• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Скільки коштує зробити додаток?

 1. Шлях до освіти
 2. Хочете допомогти мені зробити додаток?
 3. Дизайн
 4. Розробка
 5. Різне
 6. триваюча розробка
 7. Скільки коштує зробити додаток: отримані уроки
 8. 1. Створювати список вимог
 9. 2. Зробіть макет
 10. 3. Відточуйте до тих пір, поки не отримаєте мінімально життєздатний продукт (MVP)
 11. 4. Якщо ви робите гру, створіть документ для дизайну гри (Game Design Document - GDD)
 12. висновок

Скільки коштує зробити додаток? Мені часто задають це питання. Багато людей не знають про це нічого, і я їх не звинувачую. Коли я тільки починав розробку SiK Robot , У мене було кілька абсолютно наївних уявлень про майбутні витрати і тому, скільки я повинен заробити по справедливості.

Я думав, що просто заплачу кому-небудь за допомогу з кодом на всіх платформах і все займе кілька тижнів.

І я не був новачком. Я був пристрасним фанатом технологій вже 26 років і тільки отримав ступінь магістра в Computer Science. І все ж я ще був зелений.

Я швидко зрозумів, що проект не буде дешевим. Кожен раз, коли я відправляв свої вимоги в потенційне агентство і питав, у скільки мені обійдеться розробка програми, вони називали небачені ціни: 15, 20 і навіть $ 50 000 за розробку і розгортання на iOS і Android.

Шлях до освіти

Ціни за розробку програми, які мені називали, були для мене непідйомними. Ще я дізнався, що користувачі iOS витрачають більше на додатки, ніж користувачі Android. Так що я вирішив переробити план і зосередитися на додатку для iPhone. Я збирався вивчити Objective-C і зробити його самому. На це я заклав п'ять місяців і сказав усім, що точно закінчу задовго до цього терміну. Я проковтнув нескінченну кількість туторіали по Xcode і Objective-C. Я навіть купив новий Macbook Air приблизно за $ 1300..

Попутно потрібно було навчитися як слід працювати в Photoshop. Я навіть не уявляв собі, скільки графічного дизайну укладено в розробці кнопок, фонів і всього іншого. Мені довелося витратити $ 500 на розробку деяких персонажів і фонів для того, щоб почати.

Взяти повністю на себе розробку і дизайн - відмінний досвід, але це забрало вічність.

І тут раптом пройшли п'ять місяців, і я пропустив дату, яку ставив з великим запасом. Я дуже недооцінював, скільки часу потрібно на розробку програми. У той же час Apple представив свій новий мову програмування Swift. Я почав намагатися його вивчити, щоб код мого програми був релевантним. Незабаром я зрозумів, що з таким підходом я не впораюся. Мені потрібно було залучити ще когось, щоб коли-небудь закінчити все це.

Хочете допомогти мені зробити додаток?

Вже не такий наївний, я взявся за найм з усією серйозністю.

Дуже важливо відзначити дві головні складові створення програми: дизайн і розробка.

Дизайн включає в себе весь призначений для користувача досвід: розумне використання таких графічних елементів як кнопки, меню, навігації і фонів. Все це становить призначений для користувача інтерфейс, ключовий елемент програми.

Розробка це програмування. Тут дуже важливі ефективність використовуваних алгоритмів і виконання дизайну.

Я швидко усвідомив, що все розробники і дизайнери не створені однаковими. Ви завжди отримуєте те, за що платите. З моїми новими установками і з урахуванням всього того, що входить в розробку програми, я міг ефективно оцінити портфоліо і приклади робіт, зроблених іншими. Багато додатків, розроблені "доступними" агентствами, виглядали і функціонували дуже схоже один на одного. Вони були нудними, що не творчими. Інші агентства і розробники-одинаки, які просили більше, показували більш цікаві програми. Було очевидно, в який бік рухатися.

Після пошуків і інтерв'ювання протягом декількох тижнів, я зібрав команду індивідуалів. Це був початок моєї команди по розробці додатків тут, в Zylo.

