь, яка відповідає всім необхідним параметрам:

  • Максимально міцна, тому прослужить довгі роки і буде якісно справлятися зі своїм призначенням.
  • Безпечна для здоров'я і пристосована для тривалого контакту з їжею.
  • Легко відмивається від шоколаду, на процес йде мінімально часу. До того ж верхня частина-вежа в основному знімна і може очищатися окремо.

До того ж верхня частина-вежа в основному знімна і може очищатися окремо

Велика частина може виконуватися і з пластика, який також тривалий час зберігає презентабельний вигляд. Практично і наявність нековзних прогумованих ніжок навіть в недорогих моделях. Вони запобігають ковзанню і випадкове перевертання корпусу.

Перед тим як купити фонтан для будинку за низькою вартістю, слід звернути увагу на його місткість. Прилад може розтопити певну кількість шоколаду, якого буде вистачати на компанію з 5-більше 15 осіб. Недорого можна купити і інші прилади для десертів, такі як вафельниці , морозивниця і сушки для фруктів .

Дизайнерські особливості шоколадних фонтанів

Ефектно виглядають дещо поверхові шоколадні фонтани, в яких продукт красиво стікає вниз і знову піднімається в верхівку вироби. Таким приладом можна сміливо прикрашати центральну частину столу під час свят. Обертається спіраль відповідає за постійний рух шоколаду.

Стильно виглядає і сам корпус виробів. В основному його можна за невисокою вартістю купити в лаконічному однотонному дизайні. Найбільш затребувані класичні чорні, білі і сірі кольори. Яскравості виробу додає контрастний світловий індикатор.

Варто відзначити мінімальна вага і компактність приладів, завдяки чому вони помістяться на будь-який стіл і зручні в транспортуванні. Вироби легко збираються і також швидко розбираються на окремі елементи.

Щоб купити вподобаний шоколадний фонтан, потрібно оформити недорогу доставку. Інтернет магазин Хоздом здійснює її в будь-яку частину України: Київ, Дніпро Харків, Одесу. Жителі столиці також можуть вибрати самовивезення.

Які моделі можна знайти в інтернет магазині HozDom?
Чим товари відрізняються один від одного і за якою ціною пропонуються?
Новости