• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

8 фактів, які треба знати про новий Nokia 3310

 1. 1. Ваша SIM-карта не підійде Слоти сучасних смартфонів, як правило, підтримують nano-SIM. Слот Nokia...
 2. 3. В Nokia 3310 немає WhatsApp і Viber
 3. 4. Зайти на Facebook все-таки можна
 4. 5. Користуватися кнопками незручно
 5. 6. «Змійка» змінилася
 6. 7. Nokia 3310 довго працює без підзарядки
 7. 8. Вам знадобиться карта пам'яті

1. Ваша SIM-карта не підійде

Слоти сучасних смартфонів, як правило, підтримують nano-SIM. Слот Nokia 3310 призначений для карт формату micro-SIM, тому тут можуть виникнути складності. Останнім часом оператори пропонують мультиформатні карти в оболонці mini-SIM, з якої можна видавити карту потрібного розміру. Якщо оболонка збереглася, можна вставити nano-SIM в неї. Якщо немає, доведеться купувати адаптер або змінювати SIM-карту у свого оператора.

2. Відкриваючи кришку на задній панелі, можна зламати ніготь

Щоб почати користуватися Nokia 3310, треба, як в старі добрі часи, встановити в неї батарею і SIM-карту. Для цього доведеться відкрити кришку на задній панелі. Зробити це, як виявилося, непросто. Пластина притиснута настільки щільно, що деякі оглядачі навіть зламали ніготь, відокремлюючи її. Будьте обережні.

3. В Nokia 3310 немає WhatsApp і Viber

Пристрій працює на операційній системі S30 +, яка не підтримує месенджери, хоча і дозволяє підключитися до інтернету. Тому від звички спілкуватися в чатах доведеться відмовитися на користь СМС. Якщо чати вам вже давно набридли, але розлучитися з ними не виходить, то Nokia 3310 допоможе впоратися з залежністю .

4. Зайти на Facebook все-таки можна

Через встановлений на пристрій браузер Opera можна заходити на мобільні версії сайтів. Це може бути Facebook, «ВКонтакте» або будь-який інший сайт, у якого є адаптована версія. Правда, навряд чи вам буде зручно працювати з ними на маленькому екрані і через болісно повільний 2G-інтернет.

5. Користуватися кнопками незручно

Якщо ви вже кілька років володієте смартфоном з сенсорним екраном, то перший час взаємодіяти з новим Nokia 3310 буде важкувато. Напевно ви не раз зловите себе на постукуванні пальцем по екрану в спробі відкрити потрібну програму або перейти по посиланню. Через кілька днів ви звикнете і проблема зійде нанівець.

6. «Змійка» змінилася

Якщо ви збираєтеся купити Nokia 3310 в надії пограти в ту саму «Змійку», то вас чекає розчарування: «Змійка» вже не та. Знамениту гру переробили: змінили оформлення, додали бонуси, міни-пастки і дошку пошани. Втім, гірше вона не стала.

7. Nokia 3310 довго працює без підзарядки

4G, Wi-Fi, сенсорний екран - всього цього енерговитратного багажу в Nokia 3310 немає, тому заряду акумулятора на 1 200 мА · год вистачає приблизно на тиждень звичайного використання. Офіційні показники: 607 годин в режимі очікування, 22 години при активному використанні.

8. Вам знадобиться карта пам'яті

Nokia 3310 уміє, на відміну від попередника, програвати музику зі сховища і робити знімки камерою з роздільною здатністю 2 мегапікселя. Але 16 МБ внутрішньої пам'яті телефону вистачить не більше ніж на 12 знімків (без урахування музики). Тому, якщо захочете використовувати пристрій в якості програвача, доведеться купити карту microSD.

Новости