• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Наручний годинник з США.Брендовие і годинник морських котиків (спецназу, армійські)

  1. Годинники для спортсменів
  2. Армійські годинник: США і світ
  3. Як замовити годинник з Америки?

У кожної країни виробника є своє бачення хороших годин. Швейцарці вважають за краще надійність і якість, для італійців важливі блиск і вишуканість, а годинник з США - це, перш за все, демократичність і природність.

DKNY Beekman Black ( посилання ). Ціна 215 $.

Годинники виробництва США вже давно стоять на одному рівні з найвідомішими японськими, італійськими та швейцарськими. Їх сучасний стиль зараз популярний у всьому світі, але при цьому швейцарський годинник безпосередньо в США теж в ходу.

Годинники наручні американські - це переважно фешн-бренди. Окрема ніша - годинник від відомих персон (актрис, співаків). Це стильні, елегантні моделі, на які варто звернути увагу - американські наручні жіночі годинники, наприклад, ультрамодні.

Fossil Sculptor Three-Hand Leather Watch - Tan Style # ES3558 ( посилання ). Ціна 95 $.

Fossil Riley Multifunction Stainless Steel Watch - Rose Gold-Tone ( посилання ). Ціна 135 $.

Fossil Original Boyfriend Chronograph Leather Watch - Raisin (посилання). Ціна 125 $.

Рейтинг американських годин піднімають і люди, відомі у всьому світі. Ви звертали увагу на годинник президентів США? Барак Обама, наприклад, вважає за краще шикарні TIMEX.

Годинники з Америки на замовлення - це престижно. До того ж, вибір величезний. Перш, ніж ви ближче познайомитеся з наручним годинником з Америки, давайте розглянемо спортивні та армійські різновиди, що користуються попитом не одне десятиліття.

Годинники для спортсменів

Спортивні годинник повинні бути удароміцними, водонепроникними і ергономічними. Причому ці характеристики повинні йти разом, так як при відсутності будь-якої з них годинник можуть не прослужити очікуваний термін, зламавшись в найбільш невідповідний момент. Тому, перш ніж купити спортивний годинник, придивіться - поєднують вони в собі потрібні якості?

Технічні особливості можуть відрізнятися в залежності від призначення конкретної моделі годин. Існують «універсали» з високим рівнем захисних характеристик, які можна використовувати в будь-яких умовах. За додатковими функціями розрізняють спортивний годинник з пульсомірів, годинник водонепроникні спортивні для водолазів та дайверів, всілякі спортивні годинник для бігу, в тому числі спортивні годинник з крокоміром, спортивні протиударні годинник для екстремалів і навіть спортивні годинник з gps. Будь-який інтернет-магазин годинників, особливо в США, дозволяє в хорошому сенсі слова «загубитися» у виборі.

adidas Performance adiZero ( посилання ). Ціна 95 $.

Зараз на ринку є безліч годин для занять спортом від різних брендів: спортивно-туристичні годинники Casio, спортивно-туристичні годинники G-shock, спортивно-туристичні годинники Suunto, Garmin спортивно-туристичні годинники, годинник Найк спортивні, спортивно-туристичні годинники Adidas, спортивно-туристичні годинники Polar. Але все це різноманіття з використовуваних матеріалів можна швидко і просто розділити на три класи. Після прочитання наведеної нижче інформації ви без зусиль зможете визначити, до якого класу віднести, наприклад, спортивно-туристичні годинники Адідас.

Для виробництва корпусу годин спортивних наручних використовують різні матеріали, в залежності від класу пристрою. Кращі, елітні спортивні годинник виготовляють з карбону і титану. Для годин середнього класу застосовують нержавіючу сталь, недорогі спортивні годинник випускають в пластиковому корпусі.

adidas Performance Adipower TR ( посилання ). Ціна 125 $.

Важливу роль у захисті годинникового механізму грає скло - саме воно не дає волозі або бруду проникнути в пристрій. Якщо ви хочете купити найнадійніші чоловічі спортивні годинник, звертайте уваги на моделі з сапфіровим склом. Воно не дряпається, тому витримує екстремальні умови експлуатації, зберігаючи гідний зовнішній вигляд. Таке скло можна часто побачити на спортивних годинах швейцарського виробництва.

Дизайн обтічної, округлої форми - здається, що саме так повинні виглядати спортивно-туристичні годинники жіночі. Але спортивні годинник чоловічі мають аналогічний вигляд, і справа тут не в красі. Ця особливість особливо потрібна тим, хто займається водними видами спорту, тому що дозволяє зменшити опір води. Левова частка дизайнерських ідей в годиннику для спорту обумовлюється законами фізики і потребами спортсменів. Тому, вибираючи спортивні годинники наручні чоловічі, не нехтуйте моделями зі злегка «жіночим» видом - можливо, за характеристиками вони в кращу сторону відрізняються від незграбних, брутальних дизайнів.

Армійські годинник: США і світ

Надійні, міцні, стійкі - все це можна сказати про армійські годиннику. Саме їм ми зобов'язані модою на наручний годинник, адже наручний годинник прийшли на зміну кишеньковим спочатку на флоті і в армії. Сучасний годинник наручні чоловічі американські мають чимало спільного з тими, першими зразками.

DKNY Men's Gunmetal Chronograph Watch ( посилання ). Ціна 150 $.

DKNY Lexington Black Link Watch ( Посилання ). Ціна 195 $.

У наш час багато країн роблять замовлення на годинник для екіпіровки своїх армій у відомих часових виробників. Не виняток і годинник армії США: годинник спецназу США, годинник морської піхоти США, годинник ВВС США виготовляються під замовлення і мають свої відмінні риси. Вимоги, що пред'являються до годинника для авіації, флоту і т.д. розрізняються. Грає значення не тільки специфікація відповідно до видів військ, а й країна, для армії якої виконаний замовлення. Тому годинник морських котиків США, наприклад, неповторні.

Армійські годинник, вироблені на замовлення тієї чи іншої країни, особливої ​​маркування на циферблаті насправді не мають. Спеціальні символи можуть наноситися тільки на задню кришку. Але, оскільки популярність моделей в мілітарі-стилі серед простих громадян тільки зростає, і багато хто хоче купити армійські годинник в США, виробники годинників іноді запускають військові замовлення в широке виробництво. Тому деякі годинник військові США можна замовити точно так же, як будь-які американські наручний чоловічий годинник. Для того, щоб отримати такий годинник з Америки, потрібно лише вибрати відповідний інтернет-магазин. Сайти годин з США часто мають в асортименті армійські моделі.

Michael Kors Dylan Men's Black Silicone Watch ( посилання ). Ціна 225 $.

Michael Kors Runway Oversized Men's Black Silicone Watch ( посилання ). Ціна 250 $.

Як замовити годинник з Америки?

Купити годинник в Америці можна, навіть не виходячи з дому. Якщо ви не хочете розбиратися в тонкощах доставки годин з США або обрані вами наручний годинник з США не відправляють в нашу країну, скористайтеся нашими послугами. Щоб доставити вам годинник з магазину з такими обмеженнями, ми оформимо замовлення на наш спеціальний склад в Америці, а потім відправимо його до вас. З нами замовити годинник з США легко і просто!

Ви звертали увагу на годинник президентів США?
Тому, перш ніж купити спортивний годинник, придивіться - поєднують вони в собі потрібні якості?
Як замовити годинник з Америки?
Новости