• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

МТС особистий кабінет | Як створити особистий кабінет мтс?

 1. Особистий кабінет МТС: основні можливості
 2. МТС Особистий кабінет: покрокова реєстрація
 3. Особистий кабінет МТС: популярні функції
 4. Особистий кабінет МТС: підключення і відключення послуг
 5. Особистий мтс кабінет: додавання додаткової сім-карти
 6. Особистий кабінет МТС: даруємо бонусні бали
 7. МТС ру Особистий кабінет: процедури видалення яУ кожного федерального оператора, що надає послуги мобільного зв'язку, реалізований власний офіційний сайт з доступом до різних функцій для користувачів. Особистий кабінет МТС покликаний полегшити безліч маніпуляцій для абонентів, зробивши їх самостійно.

Особистий кабінет МТС

Особистий кабінет МТС: основні можливості

Багато хто недооцінює можливості особистого кабінету. Однак тут користувач може виконати практично всі дії, які раніше були доступні тільки при дзвінку в службу клієнтської підтримки або при особистому зверненні в салон зв'язку МТС.

Офіційний сайт МТС дозволяє мати свій особистий профіль, за допомогою якого можна:

 • Відстежувати свій баланс і своєчасно поповнювати його;
 • Проводити блокування своєї сім-карти;
 • Заморожувати дію послуг на певний період;
 • Взяти обіцяний платіж мтс;
 • Відстежувати свої поповнення і витрати з балансу;
 • Отримувати інформацію про знаходження інших абонентів;
 • Відправляти безкоштовні SMS та MMS;
 • Переглядати всі доступні тарифні плани і виробляти їх зміну.
 • Відстежувати додаткові послуги, підключати та відключати їх;
 • Стежити за новинами оператора і брати участь в акціях;
 • використовувати Інтернет-помічник мтс ;
 • І багато іншого.

Як бачите, користуватися особистим кабінетом МТС досить зручно. Для маніпуляцій зі своєю сім-картою більше не потрібно приходити в салон зв'язку або дзвонити операторам. Досить зареєструватися і робити все самостійно.

МТС Особистий кабінет: покрокова реєстрація

Для реєстрації в особистому кабінеті рекомендується дотримуватися наступного алгоритму:

 1. заходимо на офіційний сайт МТС (Mts.ru)
 2. У правому верхньому куті необхідно клікнути по іконці «Особистий кабінет»
 3. Відкриється додаткове вікно, де потрібно вибрати мобільний зв'язок
 4. Система попросить ввести свій номер телефону
 5. Протягом декількох хвилин ви отримаєте повідомлення, в якому буде міститися тимчасовий пароль. Його можна отримати і іншим способом, відправивши USSD-запит * 111 * 25 #
 6. Залишилося лише ввести отриманий пароль в відповідну графу, після чого змінити пароль на свій. Можна цього не робити, але тоді доведеться щоразу запитувати його по СМС

Варто відзначити, що можна входити в особистий кабінет через соціальну мережу. В такому випадку до неї повинен бути прив'язаний саме цей номер телефону.

Особистий кабінет МТС: популярні функції

Головною перевагою особистого кабінету є можливість повного контролю своїх фінансових коштів, які витрачаються на мобільний зв'язок. Тут можна відстежувати всі свої поповнення і витрати, налаштовувати «Автоплатеж» і багато іншого. Це дозволяє не тільки заощадити на витратах, але й завжди залишатися на зв'язку.

Особистий кабінет МТС - це відмінний інструмент для батьків, адже з його допомогою вони можуть контролювати дії своєї дитини. Тут можна заблокувати телефон, вибрати найбільш підходящий тариф, а також відстежувати місцезнаходження в онлайн-режимі.

Для сімей, які в повному складі користуються послугами компанії, існує можливості активації єдиного особистого кабінету. Для цього необхідно підключити відповідну опцію в кожному особистому кабінеті і звернутися до онлайн-консультанту , Який допоможе виконати процедуру.

Особистий кабінет МТС: підключення і відключення послуг

Для підключення або відключення будь-яких опцій більше не потрібно дзвонити оператору або звертатися в салон зв'язку. Досить зайти в особистий кабінет і зробити це вручну.

Якщо необхідно відключити будь-яку додаткову послугу, то рекомендується авторизуватися в кабінеті, після чого перейти по посиланню https://ihelper.mts.ru/selfcare/product-2-view.aspx Там можна ознайомитися з усіма підключеними опціями і відключити непотрібні.

Для підключення інших опцій потрібно також перейти за цим посиланням і вибрати розділ доступних послуг. Там вказується коротка інформація про кожній послузі і їх вартість. Підключення відбувається після натискання на кнопку «Далі» навпроти назви.

Особистий мтс кабінет: додавання додаткової сім-карти

Якщо людина володіє відразу декількома сім-картами МТС, то він може об'єднати їх усі в один особистий кабінет. Однак головною умовою для цього є факт того, що номери оформлені на його паспорт в одному і тому ж регіоні РФ.

Існує безкоштовна опція «Управління номерами», яку необхідно підключити для створення єдиного особистого кабінету. Робиться це досить просто за допомогою USSD-запиту * 111 * 828 * 1 # або ж в самому кабінеті мтс.

Коли на всіх телефонах буде підключена ця послуга, необхідно перейти за посиланням http://www.mts.ru/nomera/ і додати туди всі сім-карти. Заявка на таке підключення може оброблятися до 2-х діб.

Особистий кабінет МТС: даруємо бонусні бали

Черговий цікавою функцією особистого кабінету є можливість зробити подарунок близькій людині в еквіваленті бонусів МТС . Для цього необхідно авторизуватися в кабінеті і перейти в розділ «Подарувати бали». Там необхідно вказати номер телефону одержувача подарунка, а також кількість самих балів.

Протягом декількох хвилин після підтвердження відправки подарунка одержувачу прийде повідомлення із спеціальним паролем, який потрібно ввести на сайті і отримати подарунок.

МТС ру Особистий кабінет: процедури видалення я

Видалити особистий кабінет МТС неможливо самостійно, оскільки в цьому немає ніякої необхідності. Він безкоштовний і не обтяжує абонента. Його знищення відбувається автоматично після розірвання договору між абонентом і МТС. Можна просто перестати користуватися лк мтс і нічого не станеться.

Новости