• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Highscreen BlackBox Compact

  1. Компактний реєстратор з автономним джерелом живлення! Володарям невеликих автомашин, а також тим,...
  2. У реєстраторі є режим фотографії
  3. презентація реєстратора

Компактний реєстратор з автономним джерелом живлення!

Володарям невеликих автомашин, а також тим, хто не любить навантажувати лобове скло зайвими деталями безумовно припаде до смаку новинка від відомого бренду - Highscreen BlackBox Compact. Цей відеореєстратор забезпечить Вас постійної відеозапис у форматі FullHD, що в даний час є максимально можливим стандартом записи. Варто також зауважити, що ми з радістю доставимо цей пристрій в день оформлення замовлення, причому абсолютно безкоштовно!

переваги апарату

Розміри мають значення!

І, головне достоїнство моделі реєстратора BlackBox Compact - це мініатюрний корпус, який містить в собі крім об'єктива з широким кутом огляду ще й полуторадюймовий екран, на якому можна дивитися записані раніше відеозапису. Дизайн же самого корпусу простий, але стильний, що дозволить йому добре гармоніювати з салоном автомобіля.

За якістю запису відео особливих питань не виникає - апарат пропонує нам повноцінну FullHD-запис, на якій буде видно всі деталі, починаючи від номерів впередіїдущие автомобілів, закінчуючи дорожніми знаками та іншими деталями. До речі, завдяки широкому куту огляду, охоплення простору у об'єктива збільшується в рази - в кадр вміститься навіть широке шосе!

У реєстраторі є режим фотографії

Ще цікавою особливістю відеореєстратора Хайскін блекбокс Компакт стало наявність акумуляторної батареї, яка дає можливість ведення відеозапису поза автомобілем, тому реєстратор можна відключати від бортової мережі і для побутової зйомки, і в ті моменти, коли від прикурювача необхідно зарядити інший апарат, наприклад, навігатор.

І ще одна дуже хороша новина - відеореєстратор має вбудовану пам'ять невеликого розміру. Звичайно, 512 мегабайт це небагато, але, тим не менше, Ви зможете зберігати на вбудованої пам'яті особливо важливі відеозаписи, - це буде корисно в ті моменти, коли співробітник дорожньої поліції просить надати йому карту пам'яті реєстратора, таким чином, можна зробити резервну копію, на всякий випадок. А коли вже ми стали говорити про вбудованої пам'яті і запам'ятовуючих пристроях, то рекомендуємо Вам перейти в розділ Карти пам'яті для вибору і придбання модуля необхідного Вам обсягу.

презентація реєстратора

Тест записи днем

Тест записи ввечері

Тест записи вночі

Navigator-shop завжди радий покупцям!

Navigator-shop завжди радий покупцям

Ми уважно стежимо за всіма відвантаженнями, а також перевіряємо всю інформацію, що надходить до нас на склад техніку - наші вимоги дуже високі, і, головним з таких вимог є ліцензійне походження пристрою, а також наявність на ньому сертифіката РосТест.

Хочемо також звернути Вашу увагу на те, що ми даємо всі необхідні гарантії, до яких відноситься гарантійний талон для сервісного центру виробника, а також і наша власна гарантія, яка дозволить повернути, або поміняти реєстратор протягом двох тижнів з моменту його покупки.

Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на   Яндекс Маркеті Ви можете прочитати відгуки наших вдячних клієнтів на Яндекс Маркеті . Ми працюємо для вас і робимо все щоб співпрацювати з Navigator-Shop.Ru було зручно і комфортно!

Новости