• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Пенсійні відрахування для ІП 2013

 1. Розрахунок фіксованих внесків
 2. Сплата фіксованих внесків

З 01.01.2013 в юридичну силу вступили внесені законодавцями поправки до Податкового кодексу РФ. Дані зміни торкнулися систему обліку та оподаткування для ВП.

Таке поняття як «внески, обчислені виходячи з вартості страхового внеску» більше не діє. Замість нього в законі прописаний новий термін «внесок в фіксованому розмірі». Суть оплати внесків на обов'язкові соціальні заходи не змінилася. Для всіх ІП пенсійні відрахування 2013 є обов'язковими незалежно від обраної системи оподаткування, Таке поняття як «внески, обчислені виходячи з вартості страхового внеску» більше не діє способу веління операційної діяльності або наявності доходів. (Якими будуть внески в ПФР в 2014 р тут)

  Законодавці передбачили випадки, в яких ІП може в 2013 року не сплачувати внески:
 • заклик і служба в армії;
 • час догляду, який здійснює ІП за особою, яка має інвалідність I групи, дитиною-інвалідом або за громадянином, який досяг віку 80 років;
 • час прибуття за кордоном подружжя працівників, які направлені до дипломатичних представництв та постійного представництва в міжнародних організаціях.

З усім переліком випадків і нюансів краще ознайомитися з допомогою НК РФ. У разі якщо, в наведених вище випадках, операційна діяльність здійснювалася, то ІП зобов'язаний оплатити внески згідно з чинним законодавством.

Розрахунок фіксованих внесків

Розрахунок суми фіксованого платежу до ПФ РФ здійснюється за формулою:
ФВз (ПФ) = 2 * МРОТ * ТСВз в ПФР * 12, де
ФВз (ПФ) - сума фіксованого внеску в ПФ
МРОТ - мінімальний розмір оплати праці, який встановлюється законодавцями на початок звітного року. У 2013 році становить 5025 руб. Якщо протягом року МРОТ змінюється, то внески на даний час не перераховуються. Змінений МРОТ вступить в силу в наступному звітному році.
ТСВЗ - тариф страхових внесків, який становить 26%.
Розрахунок суми фіксованого платежу до Фонду медичного страхування розраховується за формулою:
ФВз (ФМС) = МРОТ * ТСВз * 12, де
ФВз (ФМС) - сума фіксованого внеску до Фонду соціального страхування
ТСВз - тариф страхових внесків, який становить 5,1%.

ПФ РФ розробив для платників фіксованих внесків спеціальну таблицю, в якій вказується тарифна ставка на накопичувальну і страхову частину, а також підгрупа ВП ПФ РФ розробив для платників фіксованих внесків спеціальну таблицю, в якій вказується тарифна ставка на накопичувальну і страхову частину, а також підгрупа ВП. Нагадаємо, що виділяють дві підгрупи ІП-платників не залежно від системи оподаткування, основним критерієм являє рік народження: до 1966 р.н. і від 1967 р.н. і молодше.

Сплата фіксованих внесків

Здійснити оплату в Пенсійний фонд відрахування 2013 ип повинні не пізніше останнього дня звітного року. Варто зауважити, що оплата фіксованого внеску (в ПФ і на обов'язкове медичне страхування) проводиться не через податкову інспекцію, а тільки через ПФ РФ. Один раз в рік в ПФ РФ ІП повинні подати персоніфіковану звітність. У разі припинення діяльності в середині року, IP знімають з обліку фіксованих внесків і подають звітність в особливому порядку.

Вас обов'язково зацікавить:

Новости