• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Укрзалізниця відкрила залізничні контейнерні перевезення на лінії порт «Південний»

  1. Укрзалізниця відкрила залізничні контейнерні перевезення на лінії порт «Південний» - Київ

Головна » Новини »Укрзалізниця відкрила залізничні контейнерні перевезення на лінії порт« Південний »- Київ

Укрзалізниця відкрила залізничні контейнерні перевезення на лінії порт «Південний» - Київ

Укрзалізниця, компанії ТІС і Maersk Line відкрили залізничні контейнерні перевезення по маршруту порт «Південний» - Київ (станція Ліски) - порт «Південний». Полносоставний контейнерний поїзд курсуватиме з частотою один раз в тиждень, першим поїздом до Києва було відправлено п'ятдесят дев'ять 40-футових контейнерів.

Відстань в 748 кілометрів контейнерний поїзд подолає за 17 годин. Це значно швидше, ніж якби відправка контейнера виконувалася автомобільним транспортом. Крім того, залізничні контейнерні перевезення виконуються прямим поїздом, що виключає проведення маневрових операцій і забезпечує точне дотримання графіку незалежно від погодних умов. Залізничні перевезення практично не залежать від природних факторів. На відміну, наприклад, від автомобільних - влітку вводяться обмеження на перевезення днем, коли розігрівається дорожнє покриття. Взимку проблеми з доставкою можуть бути викликані рясними опадами і закриттям / заторами на трасі, обмеженням швидкості руху.

Важливою перевагою є також той факт, що залізничні перевезення дозволяють повністю використовувати вантажопідйомність 40-футового контейнера, яка становить 29 тонн. У той час як для автомобільних доріг встановлено обмеження - не більше 24 тонн.

Компанія ТІС, виступаючи в якості головного агента в Україні Maersk Line бере на себе весь комплекс операцій, пов'язаних з прийомом контейнерів в порту «Південний» - перевантаження контейнера з корабля на берег, оформлення всієї митної документації, завантаження контейнера на фітингових платформу. Це дозволить значно прискорити доставку контейнерних вантажів.

«Центр транспортного сервісу (ЦТС)« Ліски »ПАТ« Укрзалізниця »на станції Київ-Ліски розглядає питання про те, щоб створити на території станції оборотне депо для контейнерів Maersk, які очікують вивантаження або завантаження для відправки в зворотному напрямку. Зараз ЦТС «Ліски» вже надає весь комплекс термінальних послуг, включаючи митне оформлення, розміщення вантажу на складах для тимчасового зберігання, проведення ремонту (поточного і капітального) контейнера, а також зберігання порожніх контейнерів.

Є питання?

Отримайте детальну консультацію прямо зараз по телефону або замовте зворотний дзвінок

Телефонуйте:

+38 (044) 490-49-12
+38 (044) 499-62-28
+38 (044) 351-64-68
+38 (050) 367-97-07
+38 (067) 343-49-88

Дізнайтеся тариф

на перевезення вашого вантажу

Є питання?
Новости