• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ВКонтакте буде автоматично видаляти нецензурні і небажані коментарі в спільнотах

Якщо вам набридло вручну чистити авгієві стайні неадекватних коментарів на сторінках ВК-спільнот, то ця новина для вас

Якщо вам набридло вручну чистити авгієві стайні неадекватних коментарів на сторінках ВК-спільнот, то ця новина для вас. Розробники соціальної мережі ВКонтакте ввели спеціальний інструмент «Фільтр небажаних коментарів» для адміністраторів спільнот, що дозволяє автоматично видаляти нецензурні та / або небажані коментарі в момент їх публікації.

«Тепер у вас є можливість автоматично видаляти нецензурні коментарі користувачів під записами в момент їх публікації. Крім того, ви можете скласти свій власний список з різних локальних і ситуаційних виразів, які, на вашу думку, є небажаними для використання в коментарях на вашій сторінці ». - пояснює співтовариство ВКонтакте для бізнесу .

Всі вилучені фільтром коментарі будуть автоматично поміщені в нову вкладку «Журнал подій» в настройках сторінки, де в разі потреби будь-який адміністратор спільноти може подивитися, що це за слово стало причиною видалення того чи іншого коментаря, відновити його або, навпаки, заблокувати його автора.

Буде доступно відразу два окремих фільтра: «фільтр нецензурних виразів» і «фільтр за ключовими словами». Перший автоматично приховує коментарі, що містять найбільш використовувані непристойні слова і вирази, а другий здійснює автоматичне приховування коментарів за ключовими словами, які з вашої точки зору є небажаними для використання в коментарях на сторінці спільноти. Фільтровані слова можуть містити латиницю, кирилицю і пробіл, а також не повинні бути коротше двох символів.

Відзначимо, що нововведення буде підключатися для спільнот поступово, а докладніше про фільтр небажаних коментарів можна прочитати в довідці .

джерело: ВКонтакте для бізнесу

Новости