• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Visiondrive VD-8000HDL 2CH

 1. Елегантний стиль і приголомшливе якість! Відеореєстратор Visiondrive VD-8000HDL припаде до смаку...
 2. Дизайн і ергономіка
 3. GPS-модуль
 4. G-сенсор
 5. Приклад роботи днем
 6. Чому потрібно купувати в Navigator-shop.ru?

Елегантний стиль і приголомшливе якість!

Відеореєстратор Visiondrive VD-8000HDL припаде до смаку цінителям елегантних речей Відеореєстратор Visiondrive VD-8000HDL припаде до смаку цінителям елегантних речей. Адже перше, що кидається в очі - це його приємний дизайн, великі кнопки, цілісний корпус і акуратний екран.

Втім другий погляд не менше, а скоріше навіть важливіший ніж перший. Подивившись трохи глибше ви дізнаєтеся що в цьому прекрасному відеореєстраторові з двома камерами є безліч потрібних і корисних функцій, таких як GPS підтримка, G-сенсор, ик-підсвічування зйомки і відмінний ширококутний об'єктив.

Найголовніше

 • Друга камера, з можливістю закріплення її на задньому склі
 • Вбудований дисплей з діагоналлю 2 "
 • GPS-модуль, G-сенсор
 • Широкий кут огляду 120 ° по діагоналі
 • Живлення від бортової мережі
 • циклічна відеозапис

Відео та зйомка

Перше про що потрібно згадати кажучи про VD-8000HDL - це новітня вдосконалена матриця, що забезпечує чудову детальність, чіткість, розбірливість деталей і особливо номерів. Слідом звичайно ж йде можливість зйомки двома камерами одночасно, власне саме це є основою популярності даної моделі.

Основна камера знімає в якості HD-Ready в дозволі 1280 x 720 пікс, а друга додаткова камера в VGAс дозволом 640 x 480 пікс. Використовується широкоугольная оптика з кутами огляду 120 градусів по горизонталі.

Дизайн і ергономіка

Ви зрозуміло не можете випустити з уваги наявність власного екрану діагоналлю 2,4 дюйма. На цьому екрані ви можете не тільки виробляти свій пристрій, а й переглядати (а так само демонструвати) записані ролики прямо на дорозі.

Зовнішня камера з'єднується з основним блоком за допомогою довгого шнура. Передбачається що ви розмістите її на задньому склі.

Так само слід зазначити виносної кнопки включення аварійної записи. Щоб гарантовано зберегти важливий кадр - вам не потрібно тягнутися до лобового скла на якому знаходиться апарат.

GPS-модуль

GPS-модуль - важлива опція для тих хто має твердий намір використовувати свої записи як докази в суді. На запис додаються спеціальні позначки з позначенням точних географічних координат, що унеможливлює відведення матеріалів як «не відносяться до справи», що іноді буває в разі якщо суддя налаштований недоброзичливо по відношенню до вас.

G-сенсор

Наявність G-сенсора дозволяє відеореєстратора стати «розумніші», з цим пристроєм він зможе сам визначати екстремальні ситуації, адже він реагує на удари, замети, різкі поштовхи і тому подібні речі. Коли таке відбувається - включається режим аварійного запису, у спеціальному захищеному від випадкового стирання форматі. Навіть якщо в момент події ви забули про реєстратора або не змогли до нього дістатися - запис вас дочекається.

Приклад роботи днем

Приклад роботи вночі

Режими зйомки і зберігання даних

У Visiondrive VD-8000HDL 2 CH підтримуються циклічний, аварійний і паркувальний режим.

 • Циклічний режим - типовий для відеореєстраторів. У ньому запис ведеться безперервно, розділяється на рівні за часом відрізки які зберігаються на карту пам'яті, а коли карта переповнюється - ці відрізки починають замінювати один одного, нові файли накладаються на старі.
 • Аварійний режим - це режим захищеної від випадкового стирання запису, який включається по команді акселерометра або ж після звичайного натискання кнопки.
 • У режимі парковки камери працюють не виключаючи, але записують тільки в разі якщо в кадрі відбувається якийсь рух, що економить пам'ять і позбавляє від необхідності переглядати порожні кадри зі статичної картинкою.

У комплекті йде карта на 4 Гб, але підтримуються карти пам'яті об'ємом до 32 Гб. Наш магазин готовий продати вам саме таку карту ! Купуючи аксесуари у нас ви гарантуєте собі повну сумісність і довгі роки бездоганної роботи пристрою!

Чому потрібно купувати в Navigator-shop.ru?

ru

Ринок електроніки наповнений неякісним товаром, який може не відповідати заявленим характеристикам, працювати некоректно або зовсім не працювати. Але наші клієнти ніколи не зіткнуться з такими неприємностями.

Всі наші товари отримали сертифікати РОСТЕСТ і повністю покриваються гарантійними зобов'язаннями виробника. Наші співробітники так само завжди готові вам допомогти, в разі виникнення проблем просто зателефонуйте нам і ми підкажемо що робити.

Купуючи в navigator-shop ви точно не будете розчаровані своїм придбанням. Наш магазин знаходиться на ринку вже більше 8 років, і найцінніше що ми придбали за цей час - це наша репутація.

Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на  Яндекс Маркеті Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на Яндекс Маркеті . Ми працюємо для вас і робимо все щоб співпрацювати з Navigator-shop.ru було зручно і комфортно!

Ru?
Ru?
Новости