Дизайн

Я витратив близько $ 4200 на графічний дизайн за три місяці. Сюди увійшло створення цілісного призначеного для користувача інтерфейсу, включаючи кнопки, елементи меню і навігації, фони, графіка шеров в соціальних мережах і опрацювання персонажів. Оскільки моє додаток було грою, графіка була більш, ніж важлива. Недостатньо розробити прототип на Xcode з мінімальною графікою. Для гри дуже важливо занурити користувача в свій світ, а для цього потрібно придумати новий унікальний спосіб взаємодії з грою, який разом з тим укладається в звичні рамки.

Стрибок в червні - це плата за перший дизайн, який дозволив мені почати. Сюди входить розробка SiK Robot і овечок, а також фони, поки я намагався закодіт додаток сам.

Як видно з діаграми, протягом жовтня я витратив багато часу на зміну туди-сюди вимог до графічного дизайну і звикання до спільної роботи з дизайнерами. Як тільки ви з цим справитеся, в наступні 30 днів буде зроблено дуже багато.

Листопад став місяцем великих витрат. Також в цьому місяці виникла необхідність повної переробки UI. На половині розробки я раптом зрозумів, що існуючого призначеного для користувача інтерфейсу недостатньо: він не працював як слід. І я заплатив за допомогу з переробкою інтерфейсу, що призвело до створення забійного інтерфейсу для SiK Robot .

Розробка

Я витратив близько $ 6200 Перейти розробку за три місяці, і все ще не закінчив. Не забувайте, це після того, як я витратив п'ять місяців на спроби розробити додаток самому. Програмістам довелося додати дуже багато до моїх починань.

Викид в червні на графіку - це покупка Macbook Air. О, як я був тоді амбітний! Можна помітити, що робота кілька застопорилася в листопаді через те, що перероблявся UI. Грудня пройшов за впровадженням нового UI, і ми до сих пір вносимо фінальні штрихи і паралельно відповідаємо на призначені для користувача відгуки, які надіслали нам під час бета-тестування.

Діаграма показує, що на грудень випала левова частка всіх витрат на розробку. Тепер, після появи нових розмірів екранів в iOS, нам потрібно писати для iPhone 4,5 і 6. Дуже дорого обходиться тільки те, щоб все було правильно розташоване на кожному екрані.

У січні вказані неповні витрати, оскільки ми все ще продовжуємо розробку. Ми все ще поховані під виправленням багів. Нічого нового не реалізується.

Різне

Я не буду детально зупинятися на додаткових витратах, але ігнорувати їх теж не можна. До них, наприклад, відносяться звукові ефекти, музика, сервісні збори і судові витрати. Зараз ми вирішуємо юридичні питання з Apple, тому що хтось вже використовує назву SiK Robot в AppStore. Ми витратили $ 500 на реєстрацію торгової марки і це значно затримало дату запуску.

Крім судових витрат мені довелося витратити близько $ 1000. на вищезгадані речі.

триваюча розробка

Штука в тому, що все це ніколи не закінчується. Ми проходимо бета-тестування і кожен день знаходимо баги.

Виправлення багів - це як намагатися заткнути постійно виникають в дамбі пробоїни. Тільки забитими одну, як з'являються дві інші.

Скільки коштує зробити додаток: отримані уроки

Я багато чого зрозумів з тих пір, як вирішив створити додаток і захотів дізнатися скільки коштує зробити додаток. Ось чотири головні речі:

1. Створювати список вимог

Життєво важливо мати докладний опис всього функціоналу, який ви хочете мати у вашому додатку. Це корисна вправа, тому що воно змусить вас оцінити ваш додаток в цілому. Просто запишіть все, що ви хочете від програми: одну пропозицію за раз. Цей процес називають специфікацією вимог до ПО . Це ціла окрема наука, але необов'язково описувати все в дуже технічних термінах. Щоб почати, потрібно мати хоча б 10 елементів. Ось три приклади з моїх вимог до SiK Robot.

