• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як поскаржитися на сторінку ВКонтакте

 1. Спосіб 1: створення скарги через інтерфейс
 2. Спосіб 2: звернення до адміністрації
 3. Чи допомогла вам ця стаття?

Незалежно від причини, у багатьох користувачів соціальної мережі ВКонтакте виникає необхідність створення скарги на сторінки інших користувачів

Незалежно від причини, у багатьох користувачів соціальної мережі ВКонтакте виникає необхідність створення скарги на сторінки інших користувачів. В цілому, дозволити таку проблему можна по-різному, не одним способом, але під кінець все ж саме від адміністрації і актуальності вашої скарги залежить результат.

Перше, що потрібно розуміти - будь-яка скарга на чужі сторінки, незалежно від їх типу, будь то особистий профіль будь-якого користувача або цілий паблік, повинна бути обумовлена ​​логікою. Тобто, немає сенсу подавати скаргу, яку ви самостійно не можете жодним чином доповнити реальними доказами.

Якщо якийсь користувач порушує правила даної соціальної мережі, але адміністрація про це до сих пір не знає, вам будуть потрібні докази провини. В іншому випадку звернення буде просто проігноровано.

Також вам варто знати, перш ніж подавати скаргу на чий-небудь особистий профіль, що всі звернення подібного роду розглядаються не автоматизованою системою, а реальними людьми, відповідальними за відповідну частину ВКонтакте - блокування сторінок користувачів. При цьому, щоб повністю заблокувати людини, у вас повинні бути реально вагомі причини.

Спосіб 1: створення скарги через інтерфейс

Перша методика створення скарги на сторінку користувача є стандартизованої і дозволяє вам в автоматичному режимі, зрозуміло з особистого дозволу, додати користувача в чорний список . З даними способом створення скарг знаком, напевно, кожен користувач цієї соціальної мережі, так як потрібний функціонал дає знати про своє існування безпосередньо при додаванні людей до себе в друзі.

Внаслідок виконання вказівок з інструкції людина покине список ваших приятелів, якщо був туди доданий раніше. Будьте уважні!

 1. Відкрийте сайт соц. мережі VK.com і перейдіть на сторінку користувача, якого потрібно блокувати.
 2. com і перейдіть на сторінку користувача, якого потрібно блокувати

 3. Трохи перегорніть сторінку і відшукайте під аватарки значок «...». Розташовується дана іконка поряд з написом «Додати в друзі» або «У Вас в друзях», в залежності від зв'язку вашого акаунта з блокується користувачем.
 4. Розташовується дана іконка поряд з написом «Додати в друзі» або «У Вас в друзях», в залежності від зв'язку вашого акаунта з блокується користувачем

 5. Клікнувши по вказаному значку «...», з розкрився списку виберіть пункт «Поскаржитись на сторінку».
 6. », з розкрився списку виберіть пункт «Поскаржитись на сторінку»

 7. У вікні, від вас вимагається вказати причину блокування користувача.
 8. У вікні, від вас вимагається вказати причину блокування користувача

  Тут же, виходячи від представлених причин, ви можете дізнатися, що є неприпустимим в соціальній мережі ВКонтакте.

 9. Рекомендується заповнити поле коментар таким чином, щоб ваша скарга була більш переконлива.
 10. Рекомендується заповнити поле коментар таким чином, щоб ваша скарга була більш переконлива

  Не слід при створенні скарги самостійно порушувати правила VK.com.

 11. Після того, як звіт про порушення буде заповнений, при необхідності поставте галочку «Закрити ... доступ до моєї сторінці», щоб додати людини в свій чорний список.
 12. доступ до моєї сторінці», щоб додати людини в свій чорний список

 13. Натисніть кнопку «Відправити» для подачі скарги на розгляд адміністрації.
 14. Натисніть кнопку «Відправити» для подачі скарги на розгляд адміністрації

 15. Про успішну відправку ви можете дізнатися з відповідного спливаючого вікна, після натискання раніше зазначеної кнопки.
 16. Про успішну відправку ви можете дізнатися з відповідного спливаючого вікна, після натискання раніше зазначеної кнопки

Тепер від вас вимагається просто чекати, коли скарга на користувача буде розглянута, а всі деталі будуть уточнені. Однак врахуйте, що в більшості випадків, судячи зі статистики, такі скарги проходять безслідно і розглядаються тільки при масовому поданні звітів про порушення людини від інших користувачів.

Дана методика є актуальною в разі видимих ​​порушень користувачем будь-яких правил, тобто, якщо на його сторінці, наприклад, присутній заборонений ВКонтакте контент. В іншому випадку, скарга подібного роду просто марна і в кращому випадку дозволяє вам досить швидко ізолювати себе від цієї людини шляхом занесення його в чорний список.

Спосіб 2: звернення до адміністрації

Другий спосіб створення скарги на сторінку якогось користувача соціальної мережі VK.com заключаетя в тому, щоб створити повноцінне звернення в технічну підтримку . При цьому, мається на увазі не заснована на порожньому місці скарга, а детальне роз'яснення причин необхідності установки обмежень на користувача, прикріплене стоять доказами.

Як докази можуть виступати:

 • скріншоти;
 • копії повідомлень із листування;
 • посилання на неприйнятний контент, що публікується господарем сторінки.

У більшості, сторінки користувачів з явними порушеннями, блокуються автоматично. Однак іноді цього не відбувається через недосконалість системи, але обов'язково трапиться при ручній подачі звіту.

 1. Перейдіть до з технічною підтримкою.
 2. Перейдіть до з технічною підтримкою

 3. У першому полі введіть суть звернення, бажано зі згадуванням порушення.
 4. У першому полі введіть суть звернення, бажано зі згадуванням порушення

 5. В основний текстове поле додайте ваше повідомлення про порушення, доповнивши все це вагомими аргументами.
 6. В основний текстове поле додайте ваше повідомлення про порушення, доповнивши все це вагомими аргументами

 7. Також за допомогою додаткових функцій ви можете прикріпити фотографії і документи.
 8. Також за допомогою додаткових функцій ви можете прикріпити фотографії і документи

 9. Натисніть кнопку «Відправити», щоб подати скаргу.
 10. Натисніть кнопку «Відправити», щоб подати скаргу

Як видно, певної категорії тут немає, однак ви можете бути 100-відсотково впевнені, що ваше звернення буде розглянуто одним з фахівців служби підтримки. Крім гарантії, ви також отримуєте можливість спілкування з адміністратором для подальшого уточнення нюансів звернення.

На цьому рекомендації по створенню скарг на сторінки ВКонтакте закінчуються. Якщо вам дійсно важливо заблокувати чиюсь сторінку, будьте терплячі і намагайтеся розуміти, що головна роль належить саме аргументів - адміністрація не може взяти і заблокувати будь-чию профіль без видимих ​​на те причин.

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Чи допомогла вам ця стаття?
Новости