• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати і визначити розміри бюстгальтерів на Аліекспресс: таблиця

 1. Як вибрати бюстгальтери за розміром або як перевести китайські розміри на наші
 2. Особливості розмірів бюстгальтерів на Аліекспресс
 3. Таблиця розмірів бюстгальтера на Аліекспресс
 4. Про відповідність європейських, англійських і китайських розмірів білизни
 5. труднощі замовлення

Популярність китайських онлайн-магазинів зростає з кожним днем ​​- тут можна придбати будь-які речі значно дешевше, ніж в звичайному магазині. На Аліекспресс можна придбати якісні, брендові речі за доступними цінами.

В асортименті величезного онлайн-магазину ви знайдете не тільки предмети одягу, але і нижню білизну. Тут є все - трусики, бюстгальтери, негліже, комплекти, корсети, боді, панчохи і багато іншого, але проблемою для багатьох початківців користувачів сайту є вибір розміру. Як же дізнатися розмір бюстгальтера на Aliexpress?

Як вибрати бюстгальтери за розміром або як перевести китайські розміри на наші

У деяких продавців в таблиці розмірів всі значення європейські, тобто 32, 34, 36 і так далі. Але купуючи бюстгальтер онлайн, завжди є ризик не вгадати з розміром. На Аліекспресс можливе повернення товару, але повернути можна тільки браковану річ, якщо ви не вгадали з розміром - назад річ ніхто не візьме.

Тому, перше, що потрібно зробити - зняти мірки зі свого тіла. Для вибору бюстгальтера нам знадобиться все дві - об'єм грудей і обсяг грудної клітини під грудьми.

Для вибору бюстгальтера нам знадобиться все дві - об'єм грудей і обсяг грудної клітини під грудьми

Всі розміри ви знайдете на сторінці товару, відразу ж під варіантами кольору і вартістю.

Всі розміри ви знайдете на сторінці товару, відразу ж під варіантами кольору і вартістю

Для бюстгальтера завжди вказується 2 розміри - розмір чашки і обхват грудей.

Особливості розмірів бюстгальтерів на Аліекспресс

Дуже часто продавці використовують англійську розмірну таблицю. Як і всюди - цифра, це об'єм під грудьми, а буква - номер чашки. Обсяг грудної клітини вважається в сантиметрах, в середньому, потрібно взяти значення своїх вимірювань і розділити на 2. Тобто, якщо у вас обсяг під грудьми 70 см, ділимо на 2, отримуємо 35, вам підійде бюстгальтер з маркуванням 36.

Що стосується розміру чашечки бюстгальтера, то на Аліекспресс різниця між обхватом грудей і обхватом грудної клітки. Тобто, на думку продавців, жінки всього світу повинні бути ідеально пропорційні.

Спробуємо розібратися, що це означає.

 1. Найменший розмір АА -разніца менше 10 см.
 2. А - до 13 см.
 3. В - значення 15 см.
 4. С - різниця 17 см.
 5. D - 19 см.
 6. Е - 21 см.

Зазвичай продавці розміщують на сторінці замовлення ось таку таблицю, для простого визначення свого розміру бюстгальтера.
→ Перейти в Бюстгальтери на Аліекспрессе

Таблиця розмірів бюстгальтера на Аліекспресс

Таблиця розмірів бюстгальтера на Аліекспресс

Тут є значення і в сантиметрах, і в дюймах, тому проблем у покупниці виникнути не повинно.

Друга колонка в таблиці показує описаний вище спосіб визначення розміру ліфчика, перша колонка - європейські розміри, їх визначають трохи інакше.

Для отримання літерного значення ми також віднімаємо з цифри об'єму грудей цифру обсягу під грудьми і, користуючись наведеними відповідністю, вибираємо букву. При визначенні європейського розміру, ділити значення обсягу під грудьми на 2 не потрібно, потрібно взяти отриману цифру і округлити її до більшого значення (якщо цифра вийшла непарної). Це і буде європейський розмір бюстгальтера.

Про відповідність європейських, англійських і китайських розмірів білизни

Кожен покупець розуміє, що роблячи замовлення на китайській майданчику, він йде на ризик. Незважаючи на те, що білизна шиється за англійськими або європейським розмірами (в різних магазинах по-різному), в більшості випадків китайське білизна маломерять. Можливо, причиною цього є мініатюрність їх жінок, але факт залишається фактом - краще замовити бюстгальтер на розмір більше.

Однак, у деяких продавців розміри відповідають дійсності, тому замовивши ліфчик на розмір більше, ви ризикуєте отримати занадто об'ємну модель. Оптимальним рішенням буде особисто переговорити з продавцем. Всі вони на сайті Аліекспресс знають англійську мову, тому ви можете написати йому в особисті повідомлення і задати питання про відповідність таблиці і реальних розмірів білизни. Продавці будь-якого магазина завжди відповідають на такі повідомлення, так ви точно зможете замовити оптимально відповідний товар. Навіть якщо ви не володієте англійською, ви можете скористатися перекладачем.

Можна написати продавцеві свої параметри, тоді він точно підбере для вас підходящу модель.
→ Перейти в Бюстгальтери на Аліекспрессе

труднощі замовлення

Основних труднощі, при оформленні замовлення на Аліекспресс, всього дві - необхідність вказати довжину бретелей ліфчика і ноти замість розмірів.

Іноді продавці вимагають вказати розмір бретелей, визначити його легко - це обсяг вашої грудної клітини в дюймах. Можна перевести значення в сантиметрах в значення в дюймах, скориставшись конвертером величин. Значення не завжди виходить точним, тому цифру потрібно округлити до більшого парного числа. В середньому, обсягом 63-67 см відповідає значення 30 дюймів, обсягом 68-72 - 32 дюйма і так далі.

Друга проблема - замість розміру чашки вказується одна з нот - до, ре, мі, фа. Це похибка автоматичного перекладача, так як латинське позначення нот збігається з літерами розмірів бюстгальтера.

Тобто, А - ля, В - сі, С - до, D - ре, а Е - ми. Тепер ви зможете купити оптимально відповідний бюстгальтер за доступною ціною на Аліекспресс.
→ Перейти в Бюстгальтери на Аліекспрессе

Огляд бюстгальтерів і ліфчиків на Аліекспресс Огляд бюстгальтерів і ліфчиків на Аліекспресс

Як же дізнатися розмір бюстгальтера на Aliexpress?
Новости