• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Пошук роботи і персоналу

 1. Ми перевели для вас кращі статті 15-го випуску Hays Journal:
 2. Зміна ролей: вчитися у молодих
 3. Гра престолів: як компанії спрощують ієрархію через дизайн
 4. Навчання за запитом
 5. Все зводиться до досвіду
 6. У пошуках гармонії
 7. Завантажити англомовну версію журналу
 8. Ми перевели для вас кращі статті 14-го випуску Hays Journal:
 9. Час ігор пішло?
 10. Змішувати і збовтувати. Як компанії пережити злиття і поглинання?
 11. Дивіться, хто заговорив?
 12. Коли вся команда в зборі
 13. Завантажити англомовну версію журналу
 14. Ми перевели для вас кращі статті 13-го випуску Hays Journal:
 15. Аналіз - Інша бачення
 16. Велика ідея - Готуйтеся до потрясінь
 17. Нові виклики - Мислення нью-ейдж
 18. Завантажити англомовну версію журналу
 19. Ми перевели для вас кращі статті 12-го випуску Hays Journal:
 20. На робочому місці - сила в цифрах
 21. Аналіз - підйом економіки фрілансу
 22. Завантажити англомовну версію журналу
 23. Ми перевели для вас кращі статті 11-го випуску Hays Journal:
 24. У фокусі - зберегти людини
 25. На робочому місці - нормативно-правову відповідність нового покоління
 26. Завантажити англомовну версію журналу
 27. Ми перевели для вас кращі статті 10-го випуску Hays Journal:
 28. На робочому місці - співбесіда - ставити правильні питання
 29. Практиканти в роботі - здійснюючи прорив
 30. Секрети бізнесу - плоди знань
 31. Велика ідея - політика і бізнес
 32. Навчання на вищому рівні

Hays Journal 15

Ми перевели для вас кращі статті 15-го випуску Hays Journal:

Hays Journal 15  Ми перевели для вас кращі статті 15-го випуску Hays Journal:  Світ HR продовжує трансформуватися

Світ HR продовжує трансформуватися. І мова не тільки про блокчейне і HR-tech. Змінюється підхід до структури компаній, ще більше уваги приділяється різноманітності команди і залученості співробітників, по-новому реалізуються програми менторинг і навчання. Як і чому це відбувається - в новому Hays Journal 15.

Зміна ролей: вчитися у молодих

У компаніях все частіше спостерігається тенденція до того, що молоді співробітники навчають старших колег новим підходам і технологіям. Однак не у всіх компаніях цей процес проходить гладко. Що варто знати про «наставництво навпаки» і яких гострих кутів уникати.

Читати

Гра престолів: як компанії спрощують ієрархію через дизайн

Сучасний світ вимагає гнучкості і свободи в усьому, тому навіть складні ієрархічні структури компаній поступаються місцем більш демократичним і простим. Як вибрати оптимальну структуру для компанії в нових умовах? Як в цьому процесі може допомогти модне в підприємницькому світі дизайн-мислення?

Читати

Навчання за запитом

Співробітники компаній все частіше не виявляють особливого інтересу до тривалих загальним тренінгам «для всіх». На місце про-академічних програм приходять альтернативні експрес-формати навчання та індивідуальні плани розвитку для кожного співробітника. Причому ініціатива все частіше виходить від самого співробітника - він готовий вибрати як зміст курсу, так і його формат. Як сучасні компанії перебудовують свої підходи до навчання з огляду на нових тенденцій?

Читати

Все зводиться до досвіду

Практики підвищення залученості співробітників міцно вкоренилися в багатьох організаціях, деякі компанії хочуть піти ще далі. Вводиться так званий employee experience, який можна використовувати при управлінні залученням. Разом з зарубіжними колегами, своєю думкою в статті поділилася Ольга Арістова, HRD Oriflame в Росії.

Читати

У пошуках гармонії

Історія музиканта, кухарі, телезірки і бізнесмена Леві Рутса - відмінний приклад того, як робота і вічні справи не стали на заваді захопленням. Він розповів Hays Journal, як балансувати між бізнесом і особистим життям: «Себе потрібно підгодовувати, і це я не про їжу».

Читати

Завантажити англомовну версію журналу

Hays Journal 14

Ми перевели для вас кращі статті 14-го випуску Hays Journal:

Ми перевели для вас кращі статті 14-го випуску Hays Journal:

В останні роки ми спостерігаємо стрімкі зміни в сфері HR. Дистанційна форма зайнятості, незвичайні підходи до організації робочого простору, вживання HR-технологий, рішення проблем професійного вигорання та інші питання притягують до себе увагу керівників і HR-професіоналів.

