• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Володимир Путін запускає стільникового оператора «Сфера», національну заміну «МТС», «Мегафон» і Tele2

Зараз в Росії чотири великих стільникових оператора, що надають свої послуги в більш ніж 60 регіонах РФ. У цю четвірку входять «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2. Всі вони пропонують власну зону покриття, тарифні плани, доступні послуги, якість обслуговування, а також багато інших речей. Незабаром, вже в найближчому майбутньому від них не залишиться й сліду, тому як в країні запрацює оператор зв'язку «Сфера», а дізнатися про це вдалося від президента РФ Володимира Путіна.

Ще в травні нинішнього року одна з «дочок» Роскосмоса представила проект під назвою «Ефір», який дуже вразив уряд Росії. У підсумку, за півтора місяці, його допрацювали, розширивши сферу застосування, обізвавши новою назвою - «Сфера». Саме так, швидше за все, буде називатися новий стільниковий оператор, як тільки він почне працювати. Даний проект настільки важливий для Росії, що обговорити його з головою головного космічного відомства країни вирішив сам президент РФ.

В ході зустрічі Володимира Путіна і глави Роскосмосу Дмитра Рогозіна вдалося з'ясувати, що в 2022 році на орбіту Землі буде запущена 1/3 від загального числа супутників, які сформують початковий контур. Другу частину запустять в 2024 року, а третю, тобто заключну, в 2028 році. Всього на орбіту виведуть близько 640 спеціальних супутників новітнього зразка. Одночасно з цим на території країни буде вестися створення спеціальної інфраструктури, яка допоможе керувати запущеним в космос обладнанням і оперативно вирішувати проблеми.

За словами першої особи держави, даний проект є одним з найважливіших для Росії на найближчі роки, тому як за рахунок нього на рівні всієї країни вдасться забезпечити громадянам доступ до голосового зв'язку, звичним текстовим повідомленнями і звичайно ж швидкісного мобільного інтернету. Стільниковий оператор «Сфера» покриє своєю мережею 100% поверхні Землі, завдяки чому користуватися послугами можна буде навіть у тих місцях, де ніколи не ступала нога людини.

На реалізацію цього закону, за попередніми даними, доведеться витратити від 300 до 500 млрд рублів, про є дуже велику суму грошей. Повноцінний запуск нового оператора зв'язку на російській території намічений на 2028 рік, однак остаточні терміни можуть бути наближені, якщо вдасться це зробити. Таким чином, вже через 10 років у стільникових операторів «МТС», «Мегафон», «Білайн» і Tele2 з'явиться повноцінна національна заміна, користуватися послугами якої зможуть всі бажаючі.

Раніше вдалося з'ясувати, що три вкрай популярних тарифу стільникового оператора «МТС» визнали сильно порушують закон .

Приєднуйтесь до нас в Twitter , Facebook , ВКонтакте , YouTube , Google+ і RSS щоб бути в курсі останніх новин зі світу технологій майбутнього.

Новости