• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як закріпити важливу інформацію на сторінці ВКонтакте

 1. Особиста сторінка
 2. Відмінити закріплення запис
 3. Група

Я досить активний користувач соціальної мережі ВКонтакте. У кількох спільнотах я побачив, що можна прикріпити картинку замість основного опису, а також можна помістити важливу інформацію на своїй особистій сторінці, щоб вона завжди була в самому верху. Мене зацікавило, як ВКонтакте закріпити запис на стіні і я вирішив розібратися з цим питанням і написати докладну статтю для своїх читачів.

Особиста сторінка

Для того щоб ваш пост відображався завжди вгорі, потрібно:

 1. Перейти на офіційний сайт соціальної мережі - vk.com.
 2. Авторизувати на сайті за допомогою логіна і пароля.
 3. Написати будь-яку посаду на свій стіні і натиснути на кнопку «Відправити». Після цього ваше повідомлення з'явиться на стіні. Я досить активний користувач соціальної мережі ВКонтакте
 4. Тепер потрібно натиснути на це повідомлення, а потім вибрати відповідний пункт.

Пост закріплений і тепер завжди буде знаходитися на першому місці, навіть якщо ви будете розміщувати і інші записи.

Важливо! Ви не можете помістити на перше місце на стіні відразу кілька постів. Для того щоб розмістити іншу запис, вам для початку потрібно відкріпити попередню. Це також відбудеться автоматично, якщо спробувати виконати процедуру з новим об'єктом на стіні.

Відмінити закріплення запис

Тепер ви знаєте, як закріпити запис на стіні ВКонтакте першої. Тепер же слід дізнатися, як її відкріпити, якщо в ній більше немає необхідності.

Для цього необхідно натиснути на повідомлення, яке раніше було вами закріплено, а потім натиснути на кнопку «Відмінити закріплення».

Тепер повідомлення залишиться на вашій стіні, але, як всі інші, буде опускатися вниз, після того як ви опублікуєте що-небудь нове
Тепер повідомлення залишиться на вашій стіні, але, як всі інші, буде опускатися вниз, після того як ви опублікуєте що-небудь нове.

Група

Слід зазначити, що помістити важливу інформацію в самому верху можна не тільки на особистій сторінці, але і в своїй спільноті (про те як створювати співтовариство ви можете прочитати тут ). Це зазвичай необхідно для розміщення важливої ​​інформації або ж просто красивої картинки в «шапці» групи. Зараз я розповім про те, як закріпити на стіні групи ВКонтакте.

Для цього вам потрібно:

 1. У лівій частині екрана вибрати категорію «Мої групи».
 2. Тепер необхідно перейти в розділ «Управління», де ви зможете знайти все спільноти, які ви коли-небудь створювали і вибрати потрібну вам.
 3. Клацніть на дату розміщення записи, під тим повідомленням, яке ви хочете закріпити.
 4. Тепер натисніть на відповідну кнопку.

Пост закріплений і тепер буде знаходитися у верхній частині сторінки. Відмінити закріплення повідомлення можна таким же способом, як і повідомлення зі стіни на особистій сторінці.

Важливо! Після того, як ви прикріпили пост в групі, вона пропаде з основної стіни і буде відображатися тільки в «шапці». Крім того, те ж саме ви можете зробити і зі звичайною картинкою для того щоб красиво оформити своє співтовариство.

У тому випадку, якщо у вас ще залишилися питання з приводу, як закріпити записи на стіні ВКонтакте, відео, розташоване трохи нижче, допоможе вам знайти всі відповіді.

Новости