Про ці та інші тренди ми розповідаємо в нашому новому випуску Hays Journal - журналі Hays про тенденції та інновації в пошуку і підборі персоналу.

Час ігор пішло?

Модні офіси з настільним хокеєм, капсулами для сну і садами на даху перестали бути дивиною. Великі міжнародні компанії все частіше демонструють неординарний підхід до організації робочого простору. Цілі можуть бути різними: від залучення і утримання кращих співробітників до демонстрації філософії бренду. Але наскільки інвестиції в інтер'єр і розваги реально впливають на бізнес-процеси і ефективність команди?

Читати

Змішувати і збовтувати. Як компанії пережити злиття і поглинання?

Згідно з даними численних досліджень, більшість угод по злиттю і поглинанню виявляються провальними. Серед найважливіших причин експерти виділяють труднощі в інтеграції людського капіталу. Саме тому під час реструктуризації роль HR-департаменту стає ключовою. Як правильно визначити стратегію і забезпечити успішне об'єднання двох команд і інтеграцію корпоративних культур?

Читати

Дивіться, хто заговорив?

Ринок HR-технологій стрімко розвивається. Використання штучного інтелекту змінює підхід роботодавців до пошуку і розвитку співробітників, а також до прогнозування тенденцій розвитку ринку праці. У зв'язку з цим трансформується і сама роль HR-департаментів. З чого почати роботу з новими інструментами, і які можливі наслідки очікують HR-фахівців з їх впровадженням?

Читати

Коли вся команда в зборі

На думку одних експертів гнучкий графік тільки заважає ефективній командній роботі. Інші вважають, що за новими формами зайнятості майбутнє, і незабаром постійна робота в офісі залишиться в минулому. Зі статті ви дізнаєтеся, які ризики пов'язані з гнучким графіком, і які інструменти контролю і взаємодії використовують великі компанії для їх нівелювання.

Читати

Завантажити англомовну версію журналу

Hays Journal 13

Ми перевели для вас кращі статті 13-го випуску Hays Journal:

Ми перевели для вас кращі статті 13-го випуску Hays Journal:

Hays Journal - журнал Hays про нові тенденції в пошуку і підборі персоналу. Ми випускаємо його двічі на рік у співпраці з редакторами найбільших світових видань. Журнал складається з 50 сторінок і виходить англійською мовою. Для нашої російськомовної аудиторії ми переводимо найцікавіші статті на російську.

Аналіз - Інша бачення

Не секрет, що компанії з більш різноманітним складом своєї робочої сили показують кращі результати, ніж їх менш диверсифіковані конкуренти. У цій статті читайте про те, які кроки роблять організації для підвищення свого внутрішнього різноманітності, про те, як практика сліпого найму може допомогти рекрутерами подолати внутрішні упередження і підвищити інклюзивність свого бізнесу, які переваги і недоліки цієї практики.

Читати

Велика ідея - Готуйтеся до потрясінь

Цифрова революція зачіпає всі сфери життя і змінює наше уявлення про бізнес. Стаття розповідає те, як компаніям ефективно підготуватися до потрясінь Діджитал-епохи і використовувати собі на благо все переваги нових технологій, а також як пристосувати до цих змін свої стратегії пошуку, підбору, розвитку та адаптації персоналу.

Читати

Нові виклики - Мислення нью-ейдж

До робочої сили готове приєднатися нове покоління співробітників. Покоління Z амбітно, прагне до швидких результатів, чекає оперативного фідбек і схильне цінувати бренд роботодавця. Експерти галузі діляться своїми спостереженнями про те, як підбирати, мотивувати і заповнювати відсутні навички таких співробітників.

Читати

Завантажити англомовну версію журналу

Hays Journal 12

Ми перевели для вас кращі статті 12-го випуску Hays Journal:

Ми перевели для вас кращі статті 12-го випуску Hays Journal:

З цього номера Ви дізнаєтеся, як компаніям ефективно побудувати свою роботу з співробітниками на фрілансі і отримати максимум від їх навичок та мобільності, про те, як за допомогою «интрапренерства» організації можуть розвивати внутрішні інновації і виховувати в своєму персоналі підприємницький дух, а також про тому, як нові технології в області зберігання і аналізу даних допомагають ефективно управляти персоналом, вимірювати його залученість, аналізувати інформацію про ефективність і продуктивності праці.

На робочому місці - сила в цифрах

У цій статті читайте про те, як нові технології в області зберігання і аналізу даних допомагають ефективно управляти персоналом, вимірювати його залученість, аналізувати інформацію про ефективність і продуктивності праці в компаніях.