1. Користувачу видається випадково згенерувала думка робота, яка поміщається в верх екрану
2. Користувач може рухатися вліво і вправо для скролінгу опцій або свайпом вибрати іншу думку робота.
3. Якщо користувач знаходить здається йому кумедним збіг, він може свайпом вниз затаврувати їм овечку

2. Зробіть макет

Дуже потужним підмогою може виявитися зображення вашої ідеї. З нього починається вайрфрейм. Вайрфрейм - це набір зображень, які відповідають послідовності екранів у вашому додатку. Не потрібно бути надто точним. Почати можна з draw.io . Потрібно показати те, як користувач буде просуватися по вашому додатку. Ви зможете виявити протиріччя, тому що ви вам доведеться зіткнутися з обмеженнями при візуалізації ваших ідей на послідовності маленьких екранів.

3. Відточуйте до тих пір, поки не отримаєте мінімально життєздатний продукт (MVP)

Якщо ви такий же як я, то ви теж хочете зробити "просте" і "маленьке" додаток. Це не передбачає такої великої роботи, правда? Як тільки ви закінчите перші два уроки, у вас вийде близько 20 екранів. Ні? Чи є у ваших ідеях призначені для користувача аккаунти? Що якщо користувач забуде пароль і йому потрібно буде його скинути? Ви зробили ці скріни? Створення екранів призначеного для користувача аккаунта для логіна / реєстрації / скидання - цілий самостійний процес.

Отже, тепер у вас є повноцінний план вашого застосування. Час усвідомити, що ви не маєте жодного уявлення, чи буде це працювати, а ще дуже важливо отримати схвалення інших. Я знаю, що ви прекрасний генератор ідей, але спробуйте забути про своє его ненадовго. Найшвидший спосіб валідувати додаток - зробити його якомога менше. Без якого функціоналу ви не зможете обійтися зовсім? Мінімальна кількість екранів? Це і буде ваш minimum viable product - MVP. Як тільки ви все це з'ясуєте, поверніться і переробіть вимоги і макет для відображення MVP. Це те, над чим ви будете працювати в найближчі 3-6 місяців розробки вашої програми. Ось приклад MVP SiK Robot , Який я зробив в жовтні. На ньому представлений початковий UI, який я в кінці кінців відкинув і тепер можу спокійно дивитися на нього.

На ньому представлений початковий UI, який я в кінці кінців відкинув і тепер можу спокійно дивитися на нього

4. Якщо ви робите гру, створіть документ для дизайну гри (Game Design Document - GDD)

Я навіть не підозрював про його існування, коли починав додаток. Було б дуже корисно, якби я підготував його на самому початку. GDD дозволяє вам деталізувати сюжет, персонажів, рівні / середу, геймплей, арт, музику / ефекти, призначений для користувача інтерфейс і елементи управління. Він поєднує в собі щось від вимог до програмної частини і вайрфрейма в контексті гри. Для полегшення життя можна скористатися онлайн-шаблонами .

висновок

Відповідь на питання "Скільки коштує зробити додаток?" Такий - сумарні витрати склали $ 12,000 і будуть ще рости. Тепер ми пройшли повне коло. Початкові оцінки виявилися досить точними. Але взагалі, коли я робив прикидки, я сподівався на набагато більш круте додаток, ніж вийшов MVP.

У підсумку: якщо у вас є ідея додатки, створення MVP, швидше за все, обійдеться вам як мінімум в $ 10,000.

Випустіть його на ринок і подивіться, що виходить. Якщо люди захочуть витрачати на нього гроші або воно монетизуються через рекламу і внутрішні покупки, почніть розширювати функціонал. Якщо ж воно потоне ... по крайней мере, ви намагалися!

Якщо ви знайшли друкарську помилку - виділіть її та натисніть Ctrl + Enter! Для зв'язку з нами ви можете використовувати [email protected] .

Хочете допомогти мені зробити додаток?
Це не передбачає такої великої роботи, правда?
Ні?
Чи є у ваших ідеях призначені для користувача аккаунти?
Що якщо користувач забуде пароль і йому потрібно буде його скинути?
Ви зробили ці скріни?
Без якого функціоналу ви не зможете обійтися зовсім?
Мінімальна кількість екранів?
Новости