• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Бізнес, політика та енергоефективність

Керівники найбільших компаній Євросоюзу не довіряють політикам у вирішенні питань енергоефективності Керівники найбільших компаній Євросоюзу не довіряють політикам у вирішенні питань енергоефективності. Бізнес консолідується в Європейський альянс з енергозбереження (EASE), щоб змінити ситуацію.

Європейський альянс з енергозбереження (European Alliance to Save Energy) - це об'єднання провідних компаній в галузі сталого розвитку. Головна її мета - лобіювання питань енергоефективності в політичних структурах Європи.

Члени організації впевнені, що їх діяльність, на відміну від інших подібних об'єднань, буде більш успішною. І мотивують це тим, що EASE - перший міжгалузеве ланка, що представляє компанію, що працюють в різних секторах промисловості. І оскільки сфера діяльності організації ширше, ніж ізоляція або будівництво, то члени ради EASE - виконавчі директори таких компаній, як Siemens, Danfoss, Schneider Electric і KNAUF Insulation - мають можливість представляти широкий діапазон інтересів, піднести питання енергоефективності в новому світлі і більш переконливо.

Активісти альянсу вважають, що і в ЄС, і на національному рівні критичної значущості енергоефективності для таких соціальних питань як зміна клімату, енергобезпеку і створення робочих місць не приділяється належна увага. «Це очевидний факт. Однак, увагу, яка приділяється питанню раціонального споживання енергії, як на рівні ЄС, так і на національному рівні окремих країн все ще недостатньо. Державні діячі і політики постійно говорять про необхідність приділяти більше уваги питанням енергоефективності, але за цими розмовами часто не слід ніяких практичних заходів. Нерідко офшорні вітряні електростанції, технології зниження рівня СО2 і зберігання СО2, а також енергопроекти на основі СО2 продовжують отримувати найбільші грошові асигнування », - заявляють в EASE.

І наголошують: інвестицій тільки в традиційну енергетику (як будівництво офшорних вітряних електростанцій морського базування або розробка технологій уловлювання та захоронення вуглекислого газу) мало. Донести це чиновникам стане ключовим завданням в рамках нового об'єднання.

«Майбутнє нашого бізнесу почасти залежить від забезпечення належної системи регулювання та фінансування заходів з енергоефективності в будівлях, - коментують ситуацію в KNAUF Insulation «Майбутнє нашого бізнесу почасти залежить від забезпечення належної системи регулювання та фінансування заходів з енергоефективності в будівлях, - коментують ситуацію в KNAUF Insulation. - Хоча останнім європейське законодавство, зокрема, європейський закон про енергоефективність будівель, вказують правильний напрямок руху, ми прекрасно знаємо, що для досягнення багатьох цілей, поставлених в цьому законодавстві (наприклад, будівлі з майже нульовим енергобалансі), буде потрібно істотна політична підтримка. Як члени ради EASE, ми беремо на себе велику відповідальність щодо просування цього питання. При цьому, ми є єдиною компанією, що займається ізоляцією, в установчому раді EASE, а тепер і займаючи посаду керуючого ».

Нагадаємо, 10 листопада склад керівництва Європейського альянсу з енергозбереження змінився. Головою EASE обрано генерального директора групи компаній «Кнауф Інсулейшн» Тоні Робсон, а його президентом - Моніка Фрассоні, колишній депутат Європарламенту і нинішній співголова Європейської партії зелених.

В даний час до складу Ради EASE також входять: компанія 1Е; громадські організації Європейський фонд клімату та Кіотський клуб; політичні діячі Бендт Бендтсен (Християнсько-демократична партія, Данія), Олена Ек (Ліберальна народна партія, Швеція), Петер Лізе (Християнсько-демократичний союз, Німеччина) і Клод Тюрма (Партія Зелених, Люксембург), а також галузева асоціація «Американський альянс з енергозбереження ».

На фото: генеральний директор групи компаній «Кнауф Інсулейшн» Тоні Робсон

Підготувала: Наталія ЗИМОВА

http://www.budfond.com/

<< Назад

Новости