Читати

Аналіз - підйом економіки фрілансу

З цієї статті Ви дізнаєтесь, як компаніям ефективно побудувати роботу зі своїми співробітниками на фріланс-основі і отримати максимум від їх професійних навичок і мобільності.

Читати

Завантажити англомовну версію журналу

Hays Journal 11

Ми перевели для вас кращі статті 11-го випуску Hays Journal:

Ми перевели для вас кращі статті 11-го випуску Hays Journal:

З нового номера Ви дізнаєтеся про те, як при сучасному технічному розвитку зберегти в людині людину і не допустити витіснення праці людини повною автоматизацією процесів, як компанії, що ведуть свою діяльність на міжнародному рівні, дотримуються нормативно-правові вимоги та справляються з нестачею кадрів у сфері compliance , а також як активно зростаючі компанії можуть зберегти баланс між необхідністю формалізованого підходу до бізнес процесів і збереженням комфорна для співробітників корпоративного середовища.

У фокусі - зберегти людини

Передові технології все міцніше входять в наше життя і роботу. Чи можуть вони повністю витіснити людини, і так чи хороша повна автоматизація процесів?

Читати

На робочому місці - нормативно-правову відповідність нового покоління

Для забезпечення нормативно-правової відповідності міжнародним компаніям потрібні compliance-фахівці нового покоління. Читайте в цій статті про те, якими професійними навичками повинні володіти такі фахівці, щоб встигати за стрімко змінюються законодавствами.

Завантажити англомовну версію журналу

Hays Journal 10

Ми перевели для вас кращі статті 10-го випуску Hays Journal:

Ми перевели для вас кращі статті 10-го випуску Hays Journal:

В цьому номері Ви дізнаєтесь, наскільки важливі для компанії навички ефективного проведення інтерв'ю і на які моменти рекрутеру варто звернути увагу для найму тільки кращих фахівців, а також прочитаєте про те, як практика залучення на роботу практикантів допомагає вирішити проблему безробіття серед молоді і брак кваліфікованих кадрів на ринку праці.

На робочому місці - співбесіда - ставити правильні питання

Організації змушені здійснювати значні інвестиції в пошук, залучення і найм першокласних співробітників, особливо коли мова йде про вузьких професіоналів або керівників. Наскільки важливі для компанії навички ефективного проведення інтерв'ю, і на які моменти рекрутеру варто звернути увагу для найму тільки кращих фахівців?

Читати

Практиканти в роботі - здійснюючи прорив

В даний час ринки праці відчувають гостру нестачу кваліфікованих співробітників. У багатьох країнах і компаніях залучення практикантів на стартові позиції допомагає вирішити проблему безробіття серед молоді і невідповідності навичок працівників потребам роботодавця.

Читати

Секрети бізнесу - плоди знань

Незалежно від сектора, в якому працює компанія, передача досвіду дозволяє створити комерційну цінність. Запис, контроль і передача знань грають важливу роль в забезпеченні стабільності компанії і її здатності зберігати конкурентоспроможність. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як різні організації збирають, зберігають і забезпечують доступність знань для своїх співробітників.

Читати

Велика ідея - політика і бізнес

Якою мірою уряду варто втручатися в сферу бізнесу? Взаємодія політики і бізнесу має далекосяжні і не завжди передбачувані наслідки. При цьому немає ніяких сумнівів в тому, що багато політичні аспекти можуть прямо або побічно впливати як на загальну економіку країни, так і на стратегії, прийняті компаніями, незалежно від того, є вони позитивними чи негативними.

Читати

Навчання на вищому рівні

Директорам зовсім не обов'язково володіти якимось певним зафіксованим набором навичок, щоб входити до складу правління компанії. Однак, HR-фахівці все-таки можуть взяти участь в забезпеченні спеціалізованого навчання керівництва для того, щоб воно могло відповідати пропонованим до нього професійним вимогам. Чого навчають членів ради директорів?

Читати

Завантажити англомовну версію журналу

Як компанії пережити злиття і поглинання?
Дивіться, хто заговорив?
Як вибрати оптимальну структуру для компанії в нових умовах?
Як в цьому процесі може допомогти модне в підприємницькому світі дизайн-мислення?
Як сучасні компанії перебудовують свої підходи до навчання з огляду на нових тенденцій?
Час ігор пішло?
Але наскільки інвестиції в інтер'єр і розваги реально впливають на бізнес-процеси і ефективність команди?
Як компанії пережити злиття і поглинання?
Як правильно визначити стратегію і забезпечити успішне об'єднання двох команд і інтеграцію корпоративних культур?
З чого почати роботу з новими інструментами, і які можливі наслідки очікують HR-фахівців з їх впровадженням?
Новости